Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2020 r., imieniny Hieronima, Wery

Pierwsze roszady w Camperze

(Zam: 27.05.2015 r., godz. 16.24)

W sobotę zakończył się dla Campera Wyszków sezon 2014/2015. W klubie doszło już do pierwszych roszad kadrowych, spośród których najważniejszą jest zmiana szkoleniowca drużyny. Odchodzącego Jana Sucha zastąpi Paweł Blomberg.

Jan Such to postać, którą wyszkowscy kibice siatkówki powinni zapamiętać na długo. Utytułowany szkoleniowiec doprowadził Camper do największego sukcesu w historii wyszkowskiej siatkówki – złotego medalu rozgrywek I ligi. Jan Such sprawił również, że o Camperze zaczęło być głośno w całym kraju. Należy bowiem pamiętać, że były już trener wyszkowskiego zespołu, to postać bardzo medialna, a przy tym szeroko znana w środowisku siatkarskim. Teraz trener Such chce spróbować swoich sił poza krajem. W jego planach jest wyjazd na Ukrainę, gdzie poprowadzi klubowy zespół ze Lwowa. Trener Such, jak sam powiedział, będzie bardzo dobrze wspominał czas spędzony w Wyszkowie. Szkoleniowiec żałuje tylko, że nie udało mu się wejść z drużyną do PlusLigi. Winą za to obarcza działaczy PZPS-u oraz złą formę rozgrywek. Ze swojej strony życzymy Janowi Suchowi wszystkiego dobrego w dalszej karierze trenerskiej oraz życiu prywatnym.
W Camperze nadchodzą natomiast czasy Pawła Blomberga. Nowy trener wyszkowian to były szkoleniowiec m. in. Chemika Bydgoszcz, Pronaru Hajnówka, Skry Bełchatów oraz Huraganu Wołomin. Życzymy sukcesów w wyszkowskim klubie!
Jeśli chodzi o samych zawodników, to na dzień dzisiejszy w Camperze zostają na pewno Konrad Woroniecki, Tobiasz Wojtkowski i Dariusz Szulik. Bliscy porozumienia z klubem są również Damian Sobczak i Tomasz Rutecki. Z Camperem żegna się natomiast Sebastian Wójcik. Utalentowany przyjmujący występował w Wyszkowie od sezonu 2012/13. Wójcik w najbliższym sezonie będzie reprezentował barwy innego klubu z I ligi. Nie są natomiast jak dotychczas znane losy pozostałych zawodników Campera. Ich sytuacja powinna się wyklarować w najbliższych tygodniach.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl