Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaHistoryczny wyczyn szczypiornistów z Gimnazjum nr 3 w Wyszkowie

(Zam: 27.05.2015 r., godz. 16.30)

W sobotę 9 maja reprezentacja szczypiornistów Gimnazjum nr 3 w Wyszkowie, pod wodzą trenera Pawła Delugi, wygrała międzypowiatowe zawody piłki ręcznej w Ostrołęce.

Piłkarze ręczni z „trójki”, odnieśli największy sukces w historii wyszkowskiej piłki ręcznej na poziomie gimnazjalnym, zajmując pierwsze miejsce w mocno obsadzonych zawodach międzypowiatowych. Podczas turnieju ulegli jedynie drużynie z Zaręb (3:8), był to jednak mecz bez znaczenia dla końcowego wyniku i szansę dostali rezerwowi. Pozostałe drużyny: z Ostrołęki, Chorzeli i Troszyna musiały uznać wyższość wyszkowian, ulegając kolejno: 9-6, 11-10 i 13-8.
Piłka ręczna od zawsze cieszyła się ogromną popularnością w Gimnazjum nr 3, którego wyniki w tej dyscyplinie było widać już we wcześniejszych latach. Nie można przecież zapominać o sukcesach drużyny dziewcząt, prowadzonej przez już wspominanego trenera Pawła Delugę, który dwa lata z rzędu wprowadził dziewczęta do Mistrzostw Mazowsza, teraz powtarzając ten sukces z drużyną męską.
– Włożyliśmy wiele pracy i serca na treningach, żeby osiągnąć tak ogromny sukces, jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni i czekamy na Mistrzostwa Mazowsza – powiedział po zwycięskiej rywalizacji kapitan drużyny Bartosz Kukwa.
Kolejny etap rozgrywek odbędzie się najprawdopodobniej na początku czerwca w Siedlcach.
Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Leszczyński, Bartosz Kukwa, Tomasz Pankowski, Kamil Pomiński, Adrian Chrobak, Łukasz Turek, Przemysław Borkowski, Szymon Tarnożek, Mateusz Reniewicz, Damian Wilczyński, Michał Oniszk, Marcin Wysocki, Maciej Kopytowski.
M.O., opr. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl