Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 maja 2022 r., imieniny Iwony, KryspinaZginął pod kołami

Ikona
(Zam: 15.02.2011 r., godz. 12.57)

W ubiegłym tygodniu doszło do kolejnego wypadku na terenie naszego powiatu, pod kołami rozpędzonego samochodu zginął pieszy. 51-latek poniósł śmierć na miejscu. Sprawcą był nietrzeźwy mieszkaniec gminy Zatory. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt tymczasowy.

11 lutego o godz. 17.07 w Płudach Starych doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy i pieszy. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi. Kierujący oplem astrą z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w pieszego prowadzącego rower, a następnie w zaparkowanego nieopodal fiata seicento. 27-letni kierowca zatrzymał się około 100 metrów za miejscem wypadku. 51-letni pieszy z Płud Starych poniósł śmierć na miejscu. Sprawca był w stanie nietrzeźwości − miał 1,60 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został zatrzymany w areszcie do wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Sąd zastosował wobec mieszkańca gminy Zatory trzymiesięczny areszt tymczasowy.

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Komentarze

czy tak musi być ?
Dodane przez waldemar obserwator, w dniu 20.02.2011 r., godz. 13.10
Pytanie moje- co ze stanem dróg lokalnych? co z bezpieczeństwem na nich? czy w dalszym ciągu tolerowani będą młodzi, pijani kierowcy na lokalnych drogach ? Dlaczego mieszkańcy boją się wspierać policję i dlaczego jest społeczne przyzwolenie dla jazdy w stanie upojenia po lokalnych drogach? czy będziemy czekać na kolejny wypadek śmiertelny we wsi Płudy Stare. Pytam się - gdzie jest wójt, gdzie są radni, gdzie jest sołtys pod oknami którego pijak zabił człowieka? Często bywam na tej wsi i widzę co się dzieje.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl