Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyKąpiel nadal dozwolona

(Zam: 05.08.2015 r., godz. 16.25)

Woda jest przydatna do kąpieli – informuje Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna po ponownym jej zbadaniu. To dobra wiadomość dla tych wszystkich, którzy korzystają z miejskiej plaży lub planują się na nią wybrać.

Jej uruchomienie okazało się trafną decyzją – podczas upałów, czy to w weekend czy w dzień powszedni, wielu chętnych korzysta z wypoczynku nad Bugiem w okolicach mostu kołowego. Frekwencję zawsze można sprawdzić wchodząc na stronę www.kamera.wyszkow.pl. Kamerę zamontowaną na dachu budynku komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej dostarczyła i zamontowała firma SecuritySystem Mirosław Stasiak (www.securitysystem24.pl), łącze internetowe udostępnił lokalny dostawca Internetu FUZ Adam Rojek (www.fuz.pl). Obraz na żywo będzie dostępny do końca wakacji.
Wykaz mazowieckich kąpielisk i miejsc wykorzystywanych do kąpieli wraz z informacją o przydatności bądź nieprzydatności wody znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej www.wsse.waw.pl.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl