Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 czerwca 2023 r., imieniny Walerii, WalteraSebastian Wójcik jednak w Camperze

(Zam: 05.08.2015 r., godz. 16.15)

Przyjmujący Campera Wyszków Sebastian Wójcik, który od nadchodzącego sezonu miał bronić barw szczecińskiego Espadonu, jednak pozostanie w Camperze! Zawodnik związał się z wyszkowskim klubem nowym kontraktem na kolejne dwa lata.

Przyjmujący, który przez ostatnie trzy sezony stanowił o sile wyszkowskiego zespołu, w przyszłym miał bronić barw Espadonu Szczecin. Co ciekawe, Wójcik był przymierzany w zespole z województwa zachodniopomorskiego do pozycji libero. Ostatecznie jednak, z powodów pozasportowych, zawodnik zrezygnował z występów w budującym bardzo silny zespół, klubie ze Szczecina. Na mocy nowej umowy z Camperem Wyszków, Sebastian Wójcik będzie występował w naszym klubie przez dwa najbliższe sezony.
Po powrocie Sebastiana do Wyszkowa, kadra Campera jest już niemalże w stu procentach skompletowana. Brakuje nadal jednego przyjmującego. Wg nieoficjalnych informacji, w kontekście tej pozycji rozpatrywana jest kandydatura jednego z siatkarzy pochodzących z Wyszkowa. Obecnie kadra Campera prezentuje się następująco:
Rozgrywający: Konrad Woroniecki, Kamil Bodzon (Legia Warszawa).
Przyjmujący: Sebastian Wójcik, Przemysław Gniewek (Huragan Wołomin), Filip Frankowski (Czarni Rząśnia).
Atakujący: Łukasz Owczarz (VC Strassen – Luksemburg), Tobiasz Wojtkowski.
Środkowi bloku: Maciej Główczyński, Dariusz Szulik, Mariusz Pruski (KPS Siedlce).
Libero: Jakub Nurczyński (Huragan Wołomin).
Trenerzy: Paweł Blomberg (Huragan Wołomin), Konrad Chrzczonowski.
Camper rozpoczyna przygotowania do sezonu
W przyszłym tygodniu cała kadra rozpocznie przygotowania do nadchodzącego sezonu ligowego. W poniedziałek 3 sierpnia drużyna przeprowadzi pierwszy trening na siłowni. Do końca sierpnia zawodnicy będą ćwiczyć na zmianę, na siłowni i w hali. We wrześniu zespół wystąpi z kolei w serii turniejów towarzyskich. Pierwszym z nich będzie turniej we Lwowie, gdzie Camper uda się na zaproszenie byłego trenera zespołu Jana Sucha. Wyszkowianie będą rywalizowali tam z gospodarzami – Kazhany Barkom Lwów, Ślepskiem Suwałki i jeszcze jedną drużyną, której nazwy jeszcze nie możemy podać. Następnym punktem przygotowań będzie towarzyski turniej w Tomaszowie Mazowieckim, gdzie obok Campera zaprezentują się SMS PZPS Spała, Hutnik Kraków oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki. Kolejne dwa weekendy to turnieje w Ostrołęce oraz w Wyszkowie, o których więcej napiszemy wkrótce.
Początek rozgrywek ligowych w sezonie 2015/16 planowany jest na sobotę 3 października. Rywalizacja w I lidze ma trwać aż do 31 maja 2016 r.
Skład ligi
Skład I ligi mężczyzn w sezonie 2015/16 wygląda następująco: Camper Wyszków, ASPS NET Ostrołęka (wcześniej Pekpol Ostrołęka), AZS AGH Kraków, Espadon Szczecin, KPS Siedlce, Ślepsk Suwałki, Krispol Września, AZS PWSZ Nysa, Czarni Katowice (beniaminek), PWSZ Victoria Wałbrzych, Hutnik Kraków (beniaminek), Kęczanin Kęty, Aluron Warta Zawiercie, SMS PZPS Spała.
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta