WKS zremisował z liderem w ostatnim meczu sezonu

(Zam: 01.07.2015 r., godz. 16.22)

Remisem 2:2 zakończyło się spotkanie WKS-u Rząśnik z Marcovią 2000 Marki – najlepszą drużyną ubiegłego już sezonu grupy warszawskiej A-klasy.
Mecz został rozegrany w sobotę 20 czerwca na stadionie w Rząśniku.

Spotkanie nie miało większej stawki sportowej – Marcovia była już pewna pierwszego miejsca w tabeli i awansu do Ligi Okręgowej, WKS natomiast mógł co najwyżej awansować o jedno oczko w ligowej tabeli. Obie drużyny stworzyły jednak dobre widowisko.
Początek należał do piłkarzy Marcovii, którzy szybko, bo już w 8. minucie objęli prowadzenie w meczu. W kolejnych minutach utrzymywała się nieznaczna przewaga marczan, jednak zawodnicy WKS-u coraz odważniej atakowali. Ataki te przyniosły efekt w końcowych minutach pierwszej połowy, kiedy to wyrównującego gola zdobył Łukasz Kamiński.
W drugiej odsłonie przebieg gry był podobny. Przewagę mieli goście, jednak WKS również groźnie atakował. Marcovia ponownie wyszła na prowadzenie na 10 minut przed zakończeniem spotkania. W jednej z ostatnich akcji, gospodarzom udało się na szczęście wyrównać. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył Grzegorz Abramczyk.
WKS Rząśnik – Marcovia 2000 Marki 2:2 (1:1)
Bramki dla WKS-u: Ł. Kamiński, G. Abramczyk.
WKS (wyjściowa jedenastka): Ł. Rogulski – Ł. Abramczyk, D. Brejnak, P. Osowiecki, P. Śleszyński – P. Todorowski, K. Borowski, M. Piotrowski, M. Nowicki – Ł. Kamiński, G. Abramczyk.
Błyskawica Warszawa – Wkra Pomiechówek 6:3
MKS Hutnik Warszawa – Wisła Jabłonna 6:0
Wicher Kobyłka – KS II Łomianki 1:0
Huragan II Wołomin – Rządza Załubice 6:1
Mazur Radzymin – Korona Jadów 8:2
Agape Białołęka – GKS Dąbrówka 2:0
Ostatecznie WKS uplasował się na ósmym miejscu w tabeli A-klasy na zakończenie sezonu 2014/2015. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, że po rundzie jesiennej zespół z Rząśnika znajdował się na niechlubnej liście głównych kandydatów do spadku.