Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2020 r., imieniny Ernesta, Małgorzaty

Członek zarządu już na etacie

Ikona
(Zam: 08.02.2011 r., godz. 12.58)

Od 1 lutego swoje obowiązki pełni członek zarządu powiatu zatrudniony na etacie – Teresa Trzaska.

Koalicyjna większość zasiadająca w Radzie Powiatu wprowadziła zmiany w powiatowym statucie. Pomysł krytykowali na sesji przedstawiciele opozycji.
- Deficyt w budżecie jest duży i nie jest zasadne powoływanie etatowego członka zarządu – mówiła Teresa Jastrzębska.
Waldemar Sobczak zaznaczył, że w Starostwie jest mało miejsca dla pracowników, a przy powołaniu Teresy Trzaski trzeba jej będzie przygotować gabinet.
Starosta Bogdan Pągowski bronił decyzji zaznaczając, że samorząd będzie potrzebował miejsca nie tylko na jej gabinet, ale także na archiwa, które obecnie są przechowywane w piwnicach, gdzie panuje wilgoć.
- Trzeba będzie poszukać pomieszczeń. Liczymy, że nowy ratusz powstanie, chociaż z tej sprawie nie ma dalszych postępów – mówił.
Waldemar Sobczak zwrócił uwagę na koszty związane z wynagrodzeniem T. Trzaski.
- Myślę, że w skali roku można by było wybudować około pół kilometra asfaltu na drodze powiatowej , a jeśli wójtowie dołożyliby pieniędzy, mogłoby to być kilometr w gminie Zabrodzie, czy Somianka – mówił.
Przedstawicielka komitetu Solidarni-Niezależni będzie w zarządzie odpowiedzialna za sprawy związane z oświatą i pomocą społeczną.
- Rozumiem argumenty opozycji, takie są prawa demokracji. Część z państwa zna mnie nie tylko jako osobę polityczną, ale także jako taką, która merytorycznie potrafiła się zajmować różnymi sprawami – zabrała głos Teresa Trzaska. – Moja praca to nie tylko ten ostatni okres, kiedy byłam wiceburmistrzem, bo wiele lat poświęciłam różnym działaniom społecznym.
Wicestarosta zapewnił, że mimo zatrudnienia Teresy Trzaski, wysokość funduszu płac zostanie na tym samym poziomie w stosunku do roku ubiegłego. Pieniądze w nim zawarte są przeznaczane na wynagrodzenia i nagrody (których prawdopodobnie będzie mniej).
Obecnie w skład zarządu powiatu wchodzą: Bogdan Pągowski (przewodniczący), Zdzisław Damian Bocian (wiceprzewodniczący), Teresa Trzaska (etatowy członek), Tadeusz Kuchta, Krystian Pędzich.
J.P.

Komentarze

Członek zarządu już na etacie
Dodane przez ..., w dniu 13.02.2011 r., godz. 08.52
Moja praca to nie tylko ten ostatni okres, kiedy byłam wiceburmistrzem, bo wiele lat poświęciłam różnym działaniom społecznym J A K I M ? p tereso to skandal że jest p. etatowym członkiem zarządu.Jak współpraca z Renatą?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl