Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 19 sierpnia 2022 r., imieniny Juliana, JuliuszaWKS przegrywa mecze towarzyskie

(Zam: 05.08.2015 r., godz. 16.12)

W ubiegłym tygodniu WKS Rząśnik rozegrał dwa kolejne mecze sparingowe, mające za zadanie pomóc w przygotowaniach zespołu do zbliżających się rozgrywek ligowych. Podopieczni trenera Grzegorza Chmielewkiego przegrali z Dębem Wieliszew i Żbikiem Nasielsk.

Spotkanie z Dębem Wieliszew zostało rozegrane w środę 22 lipca na boisku rywala. Mecz podzielony był na trzy trzydziestominutowe tercje. Po dwóch pierwszych, WKS prowadził 2:0 po bramkach Łukasza Kamińskiego i Michała Piotrowskiego. Nieoczekiwanie losy spotkania odwróciły się w jego ostatnich minutach. Rywale trzykrotnie trafili do siatki rząśniczan i ostatecznie rozstrzygnęli mecz na swoją korzyść.
Dąb Wieliszew – WKS Rząśnik 3:2
WKS (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, S. Klimaszewski, P. Osowiecki, Z. Kałek – P. Todorowski, M. Piotrowski, G. Abramczyk, P. Śleszyński – Ł. Kacpura, Ł. Kamiński.
Trzy dni później WKS zmierzył się w Nasielsku z miejscowym Żbikiem. Po pierwszej połowie spotkania był remis 1:1 (po bramce Patryka Śleszyńskiego). W drugiej połowie padło aż 5 bramek. Dla WKS-u trafili Łukasz Kamiński i Grzegorz Abramczyk. Niestety, w ostatnich minutach (przy remisie 3:3), gola zdołali strzelić rywale, zapisując tym samym zwycięstwo na swoim koncie. Warto wspomnieć, że w spotkaniu ze Żbikiem z powodu wąskiej kadry, w roli zawodnika zaprezentował się trener WKS-u Grzegorz Chmielewski.
Żbik Nasielsk – WKS Rząśnik 4:3
WKS (wyjściowa jedenastka): M. Zając – Ł. Abramczyk, S. Klimaszewski, P. Osowiecki, Z. Kałek – Ł. Kacpura, G. Chmielewski, G. Abramczyk, P. Śleszyński – Ł. Kamiński, D. Rojek.
W najbliższym tygodniu WKS rozegra sparing z występującym w Lidze Okręgowej Sokołem Serock.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl