Śmiertelne potrącenie
(Zam: 08.02.2011 r., godz. 12.59)Dwudziestoletni mieszkaniec Wyszkowa poniósł śmierć na miejscu po potrąceniu przez kierowcę forda focusa. Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek w Tumanku. Policja poszukuje świadków wypadku.
Policja zwraca się z prośbą do osób, które były świadkami wypadku o zgłoszenie się do KPP w Wyszkowie, pokój nr 116, I piętro, tel. 29-7436250.
Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków
Komentarze
[*] Zawsze w Naszych Sercach Maro
szkoda Mara nigdy go nie zapomnę
Dodane przez :(, w dniu 09.02.2011 r., godz. 16.06
Marek [*] taki z Ciebie był dobry chłopak :'(
[*]
samobójca?
zaraz z ciebie bedzie samobójca
Szkoda Marka i szkoda kierowcy Ja do tej pory nie wierzę w to że Maro nie żyje...
Marek [*]
Dodane przez PPP, w dniu 10.02.2011 r., godz. 14.34
N.Z.W.P.M
No własnie...W wyszkowie oświetolne Wszystkie uliczki..a moze ktos pomyli o tych..na ktorych zginąl ten chłopak... Daje sobie reke uciac ze gdyby WKONCU byly lampy..tak jak juz prosimy o to od bardzo dawno...został by zauwazony ..przynajmniej byly by na to wieksze szanse..a tak to ciemno tam jak w d.... u murzyna.... i tlyko patrzec jak dojhdzie do kolejnej tragedii.... Czy tak trudno zamatowac na odcinku od Lucynowa do Tumanka pare lamp???? PAre stoi.....dobre i to...tlyko skonczone w polowie...a gdzie reszta??? O mieszkancach miejszych siowek sie zapomina??? Tu i tak najmniej dajecie..wiec moze zrobcie chcoiaz tyle...i nie dopuszczajcie do targedi..tu chodzi o bezpieczenstwo.....sami tez jezdzicie ta trasa... !!!!!!!!
Dodane przez ., w dniu 10.02.2011 r., godz. 19.55
[*]
Dodane przez ...., w dniu 11.02.2011 r., godz. 12.17
wiem ze to tragedia idac tym tokiem myslenia to trzeba by przy kazdej ulicy w polsce postawic latarnie a kto bedzie placil za prad ?co z ekologia ? czy kolega mial na sobie jakies odblaski o ktorych sie mowi non stop w tv pewnie nie znajac zycie
no nie wiem czy ty też chodzisz cała/cały w odblaskach i wiem bo go znałem że Maro nie popełnił samobójstwa i proszę tak o nim nie pisać bo to był dobry chłopak i takiego go zapamiętam na zawsze
Mam pytanie o ktorego Mara chodzi jak ma na nazwisko? Bo nie slyszalem o tym zdarzeniu
3 dobry znajomy ktory ginie pod kołami samochodu :(
Każdy pieszy bez odlasków i rowerzysta bez świateł to samobójca, przykład z życia macie na otrzeźwienie. Czasem wystarczy zwykła opaska na nadgarstek...
łatwo tak powiedzieć założę się ze nawet 80% polaków nie posiada nawet takiej opaski więc nie mondralujcie się sam/sama na pewno takiej nie masz. Skończcie teraz gadać taki głupoty na Marka człowiek nie żyje każdy ma jakies przeznaczenie w życiu więc dajcie mu spokój.
Dodane przez Marta, w dniu 21.02.2011 r., godz. 13.55
Marek to był dobry i fajny chłopak nigdy nie popełniłby samobójstwa, więc tak o nim nie mówcie! Marek nigdy o Tobie nie zapomnimy, zawsze będziesz w naszych sercach:( [*]
Napisz komentarz
- Komentarze naruszające netykietę nie będą publikowane.
- Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. nie będą publikowane.
- Za treść komentarza odpowiada jego autor.
- Regulamin komentowania w serwisie wyszkowiak.pl