Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2020 r., imieniny Hieronima, Wery

Peszko oficjalnie odchodzi z Campera

(Zam: 24.06.2015 r., godz. 16.37)

Ostatni tydzień był stosunkowo spokojny, jeśli chodzi o roszady kadrowe w budującym skład na przyszły sezon Camperze Wyszków. Oficjalnie z klubem pożegnał się Jakub Peszko.

Jakub Peszko występował w Camperze Wyszków przez cały ostatni sezon na pozycji przyjmującego. Zawodnik ten wielokrotnie odwracał losy przegranych, jak się wydawało, setów swoją silną zagrywką. W najbliższym sezonie Peszkę zobaczymy najprawdopodobniej w jednym z klubów PlusLigi.
Wiemy również, gdzie ostatecznie zagra w najbliższym sezonie Łukasz Kaczorowski. Ostoja wyszkowskiej drużyny w ostatnich kilku sezonach, w najbliższym będzie reprezentować barwy „zbrojącej” się Warty Zawiercie. Obecnie wyszkowski atakujący jest wyłączony z treningów w wyniku złamania nogi, do którego doszło w fazie play-off ostatniego sezonu. Gdy jednak dojdzie do pełni sił, to może stać się motorem napędowym zespołu z Zawiercia.
Tymczasem wyszkowski klub nadal poszukuje kilku zawodników. O wszystkich ruchach transferowych Campera będziemy na bieżąco informować na łamach naszego tygodnika.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl