Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaBug kończył na piątkę

(Zam: 24.06.2015 r., godz. 16.34)

Aż 5:0 swoich przeciwników z zespołu Narew Ostrołęka pokonali w ostatnim spotkaniu sezonu 2014/15 zawodnicy Bugu Wyszków. Bramki dla Bugu zdobyli Mateusz Maciak, Łukasz Kowalczyk, Jakub Rejnuś (dwa trafienia) i Alan Wróbel.

Spotkanie Bug Wyszków – Narew Ostrołęka zostało rozegrane w sobotę 13 czerwca na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Od pierwszych minut starcia karty na boisku rozdawał zespół gospodarzy. Drużyna trenera Artura Salamona mogła bardzo szybko wyjść na prowadzenie, jednak w pierwszych minutach meczu bardzo dobrej okazji na otwarcie wyniku nie wykorzystał Szymon Salwin. Bug jednak praktycznie przez cały czas znajdował się w natarciu. Ładnie na lewym skrzydle poczynał sobie Ernest Dobkowski, który raz po raz „szarpał” defensywą ostrołęczan. Pierwsza bramka padła w 27. minucie, a jej zdobywcą był Mateusz Maciak, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Łukasza Damętki i strzałem głową otworzył wynik spotkania. Na 2:0 podwyższył Łukasz Kowalczyk, który wpakował piłkę do siatki z około 12 metrów. Jeszcze przed przerwą, trzecią bramkę dla Bugu zdobył Jakub Rejnuś, który popisał się z kolei bardzo silnym strzałem z pogranicza pola karnego. Rywale schodzili do szatni wpatrzeni we własne buty.
W drugiej odsłonie Bug kontynuował natarcie. Na listę strzelców po raz drugi wpisał się Rejnuś, a wynik spotkania ustalił ostatecznie Alan Wróbel. Wyszkowianie mieli jeszcze kilka okazji, bramki już jednak nie padły. W drugiej połowie na boisku pojawiło się kilku piłkarzy rezerwowych, m. in. Tomasz Cichocki i Adrian Nikodemski.
Bug Wyszków – Narew Ostrołęka 5:0 (3:0)
Bramki dla Bugu: M. Maciajk, Ł. Kowalczyk, J. Rejnuś (2), A. Wróbel.
Bug: P. Błesznowski – K. Kaput (46. – R. Linka), A. Wróbel, M. Maciak, R. Nogaj (46. – K. Skoczeń) – Ł. Damętko, P. Nowacki (65. – A. Nikodemski), Sz. Salwin, J. Rejnuś, E. Dobkowski – Ł. Kowalczyk (65. – T. Cichocki).
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Wisła II Płock – MKS Ciechanów 0:2
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Błękitni Gąbin 3:0
Mławianka Mława – Wkra Żuromin 9:0
Nadnarwianka Pułtusk – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:4
MKS Przasnysz – Huragan Wołomin 2:1
Skra Drobin – KS Łomianki 1:5
Korona Szydłowo – Bzura Chodaków 1:5
Olimpia Warszawa – Błękitni Raciąż 2:0
Meczem z Narwią, Bug zakończył rozgrywki w sezonie 2014/2015. Wyszkowska drużyna zajęła ostatecznie dziewiąte miejsce w grupie północnej, mazowieckiej IV ligi. Wyszkowianie poprawili się o jedną lokatę w stosunku do sytuacji z półmetku sezonu (po rundzie jesiennej zajmowali 10 miejsce w lidze). Drużyna wywalczyła 52 punkty, z czego 24 w rundzie jesiennej i 28 w rundzie wiosennej. Oczka te zostały zgromadzone w wyniku zanotowania 16 zwycięstw, 4 remisów i 14 porażek. Co ciekawe, Bug uzyskał identyczne statystyki w meczach wyjazdowych i rozgrywanych u siebie (po 8 zwycięstw, 2 remisy i 7 porażek). Na dokładniejsze podsumowania przyjdzie natomiast czas w zbliżającym się okresie wakacyjnym, który dla piłkarzy będzie czasem wypoczynku, a dla sztabu szkoleniowego czasem analiz.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl