Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyNowe-stare twarze w Camperze

(Zam: 10.06.2015 r., godz. 16.16)

Wśród zespołów występujących w najwyższych siatkarskich klasach rozgrywkowych w kraju, trwa transferowa gorączka. Nie inaczej jest w Camperze Wyszków, który w ostatnim tygodniu zakontraktował kilku nowych zawodników.

Nowymi zawodnikami wyszkowskiego zespołu zostali dwaj siatkarze, których kibice Campera mogli już oglądać w Wyszkowie wcześniej – Mariusz Pruski (środkowy bloku) i Przemysław Gniewek (przyjmujący). Pierwszy z wymienionych siatkarzy występował w Wyszkowie w sezonie 2012-2013. Mariusz odszedł później do innego pierwszoligowca – KPS-u Siedlce, w barwach którego wywalczył w poprzednim sezonie srebrny medal I ligi (złoto zapisał na swoim koncie Camper). Pruski występował w Siedlcach również w tym roku, a w przyszłym sezonie po raz kolejny założy koszulkę z herbem Campera na piersi.
Przemek Gniewek występował w Camperze w roli atakującego, w sezonach 2010/11 oraz 2011/12, a więc w czasach, gdy wyszkowski zespół rywalizował w II lidze. Gniewek ostatni sezon spędził w drugoligowym Huraganie Wołomin, gdzie pracował z trenerem Pawłem Blombergiem. Przemek jest zawodnikiem z niewątpliwym potencjałem, zobaczymy czy pokaże go na parkietach I ligi.
Z wyszkowskim klubem pożegnali się oficjalnie w ostatnim tygodniu dwaj zawodnicy. Pierwszym z nich jest środkowy bloku, Jakub Kowalczyk. Utalentowany zawodnik, który do Campera trafił z Pekpolu Ostrołęka, będzie w przyszłym sezonie występował w PlusLidze, reprezentując barwy warszawskiej Politechniki. To olbrzymi sportowy awans i szansa dla tego zawodnika, który niewątpliwie rozwinął się pod okiem trenera Jana Sucha.
Z żółto-niebieskimi barwami, po trzech sezonach żegna się również Bartosz Zrajkowski. Ambitny rozgrywający był bardzo ważnym elementem drużyny Jana Sucha, zarówno w ostatnim sezonie, jak i w poprzednim, w którym wyszkowianie wygrywali całe rozgrywki. Bartek najprawdopodobniej będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy jednego z pierwszoligowych klubów.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl