Bug słabszy od Mazovii

(Zam: 10.06.2015 r., godz. 16.14)

Porażką 0:2 zakończyło się ostatnie spotkanie Bugu Wyszków w rozgrywkach grupy północnej, mazowieckiej IV ligi, przeciwko Mazovii Mińsk Mazowiecki.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 30 maja na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Gospodarze fatalnie rozpoczęli mecz, tracąc pierwszą bramkę już w jednej z premierowych akcji meczu (w 2. minucie). Gol przyjezdnych podciął skrzydła podopiecznych trenera Artura Salamona. Kolejne półgodziny gry upłynęło pod postacią walki w środku pola z nielicznymi atakami gości. W 31. minucie gry arbiter spotkania podyktował rzut karny dla Mazovii, po faulu wychodzącego z bramki Pawła Błesznowskiego. Chwilę później jeden z zawodników z Mińska Mazowieckiego podwyższył wynik meczu na 2:0. Do końca pierwszej połowy inicjatywa znajdowała się po stronie zdecydowanie lepiej dysponowanych gości, wynik jednak nie uległ zmianie.
W drugiej odsłonie wyszkowianie twardo walczyli w środku pola, jednak nadal rzucał się w oczy totalny brak pomysłu w ich poczynaniach. Przewaga rywali, choć już mniej wyraźna, jednak była ciągle zauważalna. Wyszkowianie oddali co prawda kilka strzałów na bramkę przyjezdnych, były jednak one w większości niecelne. Ostatecznie do ostatniego gwizdka, wynik spotkania nie uległ już zmianie. Bug przegrał po słabym widowisku 0:2.
Bug Wyszków – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:2 (0:2)
Bug (wyjściowa jedenastka): P. Błesznowski – Ł. Damętko, M. Maciak, A. Wróbel, K. Kaput – E. Dobkowski, Sz. Salwin, P. Nowacki, B. Szydłowski, R. Linka – K. Skoczeń.
MKS Ciechanów – Mławianka Mława 3:1
W następnej kolejce Bug zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Wisły Płock. Mecz zostanie rozegrany w środę 3 czerwca. W niedzielę 7 czerwca, wyszkowianie udadzą się z kolei na kolejny wyjazd, tym razem do Ciechanowa, gdzie zmierzą się z miejscowym MKS-em. Będzie to przedostatni mecz wyszkowskiej drużyny w tym sezonie ligowym.