Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2021 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Bug po dwóch pierwszych meczach

(Zam: 29.07.2015 r., godz. 16.27)

Spotkania sparingowe, mające na celu przygotowanie zespołu do jesiennych rozgrywek ligowych, rozpoczął zespół seniorów Bugu Wyszków.

Pierwszy mecz towarzyski z udziałem Bugu tego lata został rozegrany w środę 15 lipca w Warszawie. Przeciwnikiem wyszkowskiej drużyny był zespół KS-u Konstancin (czwartoligowiec z grupy południowej), który wykorzystał eksperymentalne zestawienie wyszkowskiego zespołu i pewnie wygrał 3:0 (1:0 do przerwy).
W kolejnym meczu sparingowym Bug zmierzył się ze swoim ligowym rywalem, MKS-em Przasnysz. Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 18 lipca w Przasnyszu. I tym razem wyszkowianie nie zdołali zdobyć bramki. Gospodarze pokonali nasz zespół 2:0.
W obu spotkaniach wystąpiło kilku testowanych zawodników. Trener Salamon testował różne ustawienia i zestawienia kadrowe drużyny. Na wynikach obydwu sparingów odbił się wyraźnie brak komunikacji pomiędzy poszczególnymi zawodnikami.
W najbliższym tygodniu Bug rozegra dwa kolejne spotkania sparingowe. W środę 22 lipca wyszkowianie zmierzą się w Warszawie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. W sobotę 26 lipca będą natomiast podejmowani w Ciechanowie przez miejscowy MKS.

Jest nowy bramkarz
Jak dotychczas, rozwiewają się kolejne niewiadome w kwestii zawodników, którzy odchodzą z zespołu. Do Pawła Błesznowskiego, Bartosza Szydłowskiego i Rafała Linki dołączają Alan Wróbel (z powodów zawodowych) i Paweł Nowacki (odchodzi do Huraganu Wołomin). Pod znakiem zapytania stoją dalsze występy w zespole Łukasza Kowalczyka (sytuacja również związana z pracą zawodową). Oficjalnie można natomiast ogłosić nazwisko pierwszego piłkarza, który zasili Bug. Jest nim bramkarz Krzysztof Goleń. Golkiper ma 23 lata, jest wychowankiem Ceramiki Opoczno. Występował również w barwach m.in. GKP Targówek (również w rozgrywkach III ligi) oraz ostatnio Sparty Jazgarzew (IV liga, grupa południowa).
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl