Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Bug lepszy od Legionovii

(Zam: 01.02.2011 r., godz. 12.20)

W sobotę 29 stycznia Bug Wyszków rozegrał drugi spośród sparingów przygotowujących drużynę do zbliżającej się inauguracji rundy wiosennej. Podopieczni trenera Marka Krzywickiego pokonali zespół Legionovii Legionowo 2:1 (1:1).

Mecz przeciwko grającemu w łódzko-mazowieckiej III lidze zespołowi, został rozegrany na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Legionowie. Początek spotkania należał zdecydowanie do wyszkowian. Zdecydowane ataki podopiecznych trenera Marka Krzywickiego, początkowo odpierał bramkarz Legionovii. W 5. minucie golkiper gospodarzy skapitulował jednak w obliczu świetnego strzału głową Krystiana Ryczkoskiego, który dał wyszkowianom prowadzenie. W środkowej fazie pierwszej połowy gra zaczęła się wyrównywać, a w końcówce inicjatywę przejęli piłkarze z Legionowa. W 34. minucie Konrad Kraszewski z Legionovii wyrównał stan meczu, pokonując silnym strzałem w okienko testowanego bramkarza Bugu. Do końca pierwszej połowy utrzymał się wynik remisowy.

W drugiej połowie tempo gry wyraźnie siadło. Podbramkowych sytuacji było jak na lekarstwo, a walka toczyła się głównie w środku pola. Gol na wagę zwycięstwa w tym spotkaniu padł w 65. minucie. W dużym zamieszaniu w polu karnym gospodarzy wyszkowianie oddali dwa strzały, które z najwyższym trudem obronił bramkarz Legionovii, przy kolejnej dobitce był już jednak bezradny. Jej autorem był Łukasz Kowalczyk. Po utracie bramki rywale próbowali jeszcze zdobyć wyrównującą bramkę, do końca spotkania nie zdołali wypracować sobie jednak żadnej klarownej sytuacji. Ostatecznie mecz zakończył się 2:1 na korzyść Bugu Wyszków.

Legionovia Legionowo – Bug Wyszków 1:2 (1:1)

Bramki dla Bugu: K. Ryczkowski, Ł. Kowalczyk.

Kolejny mecz sparingowy wyszkowska drużyna rozegra w środę 2 lutego. Rywalem Bugu będzie liderująca w Młodej Ekstraklasie drużyna Legii Warszawa.

Erwin Sak odchodzi z Bugu
Jedynie przez pół roku wyszkowskiej bramki bronił niezwykle utalentowany golkiper, Erwin Sak. Piłkarz, który jest jednym z autorów i cichym bohaterem dobrych wyników Bugu w rundzie jesiennej, odchodzi z wyszkowskiej ekipy. Wiosną bramkarz będzie bronił barw drugoligowego OKS-u Olsztyn.
Życzymy zawodnikowi sukcesów w przyszłości oraz dziękujemy za godne reprezentowanie barw wyszkowskiego klubu.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl