Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 stycznia 2023 r., imieniny Franciszka, ZdzisławaKampania na ostatniej prostej

(Zam: 06.05.2015 r., godz. 17.26)

Wizyta Andrzeja Dudy – kandydata PiS na prezydenta w naszym mieście była z pewnością dla jego zwolenników miłym akcentem toczącej się kampanii wyborczej. Przyjechał zgodnie z obietnicą, był punktualny, zachowywał się bardzo sympatycznie, miał czas dla wszystkich, żeby zamienić parę słów, zrobić zdjęcie z wyszkowianami, podpisać się na ulotce wyborczej.

Wygłosił długie, ciekawe przemówienie, poruszając kluczowe kwestie społeczne i narodowe. Wyszkowianie dopisali – placyk pod fontanną na Sowińskiego wypełniony był zwolennikami Andrzeja Dudy, choć oczywiście była grupa osób być może wahających się, być może nawet zdeklarowanych przeciwników, którzy jednak chcieli zobaczyć, jak się zaprezentuje i co powie. Kontrastuje to zasadniczo z głównym wydarzeniem wyborczym środowiska Platformy Obywatelskiej. Przyjazd bronkobusa, bez PO-wskiego kandydata na prezydenta był kompletną klapą. Rozstawili bowiem kartoniki z wizerunkiem Bronisława Komorowskiego, rozdali ulotki i odjechali. Na spotkaniu z bronkobusem pojawiło się jedynie kilku partyjnych działaczy. Swoją drogą, ciekawi mnie, dlaczego tak się stało? Czy sztab wyborczy zbyt późno poinformował o przyjeździe, czy zawiodły lokalne struktury partyjne? Niezależnie od tego, wyszkowscy zwolennicy urzędującego prezydenta mają twardy orzech do zgryzienia. Niektórzy reagują w internetowych komentarzach agresją i dają charakterystyczny dla tej formacji pokaz miłości przez obrażanie. Zwolennicy Andrzeja Dudy w zależności od fantazji piszącego komentarz są albo faszystami, albo komunistami, albo np. moherowymi beretami. Do wyboru, do koloru. I tak, jak kiedyś Donald Tusk ogłosił miłość, tak dziś Bronisław Komorowski ogłosił zgodę, a jego zwolennicy oblewają pomyjami każdego, kto ośmiela się mieć inne zdanie. Zawsze ktoś na sztuczki pijarowskie się nabierze. Jeżeli nawet dziś, po absolutnie oczywistej klapie polityki wschodniej rządu PO-PSL i prezydenta Komorowskiego, którzy w 2009 i 2010 roku ogłosili miłość do Włodzimierza Putina mamy nadal zwolenników tezy, że była to polityka słuszna, to oznacza, że każdą bajeczkę można ludziom wcisnąć.
Dziś, w końcowej fazie kampanii wyborczej czas na krótkie jej podsumowanie. Od samego startu Bronisław Komorowski traci poparcie. Andrzej Duda stał się poważnym kontrkandydatem, mogącym sięgnąć po najwyższy urząd w naszej Ojczyźnie. Jednocześnie bardzo słabo wypada kandydatka lewicy, której nie służą wewnątrzpartyjne napięcia w SLD, a wysokie pozycje w rankingach przedwyborczych zajmują Paweł Kukiz i Janusz Korwin Mikke. Pozostali kandydaci mają, jak się wydaje, mniejsze znaczenie, choć może okazać się, że jeszcze jakiś czarny koń wyskoczy. Z wysokim prawdopodobieństwem można powiedzieć bowiem, że odbywają się manipulacje sondażami.Osobiście nie mam wątpliwości, że wybory rozstrzygną się w drugiej turze i że będzie ona bardzo emocjonująca. Spodziewam się, że podobnie, jak to było swojego czasu z Włodzimierzem Cimoszewiczem, którego PO wyeliminowała przy pomocy prowokacji, zostanie podjęta taka próba między pierwszą i drugą turą w stosunku do Andrzeja Dudy.
Jestem bardzo zdziwiony bardzo wysokim poparciem, jakie ma nadal Bronisław Komorowski, choć spada ono systematycznie. Jak wynika już w tej chwili z potężnej ilości informacji, co najmniej od początku lat 90. jest on uwikłany w ciemne sprawki, a także prowadzony i nadzorowany przez komunistycznych oficerów służb specjalnych. Zarzuty obejmują zarówno posiadanie przez niego trudnych do wyjaśnienia sum w markach niemieckich na koncie, ścisłe związki z oficerami komunistycznego wywiadu wojskowego i osłanianie przez Bronisława Komorowskiego, ówczesnego szefa MON potężnych defraudacji, związanych z fundacją Pro Civili. Zarzuty są bardzo poważne, podawane są miejsca, daty, nazwiska i fakty. Informacje publikowane są w niezależnych gazetach, telewizjach, obszernie prezentowane w książkach. Nikt nie odpowiada na zarzuty, a z drugiej strony zarzucana jest na to zasłona milczenia „zaprzyjaźnionych mediów”. Do znaczącej części społeczeństwa informacje te więc nie docierają. Wyszkowianie będą mieli jednak możliwość osobiście zapoznać się z tymi bardzo ważnymi wiadomościami. Klub Gazety Polskiej zaprosił bowiem do Wyszkowa Wojciecha Sumlińskiego na promocję jego najnowszej książki – „Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego”. Ujmuje ona w sposób bardzo obszerny i dobrze udokumentowany temat uwikłań naszego obecnego prezydenta. Spotkanie odbędzie się w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica przy ulicy Geodetów 45, w czwartek 7 maja o godz. 18.30. Warto znaleźć trochę czasu i osobiście zapoznać się z autorem książki i jego ustaleniami.

Komentarze

Dodane przez Jątek, w dniu 06.05.2015 r., godz. 19.09
Własnie uczestniczyłem w sms-owej sondzie, która może wydac sie wam interesująca. Poniżej przytaczam jej treść oraz wyniki. 1 pytanie: czy prezydent Komorowski powinien wziąć udział w debacie prezydenckiej? (moja odpowiedź - TAK) - tak samo odpowiedziało 59% ankietowanych. 2 pytanie: czy uważasz, ze nieobecność prezydenta na debacie to lekceważenie wyborców? (moja odpowiedź - TAK) tak samo odpowiedziało 90% ankietowanych. 3 pytanie: czy nieobecność prezydenta na wczorajszej debacie odbierze mu głosy w wyborach? (moja odpowiedź - TAK) tak samo odpowiedziało 88% ankietowanych. 4 pytanie: czy uważasz, że wybory rozstrzygną się w I turze? (moja odpowiedź - NIE) tak samo odpowiedziało 84% ankietowanych.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 07.05.2015 r., godz. 06.53
To ciekawe informacje. To, że nieobecność na debacie zaszkodzi Komorowskiemu to rzecz oczywista. Najciekawsze jest jak to się przełoży na rozkład głosów i ostateczny wynik wyborów. Tego nie wiemy. Ale Komorowski chyba przejdzie do drugiej tury.
Jan Pietrzak
Dodane przez Paszczur, w dniu 07.05.2015 r., godz. 08.53
wylicza wpadki Komorowskiego: Dla kogoś innego to może być mało ważne, ale dwa lata temu urządził święto flagi w kolorze różowym… Ugodził w miękkie podbrzusze ludzi, którym to przeszkadza. Naraził mi się. Drugi taki incydent bardzo istotny był taki, gdy na początku kadencji z ambasadorem rosyjskim chciał utworzyć pomnik najeźdźców, Armii Czerwonej. Zamurowało mnie - jak to jest możliwe, by jakiś Polak wpadł na pomysł stawiania pomnika najeźdźcom, gdy nie ma pomnika wygranych w bitwie warszawskiej Paszczur: na koniec kampanii chwali sie że rozwali Mielec i swidnik, kikanaście tysiecy miejsc pracy, wybierajac Airbusa. do znudzenia: w 2012 oglosil jego BBN na czele z Szogunem-Koziejem To Rosja nie NATO jest gwarantem bezpieczeństwa Polski. Ponizali Lecha Kaczyńskiego za to , że przewidział politykę Rosji. teraz eksperci od zagrożenia11Na jego "hrabiowskim" miejscu za taki błąd w polityce odszedłbym z honorem , ale tu brak....
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 07.05.2015 r., godz. 12.33
Paszczur i Głowacki, w waszych wypocinach niema jednego słowa prawdy, niema nawet sensu z wami dyskutować i cokolwiek dementować czy polemizować, poczekajmy do niedzieli.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 07.05.2015 r., godz. 13.55
Ja na pana Dudę głosował nie będę, z różnych innych powodów, niemniej jednak wart podkreslenia jest fakt, że kandydata Dudę cechuje duże poczucie sprawiedliwości, co jest bezsprzecznie jego ogromną zaletą. Uwidacznia się ono w jego podejściu do kwestii własności nieruchomości należących niegdyś do obywateli pochodzenia żydowskiego, zwrotu im tych własności w całości bądź wypłacie odszkodowań. Tu popieram kandydata Dudę w całej rozciągłości. Kwestia zwrotu własności ich prawowitym właścicielom rzutuje na opinię o naszym kraju w swiecie jak również przyczynia się do polepszenia stosunków z państwem Izrael, ważnym partnerem.Na tym polu ma pan Duda wielkie i niepodważalne osiągnięcia.
Dodane przez Do pana Eychlera, w dniu 07.05.2015 r., godz. 14.44
Znam zacnych rodzicow pana , natomiast,pana znam tylko z komentarzy, ktore oprocz zjadliwosci,prostactwa,bezsensownosci nic nie wnosza. Prosze uszanowac opinie innych,poniewaz nie musze byc zgodne z pana przekonaniami. Zycze milego popoludnia. Marta
Dodane przez MEsiek, w dniu 07.05.2015 r., godz. 16.21
Izraela, ważnego partnera? Twojego? Jesteś beznadziejny, dlatego zawsze bedziesz majtkiem.
Oto prawda o nas samych
Dodane przez KM, w dniu 07.05.2015 r., godz. 23.23
W ramach narodowej psychoterapii, bez większej nadziei na terapeutyczny skutek, zapraszam na zbiorowe leczenie ze złudzeń. Gdy pierwsi odkrywcy nowych lądów dobijali do brzegów, natychmiast brali się za cywilizowanie i handlowanie z tubylcami. Jeden i drugi proces kończył się dla miejscowych głodem, chorobą śmiercią i zatraceniem własnej tożsamości. Od tamtego czasu wiele się nie zmieniło, tymi samymi metodami państwa posiadające siłę i strzegące własnych interesów podbijają dzikie wyspy, grabiąc je powtarzalną techniką. Paciorki i koraliki nie robią już wrażenia nawet na największych dzikusach, dlatego dokonano wymiany gadżetów. Dziś sprzedaje się wizje i złote recepty, których żaden współczesny konkwistador nie miałby odwagi zastosować we własnym państwie, bo by go swoi wrzucili do kotła dzikich. Na początku lat 90 sprzedano nam tym sposobem „prywatyzację” i tak oddaliśmy za darmo albo doprowadzili do upadku produkcji wszystkiego, co się ruszało, głównie w przemyśle ciężkim. Wystarczyło rzucić jedną wizję, jedną hasło i w ciągu kilku lat, skądinąd idiotyczny ustrój zwany realnym socjalizmem, został zastąpiony grabieżą nazywaną „niewidzialną ręką wolnego rynku”. Nic nie trzeba robić, nie musicie mieć żadnego państwa dzikusy, niewidzialna ręka za was posprząta, przecież przyroda daje sobie radę bez żadnego nadzoru, bez żadnego ministerstwa i instytucji. Zostawcie swój los w rękach przyrody i własnych możliwości. Tłum rzucił się na świetlana wizję i prostą receptę, a nim się obrócił za siebie, kupował dwa razy droższy prąd od państwowych firm niemieckich, miał najdroższe usługi telefoniczne i internetowe od państwowej firmy francuskiej, nadal kupuje najdroższy gaz od ruskiej firmy zarządzanej z Kremla. Po 25 latach z tubylczej produkcji w kilkudziesięciu obszarach: motoryzacyjnym, hutniczym, RTV, AGD, chemicznym, itd. pozostały nam montownie europejskie, stawki płacy chińskie, emerytury buszmeńskie. Zdziwienie? Tak działają naturalne siły przyrody i zwierzęta, które nie są baranami.
Wmówiono nam niższość iśmy uwierzyli!
Dodane przez MK, w dniu 07.05.2015 r., godz. 23.25
Po drodze na dzikich Polakach przetestowano wszelkie formy lichwy i kradzieży, pod takim samym hasłem: „zrobi się samo i będzie cudownie”. Tak sprzedaliśmy banki do jednej nogi, oszczędności emerytalne i zaciągnęliśmy kredyty, które będą spłacać nasze wnuki. Prymitywne ludy zamieszkujące dzikie wyspy siłą rzeczy płacą frajerskie i jestem skłonny przyznać rację, że w roku 1989 gdyby nawet znalazł się jakiś mądry lokalny wódz i wyjaśnił plemieniu, że daje się łapać na kolorowe nic, to i tak lud rzuciłby się na duperele zachodnie, sprzedawane kantorami. Ale minęło ćwierć wieku i te same wizje, z tymi samymi marzeniami połykane są przez kolejne pokolenia polskich buszmenów. Rozmaitej maści kacykowie wynajmowani przez konkwistadorów wciskają następne prywatyzacje lasów i służby zdrowia, likwidacje zasiłków i wypłat na starość, tłumacząc całe te złodziejstwo walką o wolność i zmianę systemu. Od mojego miejsce zamieszkania do solidnego państwa niemieckiego mam niecałe 100 kilometrów. Tam w gniazdkach płynie niemiecki prąd, po ulicach jeżdżą niemieckie samochody, w niemieckich zakładach wprawdzie pracuje sporo Turków i Polaków, ale żaden nie jest właścicielem, bardzo rzadko brygadzistą i prawie w ogóle dyrektorem. Pracują Niemcy do 63 roku życia, zasiłki mają takie, że żyją dwa razy lepiej od polskiego inżyniera, czy lekarza, służba zdrowia leczy państwowo, a legendarny Volkswagen to nic innego, jak wyśmiewane polskie FSO.
Podnieśmy się z kolan!
Dodane przez KM, w dniu 07.05.2015 r., godz. 23.26
I co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Ano to, że nie potrzeba rozumu, wykształcenia, wiedzy, ani nawet doświadczenia życiowego, wystarczy jeden dzień pobyć po wschodniej, a drugi dzień po zachodniej strony Odry, żeby zobaczyć jak niewielu zrobiło idiotów z tak licznych. Wniosek z tej krótkiej podróży w czasie i przestrzeni jest jeden. Każdy zwolennik słabego państwa, które ma zastąpić niewidzialna ręka popytu i podaży jest albo idiotą, który zostawia konkwistadorom otwartą chałupę z całym dobytkiem i gołą żoną w łóżku albo robi na umowę zlecenie u konkwistadorów. Odkąd człowiek zlazł z drzewa, w jaskini utrzymały się tylko te plemiona, które potrafiły stworzyć wspólnotę strzegącą domowego ogniska, potrafiącą polować, produkować narzędzia dla rzemieślników i broń dla wojowników zdolnych odeprzeć ataki konkurencyjnych plemion. Ta najbardziej elementarna socjologia demaskuje wszystkie koraliki, paciorki i ognistą wodę, ale natura ludzka jest dwojaka. Jedni ludzie są jak lwy, inni jak małpy. Kto w Rzeczypospolitej od 25 lat wygrywa wszelkie plebiscyty i przegrywa ostatnie cielaki z obory nie będę palcem wskazywał, bo stada małp z dziką, tępą radością i tak zrobią swoje, targając zmęczone lwy za ogony. Na przestrzeni ostatnich 100 lat jednemu Polakowi udało się zbudować podwaliny pod solidne państwo i szanujący się naród, nazywał się Józef Piłsudski i dokonał tej sztuki prostą metodą: „gonić kurwy i złodziei”. Z całą pewnością miał też namyśli sprzedajnych kacyków, roznoszących wizje i recepty
Dodane przez gosc, w dniu 07.05.2015 r., godz. 23.43
Tutaj wyjątkowo zgodzę się z Panem Eychlerem. Komorowski nie stawiając się na debatę wygrał. Gdyby się pojawił na pewno po raz kolejny popełniłby kilka gaf, które na długo stałyby się hitem internetu i pożywką dla mediów niezwiązanych z obozem władzy (jest takich niewiele, ale jednak).
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 08.05.2015 r., godz. 01.43
Nie bardzo pojmuję co może być prostackiego, zjadliwego, bezsensownego w dobrej opinii jaką wydałem panu Dudzie? Przecież wyraziłem się w samych superlatywach. Jeszcze raz podkreślam, że to co robił i robi pan Duda w kwestii zwrotu własności mienia żydowskiego zasługuje na pochwałę, a nie krytykę. To chyba jest oczywiste? Nie chcę by mnie kojarzono wyłącznie z krytyką pana Dudy, jak coś robi dobrze to należy przecież pochwalić. Na tym polega obiektywizm. P.S. - wielki szacun wyrażam również z uwagi na Jego ( czyli Dudy) przynależność do Unii Wolności, tylko czemu tak mało on to podkreśla w swojej kampanii, dziwne...
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 08.05.2015 r., godz. 05.36
Wyszkowianie skorzystali z możliwości spotkania z Wojciechem Sumlińskim i przybyli licznie do Włodkowica. Masowo kupowali również jego książkę, poświęconą Bronisławowi Komorowskiemu. Rozchodzi się ona w całej Polsce jak ciepłe bułki. Nie jest to w stanie jednak zrównoważyć zasłony milczenia głównych mediów, która widoczna była już podczas sądowego przesłuchania Bronisława Komorowskiego w grudniu ubiegłego roku. Ci jednak, których sprawa interesuje będą mogli dotrzeć do wypowiedzi z naszego spotkania w internecie. Każdego, kogo w choćby w najmniejszym stopniu interesują sprawy naszej Ojczyzny do tego namawiam. Przy okazji pozdrawiam Paszczura i dziękuję za wsparcie.
Dodane przez AntyBox, w dniu 08.05.2015 r., godz. 08.50
Eychlej pod pozorem POparcia żydowskich roszczeń, tan naprawdę chciał wywołać w czytelnikach reakcję antysemicką. Zupełnie jak T. Lis paszkwilem o żydowskim teściu kandydata Dudy. Kolejny raz odsłonił marny typek swoje wredne pyszałkowate oblicze. Nie ma sensu z tym sfrustrowanym i zakompleksionym manipulantem dyskutować. POrażka totalna!!!
Paszczur i Głowacki, w waszych wypocinach niema jednego słowa prawdy
Dodane przez Paszczur, w dniu 08.05.2015 r., godz. 10.50
Panie Marku Tak samo jak nie ma prawdy w tym , że Komorowski podpisał 13 ustaw podnoszących 21 podatków. tak samo jak podpisał podniesienie wieku emerytalnego do 67 lat.Ekspertyza BBN o której wspomniałem, nie jest tajne/ poufne jest ogólnie dostępna! jesteśmy mężczyznami, jak mówią w świecie, rycerskimi Polakami. czy zachował by się Pan jak nasz "hrabia" w czasie wizyty Merkel i Hollanda w Polsce? leje deszcz, Bronek stoi na schodach pod parasolem ochroniarza, podjeżdża limuzyna, w strugach deszczu wysiada Merkel i Holland, wita Bronek i idą do pałacu , Merkel i Hollande zmoczeni jak kaczki a Bronek suchutki pod parasolem.Jakby do mnie przyszła sprzątaczka to zasłoniłbym ją parasolem . Pan na pewno zrobił by to samo dla kobiety, a nawet dla gościa płci męskiej, tego wymaga dobre wychowanie. potem jeszcze gorzej, w saloniku "hrabia" siada sobie pierwszy i pokazuje gestem Merkel jej fotel, ta zniesmaczona nie wie jak się zachować, bo takiego chamstwa nigdy nie widziała! czy napisze Pan .że to wypociny i kłamstwa? widziała to cała Polska i pół Europy. Czy jeśli ktoś w Pana otoczeniu zachowywał by się podobnie, jak by Pan go ocenił? Cała rodzina i znajomi by się od chama , prostaka odsunęli!Czy jest Pan dumny z takiego buraka na salonach? Nota bene, po zakwestionowaniu " hrabiostwa" Komorowski usnuł ten watek ze swojej biografii. To by trochę wyjaśniało maniery. Watek osobisty; spotkaliśmy się raz wspólnie. W nocy z 4 na 5 czerwca 89 roku, w Pana domu , po wyborach do sejmu kontraktowego, byłem mężem zaufania w Kręgach, patrzyłem na ręce komisji złożonej oczywiście z przedników systemu przy liczeniu głosów, widziałem jak są coarz bardziej przerażeni, a ja pierwszy raz w życiu byłem kimś, nie pozwoliłem na lewe chwyty, sprawdzałem każdy głos i sumowanie. nawiasem mówiąc , nie było tak w ostatnich wyborach, potwierdzeniem będzie wynik Jakubasa, no chyba ,że dostanie 25%! dotarłem z wynikami do Państwa, wynajętym z komunistycznego przedsiębiorstwa samochodem , bo swojego nie miałem.Nigdy nie zapomnę tej euforii po sumowaniu wyników tamtej nocy. Obaliliśmy komunizm! A teraz Pan popiera Brzedzislawa, śpiącego na wszystkich spotkaniach.jego otoczenie to same Komuchy!Nałęcz, Szogun-koziej. Tamta euforia, która była w nas po pokonaniu komuny poszła w las? teraz ekspertami w tvp są Miller, Ciosek , Koziej po przeszkoleniu w Moskwie, jest teraz ekspertem od zagrożenia z Rosji?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 08.05.2015 r., godz. 11.25
Panie Paszczurze. Ja poglądów nie zmieniam jak rękawiczek, a euforia po obaleniu komunizmu również we mnie pozostała. Natomiast ludzie, którzy dziś nazywają się dumnie "prawicą" (Kaczyńscy, Macierewicz, Rydzyk) to po prostu zwykli oszuści, czerpiący ile się da z naiwności takich jak Wy. Podważyli wszelkie uznane w całym świecie zachodnim polskie autorytety, ośmieszając tych ludzi i niszcząc, a Pan to właśnie kupił.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 08.05.2015 r., godz. 11.29
Andrzej Duda dostał szansę i ją wykorzystał, Ciężko pracował, dobrał sobie oddanych współpracowników, bardzo dobra konwencja na początku kampanii, liczne wizyty w terenie, ciekawe przemówienia, spowodowały, że jest jednym z dwóch najważniejszych kandydatów na prezydenta RP. W Polsce trzeba postawić na ludzi pracowitych i kompetentnych a nie na bylejakość i zatrudnianie po znajomości jak m.in. w PEC w Skierniewicach, gdzie wystarczyło być narzeczoną wicemarszałka aby zostać wiceprezesem PEC. . Andrzej Duda. Jak nie 10 maja to za dwa tygodnie. :P
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 08.05.2015 r., godz. 11.31
A w kwestii otoczenia składającego się z komuchów to proszę sobie przypomnieć kogo Lech Kaczyński zrobił wiceministrem sprawiedliwości, do dziś polskie sądy pełne są takich pogrobowców, których tenże delikwent naprzyjmował. W kwestii braku parasola nad głową Merkel proszę zapytać o to jej ochronę, to ich psi obowiązek, pewnie parę głów za to poleciało już.
Eychlej to tchórz!
Dodane przez STOP!, w dniu 08.05.2015 r., godz. 11.53
Eychlej to tchórz, schowa się za ekranem komputera i trooli. Nie przyszedł tchórz wczoraj na spotkanie z Wojciechem Sumlińskim - autorze książki o Komoruskim. Tchórz mógłby pokazać swoje lico i podyskutować.
Paszczur i Głowacki, w waszych wypocinach niema jednego słowa prawdy
Dodane przez Paszczur, w dniu 08.05.2015 r., godz. 12.57
jak mona popierać gościa, który w jednym zdaniu robi 8 błędów , w tym 2 ortograficzne: "Jednoczymy się w imieniu całej Polski z narodem Japonii w bólu i w nadziei na pokonanie skutków katastrofy" - takie słowa miały znaleźć się we wpisie pary prezydenckiej w księdze kondolencyjnej w ambasadzie Japonii w Warszawie. Prezydent popełnił jednak aż dwa błędy ortograficzne: napisał "w bulu i w nadzieji" Ale błędów jest 8! a nie 2. Bo: 1. "bulu" - bólu, 2. "nadzieji" - nadziei, 3 i 4."narodem Japoni" - powinno być Narodem japońskim, 5. Jeszcze raz "Japoni" - Japonii, 6. spójnik "i" na końcu wiersza (powinien być na początku nowego wiersza), 7. brak przecinka przed "która", 8. 17.03.2011. - zbędna końcowa kropka w formacie daty. ostatnio znowu: "Wszyscy jesteśmy pod ogromnym wrażeniem katastrofy w Nepalu." no prowdo, wszystkie jestemy pod erudycjo Hrabi
"ośmieszając tych ludzi i niszcząc, a Pan to właśnie kupił."
Dodane przez Paszczur, w dniu 08.05.2015 r., godz. 14.24
Pełna zgoda! maja do dyspozycji takie niezależne media jak TVP,Polsat GW i inne, na czele z TVN. Dwoją się i troją prawdziwi dziennikarze, wg standardów zachodnich , nie posiadający, a przynajmniej nie ujawniający ich na antenie.Resortowe dzieci- Olejnik , Krasko....pozostali. Tak pokonaliśmy komunę!No i nasz ulubieniec Kużniar . w każdym normalnym kraju , już dawno by nie pracowali. Tam media dobierają się do rządu, żeby wykryć najmniejsze uchybienie. U nas od 8 lat walą z grubej rury w opozycję.ale wszystko wróci do standardów światowych jak opozycja wygra wybory. na razie to tak wyglada: w marcu br. roku Andrzej Duda był pokazany „setkowo” 58 razy w programach informacyjnych i 13 w publicystycznych - przez łącznie 22 minuty 20 sek. Tymczasem Bronisław Komorowski pokazał się - bagatela 116 razy w programach informacyjnych i 7 w publicystycznych, a gościł na antenie w sumie przez 3 godziny 15 minut i 57 sekund. Dodatkowo jako urzędujący prezydent miał okazję pokazać się przez 3 godziny 12 minut i 12 sekund. w kwietniu różnica jeszcze większa, a maj to festiwal codzienny Prezydenta , co dzień święto państwowe. a termin wyborów zupełnie przypadkowo 10 maja! "Ośmieszając i niszcząc ludzi" nazywali ich dyplomatołki, kartofle itp... najlepszy był Bul "jaka wizyta taki zamach" po akcji prezydentów, na czele z Lechem Kaczyńskim w obronie Gruzji. dziś nikt nie zająknie się cytując jego słowa " dziś Gruzja ,jutro Ukraina, potem kraje nadbałtyckie i dalej na zachód" .Dziś to obowiązująca doktryna , lansowana przez Prezydenta, Rząd, wyśmiewana przed paru laty! Ekspertyza BBN Bula i Kozieja -szoguna już nie obowiązuję. We wczorajszej "debacie" napieprzali w Dudę jak w kaczy kuper. rezultaty mizerne- Pochanke nie wie co to Rota, Olejnik tak się zapultała w milion głosów w referendum, ze już nie wiedziała jak wybrnąć. a jak Polacy biedą chcieli wyjść z unii? to zrobimy to samo co Cameron w WB po wygranych wyborach - referendum! - ale tam musi być ciemnogród , mohery i odmęty szaleństwa. dziś kolejna debata z Bronkiem, ośmielam się tak mówić , bo to kandydat Czy nasi odważni dziennikarze będą zadawać kandydatowi tak ciężkie pytania , po to , żeby go zdyskredytować, jak Dudzie? zapodaję tylko kilka: -skąd wziął 260 tys marek i wpłacił na piramidę Palucha? -Jakie ma związki z Pro Civili, wyprowadzającej ogromny majątek z VAT i nie tylko? -kto był jedynym posłem z Po i PIS glosującym przeciwko rozwiązaniu WSI? -jak się maja deklaracje Tuska i Kandydata o niepodnoszeniu podatków , do podpisania wzrostu 21 podatków w ciągu kadencji? -kto wypowiedział: "Prezydent z mocy konstytucji nie podpisuje budżetu, nie ma prawa go wetować. Jeżeli kandydaci tego nie wiedzą i opowiadają bajki, jakby kandydowali na premiera, to jest to element kompromitacji politycznej" Konstytucja mówi jednak coś innego. Zgodnie z art. 224 Konstytucji RP to właśnie prezydent podpisuje ustawę budżetową, ma też prawo odesłać ją do Trybunału Konstytucyjnego. -dlaczego w świetle jupiterów chwali się podpisaniem kontraktu na helikoptery z airbusem, posyłając na bruk pracowników Widnicka i Mielca, powinni strajkować przed pałacem! I wiele , wiele innych, których nie ma sensu przytaczać, bo i tak nie zostaną zadane, a pan Marek Eichler powie , ze to wypociny bez słowa prawdy. Skoro minister Rzeczypospolitej sam konstatuje " państwo polskie istnieje tylko teoretycznie. Ch...j , dupa i kamieni kupa " TO NAJWYŻSZY CZAS TO ZMIENIĆ!
"ośmieszając tych ludzi i niszcząc, a Pan to właśnie kupił."
Dodane przez Paszczur, w dniu 08.05.2015 r., godz. 14.50
Pełna zgoda! maja do dyspozycji takie niezależne media jak TVP,Polsat GW i inne, na czele z TVN. Dwoją się i troją prawdziwi dziennikarze, wg standardów zachodnich , nie posiadający, a przynajmniej nie ujawniający ich na antenie.Resortowe dzieci- Olejnik , Krasko....pozostali. Tak pokonaliśmy komunę!No i nasz ulubieniec Kużniar . w każdym normalnym kraju , już dawno by nie pracowali. Tam media dobierają się do rządu, żeby wykryć najmniejsze uchybienie. U nas od 8 lat walą z grubej rury w opozycję.ale wszystko wróci do standardów światowych jak opozycja wygra wybory. na razie to tak wyglada: w marcu br. roku Andrzej Duda był pokazany „setkowo” 58 razy w programach informacyjnych i 13 w publicystycznych - przez łącznie 22 minuty 20 sek. Tymczasem Bronisław Komorowski pokazał się - bagatela 116 razy w programach informacyjnych i 7 w publicystycznych, a gościł na antenie w sumie przez 3 godziny 15 minut i 57 sekund. Dodatkowo jako urzędujący prezydent miał okazję pokazać się przez 3 godziny 12 minut i 12 sekund. w kwietniu różnica jeszcze większa, a maj to festiwal codzienny Prezydenta , co dzień święto państwowe. a termin wyborów zupełnie przypadkowo 10 maja! "Ośmieszając i niszcząc ludzi" nazywali ich dyplomatołki, kartofle itp... najlepszy był Bul "jaka wizyta taki zamach" po akcji prezydentów, na czele z Lechem Kaczyńskim w obronie Gruzji. dziś nikt nie zająknie się cytując jego słowa " dziś Gruzja ,jutro Ukraina, potem kraje nadbałtyckie i dalej na zachód" .Dziś to obowiązująca doktryna , lansowana przez Prezydenta, Rząd, wyśmiewana przed paru laty! Ekspertyza BBN Bula i Kozieja -szoguna już nie obowiązuję. We wczorajszej "debacie" napieprzali w Dudę jak w kaczy kuper. rezultaty mizerne- Pochanke nie wie co to Rota, Olejnik tak się zapultała w milion głosów w referendum, ze już nie wiedziała jak wybrnąć. a jak Polacy biedą chcieli wyjść z unii? to zrobimy to samo co Cameron w WB po wygranych wyborach - referendum! - ale tam musi być ciemnogród , mohery i odmęty szaleństwa. dziś kolejna debata z Bronkiem, ośmielam się tak mówić , bo to kandydat Czy nasi odważni dziennikarze będą zadawać kandydatowi tak ciężkie pytania , po to , żeby go zdyskredytować, jak Dudzie? zapodaję tylko kilka: -skąd wziął 260 tys marek i wpłacił na piramidę Palucha? -Jakie ma związki z Pro Civili, wyprowadzającej ogromny majątek z VAT i nie tylko? -kto był jedynym posłem z Po i PIS glosującym przeciwko rozwiązaniu WSI? -jak się maja deklaracje Tuska i Kandydata o niepodnoszeniu podatków , do podpisania wzrostu 21 podatków w ciągu kadencji? -kto wypowiedział: "Prezydent z mocy konstytucji nie podpisuje budżetu, nie ma prawa go wetować. Jeżeli kandydaci tego nie wiedzą i opowiadają bajki, jakby kandydowali na premiera, to jest to element kompromitacji politycznej" Konstytucja mówi jednak coś innego. Zgodnie z art. 224 Konstytucji RP to właśnie prezydent podpisuje ustawę budżetową, ma też prawo odesłać ją do Trybunału Konstytucyjnego. -dlaczego w świetle jupiterów chwali się podpisaniem kontraktu na helikoptery z airbusem, posyłając na bruk pracowników Widnicka i Mielca, powinni strajkować przed pałacem! I wiele , wiele innych, których nie ma sensu przytaczać, bo i tak nie zostaną zadane, a pan Marek Eichler powie , ze to wypociny bez słowa prawdy. Skoro minister Rzeczypospolitej sam konstatuje " państwo polskie istnieje tylko teoretycznie. Ch...j , dupa i kamieni kupa " TO NAJWYŻSZY CZAS TO ZMIENIĆ!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 08.05.2015 r., godz. 16.12
Głosuj sobie człowieku na kogo chcesz, to właśnie wywalczyliśmy w 89-tym. Ciebie nic nie przekona, więc czcza rozmowa, Ty swoje my swoje. Ja i zdecydowana większość mojej rodziny oraz znajomych, przyjaciół odda swój głos na B. Komorowskiego, tyle w temacie i pozdrawiam z szacunkiem.
to właśnie wywalczyliśmy w 89-tym
Dodane przez Paszczur, w dniu 08.05.2015 r., godz. 22.07
racja. żaden z kandydatów nie będzie miał 99,99% . Nikt nas nie spałuje, nie zamknie, młodzi tego nie znają. pozdrawiam z szacunkiem
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 08.05.2015 r., godz. 22.21
Czy rzeczywiście okaże się, że przeszłość ma na imię Bronisław ? W Wyszkowie na pewno tak. Sądzę, że przewaga Andrzeja Dudy w powiecie wyszkowskim będzie co najmniej dwukrotna. Panowie z wyszkowskiego PO nie spróbowali nawet podjąć poważnej walki. Jednak w innych miejscowościach proporcje będą inne. Ostatnie sondaże pokazują, że poparcie dla Komorowskiego spadło już poniżej 40 %. Ciekawe, czy to prawda, czy jednie próba mobilizacji najtwardszego elektoratu PO ? To bowiem też jest możliwe.
Komorowski chodził po Poznaniu z rozpiętym rozporkiem…
Dodane przez Pamięć absolutna, w dniu 08.05.2015 r., godz. 22.51
Kompromitacji obecnego prezydęta, hrabiego Bula-Lewatywy nie ma końca. Po bulwersującym i groteskowym zachowaniu w japońskim parlamencie oraz słowach o „ofiarach Żołnierzy Wyklętych” kandydat PO zaliczył kolejną wpadkę. Tym razem chodził po Poznaniu z rozpiętym rozporkiem. W pewnym momencie najwyraźniej zorientował się, że coś jest nie tak i zapiął go przed kamerami.
Dodane przez ola, w dniu 10.05.2015 r., godz. 19.07
ha, ha, ha - co powiat wyszkowski z tej dyskusji wyżej, ma!?
II tura jest!
Dodane przez M., w dniu 10.05.2015 r., godz. 21.24
A na jesieni POgnać watahę na zmywak do Londynu!
Dodane przez MAR, w dniu 10.05.2015 r., godz. 21.45
Kukiz pojechał po TVN jak szmaciarz po kobyle. Brawo Panie Pawle!
Dodane przez wP, w dniu 10.05.2015 r., godz. 22.09
Komoruskiego popierają bardzo ważne i wpływowe duże grupy wyborców, które określa się mianem: „korytowa”, „układowa”, „kliencka” i „modna”. Grupa korytowa to urzędnicy wszelkich szczebli i ich rodziny oraz część budżetówki wywodząca się ze szkolnictwa, służby zdrowia czy instytucji kultury. Grupę układową stanowią osoby tworzące lokalne sitwy, często ponadpartyjne, ale w wyborach głosujące zwykle na dotychczas najsilniejszą partię w tych układach (albo kandydata tej partii). Grupa kliencka to setki tysięcy osób uzależnionych od urzędów oraz łaski urzędników opcji rządzącej, rozstrzygających przetargi, podpisujących zlecenia i zamówienia, załatwiających pracę, świadczenia, zasiłki czy pomoc, a choćby nie utrudniających życia. Na grupę modną składają się z kolei ci, którzy uwierzyli, że popieranie PO (i jej prezydenckiego kandydata) jest emblematem nowoczesności, europejskości, aspiracji i szeroko rozumianej fajności. Ci ludzie, często zakompleksieni, uważają, że identyfikacja z PO (i jej kandydatem) jeśli ich nie nobilituje, to przynajmniej pozytywnie wyróżnia. W ostatnich dwóch-trzech latach ten aspekt ma już bardzo mało wspólnego z mitem sprzed lat sześciu-siedmiu, ale wciąż są liczne sieroty po takim sposobie myślenia i dowartościowywania się.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 10.05.2015 r., godz. 22.35
Gratulacja dla wyborców Andrzeja Dudy, który wygrał I rundę. Przed nami druga tura, ciężka praca, aby dokonać zmian w Polsce. Bardzo duże osiągnięcie Pawła Kukiza, zobaczymy jak się potoczy dalszy los tej propozycji.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 10.05.2015 r., godz. 22.39
Comorra wreszcie popłynie ?? Wszystko na to wskazuje. Ale akcje jeszcze będą z pewnością niezłe.
Dodane przez < 20% i więcej, w dniu 10.05.2015 r., godz. 22.47
Dziękujemy "Wyszkowiakowi" z promocję JOW - serię artykułów opublikowana na jego łamach oraz promocję inicjatywy Kukiza "zmieleni". Wielkie dzięki, nie zapomnimy!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.05.2015 r., godz. 22.53
Widzę, że zaczęło się już lizanie tyłka Kukizowi. Nie dziwne, ten elektorat będzie teraz języczkiem u wagi.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 10.05.2015 r., godz. 23.16
Bardzo spodobała mi się ostra wypowiedź Pawła Kukiza o TVN24. Moja ocena jest analogiczna. I to nie od dziś. TVNy, Polsaty i TVP to kłamliwa propaganda, nie żadna informacja. Padły nawet słowa, że to propaganda gorsza niż za komuny. I z tym mogę się zgodzić. Piszę zresztą o tym od dawna. Wystarczy zajrzeć do moich felietonów. Wynik wyborów pokazuje jednak, że oddziaływanie tej kłamliwej propagandy maleje. I to mnie bardzo cieszy.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 10.05.2015 r., godz. 23.45
Dlaczego od razu lizanie. Jaki sens ma głosowanie na Pawła Kukiza by wrócić następnie w objęcia B.Komorowskiego? Myślę, że będą zmiany bo obecny prezydent przespał 5 lat. Ja mam dystans do PiS, szczególnie w Wyszkowie, ale Andrzej Duda zrobił dużą pracę.
Dodane przez Jątek, w dniu 10.05.2015 r., godz. 23.59
Panie Bronisławie, no to po zabawie, flintę wyciorem czyścić, naboje ładować i hajda w bory na dziki polować! Poroszenkę ściskasz i wiwatujesz, na groby Polaków na Wołyniu plujesz. Pani Gronkiewicz stała w wielkim szoku, niby klaskała, ale ze łzą w oku. Stała pobladnięta i przygarbiona, wynikiem Bronisława srodze przerażona. Alem się uśmiał, no to ładne kwiaty, imć pan "chrabija" wzywa do debaty. Jakem to usłyszał to aż mną zatrzęsło, hej, panie Kukiz - przynieś no mu krzesło!
POżegnamy Bronka...
Dodane przez Katarzyna, w dniu 11.05.2015 r., godz. 00.45
A drugą w kolejce jast pani Kopacz ze swoim stadkiem nierobów i aferałów, Polacy juz zmądrzeli i straszenie PIS-em nie działa , kiedyś głosowałam na PO , ale niestety dzisiaj stwierdzam ,że był to mój największy błąd życiowy, bo po części przyczyniłam się do korupcji w Polsce , do złej kondycji służby zdrowia i oświaty, zakłamanego sądownictwa, do biedy i emigracji milionów młodych i zdolnych Polaków, a także do głodu prawie dwóch milionów dzieci w Polsce. Dzisiaj przyrzekam ,że nigdy więcej nie zagłosuję na ludzi z PO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i Bronislawa Komorowskiego !
PiS PiSowi nie równy.
Dodane przez Zdzisław, w dniu 11.05.2015 r., godz. 07.09
Głosowałem na Dudę ale nigdy nie zaakceptuję tego co robi wyszkowski PiS z Sobczakiem i Zarębą na czele. Działania Sobczaka są podobne do tych którymi określił Paweł Kukiz TVN - gorsze niż za komuny.
Dodane przez ola, w dniu 11.05.2015 r., godz. 08.05
wygrana Andrzeja Dudy w II turze będzie ostatnim łykiem wody na scenie politycznej dla PiS, i pomimo ewentualnej wygranej w następnej kadencji, tak kolejny raz zohydzą do siebie naród, że potem już polegną na dłużej, albo i na zawsze ( patrz SLD ) - rewolucja pożera własne dzieci, a wyborcami A. Dudy są rolnicy i robotnicy - jak nie spełni obietnic, to wyjedzie na taczkach; trzeba wiedzieć od kogo dostaje się władzę - generalnie nie zazdroszczę Dudzie takiej legitymizacji
TVNy, Polsaty i TVP to kłamliwa propaganda
Dodane przez Paszczur, w dniu 11.05.2015 r., godz. 08.08
pisałem ,ze nap... w opozycje 8 lat,ale się zmieni po wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Beda walić w Rzad i Prezydenta! Ale to pikuś... jak ktoś sie nie brzydzi, to niech przeczyta LISA w Newsweeku. "Co zrobić z ta wygraną" ogłasza dzisiaj - brak porównań Urban przy nim to przedszkolak
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.05.2015 r., godz. 08.25
Na razie to, o czym pisałem w felietonie z grubsza sprawdza się. Po pierwsze Duda cały czas zyskuje. To znaczy, ze potrafi docierać do ludzi i przekonywać ich. Jego wystąpienie po ogłoszeniu prognozy wyniku było bardzo dobre. Komorowski natomiast musiał ogłosić, że jego formacja popełniła zasadnicze błędy. Bardzo śmiesznie zabrzmiały jego słowa, że do rana ogłosi nowe propozycje. Pięć lat nie miał propozycji, a teraz w ciągu nocy wszystko wymyśli ??? Hahaha, bardzo dowcipne. Jeszcze nie tak dawno gardził swoimi konkurentami, nie raczył pojawić się na debacie z nimi i zabawiał się debatą w towarzystwie funkcjonariuszy systemu poprzebieranych za dziennikarzy. Teraz będzie musiał z jednym z nich stanąć do debaty, a drugiego poprosić o wsparcie.
TVNy, Polsaty i TVP to kłamliwa propaganda
Dodane przez Paszczur, w dniu 11.05.2015 r., godz. 08.26
manipulacja , bo chyba nie głupota. Wyniki Duda 34,5 , Bredzislaw 33,1 a na pasku TVP Info leci 34 i 33 procent. powinno być 35 i 33 , bo od wieków zaokrągla się w górę 0,5, ale 1% lepiej wygląda niz 2 jarek kużniar - jak mi sie dobrze go oglada dzisiaj.....
"olu" (yes,yes,yes) nikt nie traktuje tu Ciebie POważnie, jesteś folklorem na tym forum
Dodane przez TD, w dniu 11.05.2015 r., godz. 09.27
Wstęp do komedio – dramatu właśnie się odbył. Komorowski wezwał publicznie Dudę do debaty. Zapomniał, jak uciekał do mysiej nory przed pierwszą turą. Zespoły najemników będą z pewnością wzmacniały pozycję Komorowskiego przed drugą turą, ale przeciwko niemu będzie osobisty jego prymitywizm. Kultura i polot Andrzeja Dudy jest z innej galaktyki. Znowu mamy szanse na godnego prezydenta, a nie marną atrapę. I pracujmy! (TD)
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2015 r., godz. 09.45
Kulturę i polot Dudy z "innej galaktyki" poparła wieś, bezrobotni, po podstawówkach i gimnazjach, zawodówkach i ludzie powyżej 60-tki, Komorowskiego - miasta i ludzie z wyższym wykształceniem, to są fakty ! W skrócie można podsumować tak - Za Dudą skleroza i ciemnota, za Komorowskim - oświeceni.
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 11.05.2015 r., godz. 09.46
Andrzej Duda nie celebrował zwycięstwa tylko o 7 rano przed stacją metra Centrum rozdawał kawę, tym co szli do pracy. Kontynuuje swoją kampanie bo wie, że tylko umizgi do wyborców Pawła Kukiza nie wystarczą. To, że doktor prawa Duda przekonał, pani Olu, rolników i robotników, to dobrze o nim świadczy. Pamiętajmy, że PiS głosował przeciw odrzucaniu referendów obywatelskich, pod którymi podpisało się bardzo dużo obywateli naszego państwa, czy to w sprawie sześciolatków, wieku emerytalnego czy przeciwko sprzedaży lasów państwowych.
Odmęty szaleństwa Bredzislawa
Dodane przez Paszczur, w dniu 11.05.2015 r., godz. 09.55
CO SIĘ Z POLSKĄ STAŁO W JEDNĄ NOC? JESTEM PRZERAŻONY! Przecież: 1. Donek: jesteśmy "Zieloną wyspą" 2. Bronek "przezywamy złotą erę" patrze na te TVNy, Polsaty i TVP i szok, Bronek, coś go walnęło, po 5 latach, w ciągu jednej nocy, jest gorszy od Kukiza! przedstawia plan naprawy Polski. JOW -y , referenda.... No kto przy tym macał? w jedną noc ktoś roz.....ł duży kraj! ani chybi Putin . bo juz na PIS nie mozna zwalic.... Szogunie -Kozieju, Nałęczu, fora ze dwora ,jak mogliście nie widzieć ,że Polska się wali, a tu jedna noc i Bronek to wychwycił
zakłamana Olu...
Dodane przez Katarzyna, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.00
nie martwisz się, że to właśnie PO zohydziło do siebie naród? To PO POprzez zohydzenie zniknie ze sceny POlitycznej, już na zawsze. Na Wyszków też przyjdzie czas i nie POmogą czary z przefarbowaniem POmiotów na Kluby "Przyjaciół" Wyszkowa zarządzane przez POwiaczków POkroju Siekierskiego, Jastrzębską, Mroza, Andzrejewskiego, Chodkowskiego, Kowalewską i Nowosielskiego. Zawsze będą kojarzyć się ze zgnilizną.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.04
Najbardziej obiektywnym komentatorem I tury wyborów są - RYNKI, a te zareagowały od rana natychmiastowym spadkiem złotego. Jesli Duda przejdzie w II turze to jeden z drugim będzie ze łzą w oku wspominał dobre czasy, kiedy za swoją "marną" emeryturę mógł kupić telewizor albo lodówkę, a teraz ... żarówkę, jak dziś w Rosji.
Produkuj się dalej Ejchlej, jesteś wyszkowskim synonimem POdłości
Dodane przez Matysiak, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.12
Bronek Desperat-Komoruski zarządzi (jak POwski Senat POzwoli) referenda. Kiedy Polacy prosili o referendum on milczał ..... Tak wprowadzono GMO , obowiązek szkolny dla sześciolatków , szczepionki przymusowe ..... Prawo obligatoryjne to obiecał Duda , wyznaczył nawet 1 milion podpisów jako granicę kiedy ono ma obowiązywać . To piękny dar dla społeczeństwa , bo każdy z was będzie mógł zebrać podpisy i zapytać naród o zgodę . Komorowski to prawo ma obecnie tylko dla siebie i nie waha sie go komercyjnie wykorzystywać
"Za Dudą skleroza i ciemnota, za Komorowskim - oświeceni"
Dodane przez Ciemny anonim, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.15
Tyle tfojej satysfakcji oświecony anonimie. Ja dodam - nosił wilk razy kilka ciemnota POniesie i wilka :) Hahahahahah
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.21
Słaby złoty to dobra informacja dla naszego eksportu. :P
Kto glosuje na Bronka?
Dodane przez Paszczur, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.27
dziś rano córka , skończy 18 lat w październiku, zapytała mnie - kto glosuje na Bula? odpowiedziałem mnw...tak jak wP - szacunek! pozdrowienia dla Jątka, twórz dalej ale czasami przychodzi refleksja... A może jednak na Bronka? No w końcu jest Prorokiem "kiedyś Prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" o Lechu Kaczyńskim
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.32
Cóż, w I turze górę wzięły waciaki klasyczne w wydaniu zbiorowym, które całą swoją wiedzę o Polsce czerpią z Radia Maryja, TV trwam, Naszego dziennika i Gazety Polskiej, nieskażeni samodzielną refleksją o otaczającym ich świecie.
POwiedz AAAaaaaaaaaaaa, a nożyce się odezwą.
Dodane przez USkarbowy, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.57
Co Marku Ejchlej, dalej oszukujesz skarbówkę. Nudzi ci się od rana, na czarno pracujesz, niczego nie kwitujesz. Może ci POtrzeba jakaś kontrola, i nie myślę tu wcale o tej lekarskiej?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 10.58
Grzegorzu Gajewski, a od kiedy to przejawiasz taką troskę o los polskich eksporterów i ich dochody? Aha, ... od rana.
Otaczający Nas świat
Dodane przez Kaliope, w dniu 11.05.2015 r., godz. 11.02
Ludzie piszmy do Kancelarii Prezydenta RP z apelem o rezygnację Pana Bronisława Komorowskiego z dalszego kandydowania. Coś bardzo cicho zrobiło się z aferą Amber Gold, za którą stał pomorski oddział PO 2. Podpisanie umowy skazującej Polaków na pracę do 67 roku życia 3. Umowy śmieciowe o pracę, brak normalnej pracy i płacy dla bardzo dużej liczby Polaków 4 Wyjazdy setek tysięcy Polaków z kraju, by normalnie móc żyć 5. Lekceważenie pozostałych kandydatów na prezydenta w debacie prezydenckiej (brak pana Komorowskiego) 6. Miny pani Kopacz i Gronkiewicz - Waltz po wczorajszych wynikach - bezcenny widok
odmęty szaleństwa Marka Eichlera
Dodane przez Paszczur, w dniu 11.05.2015 r., godz. 11.18
Panie Marku Toż , ten ostatni wpis, to wypisz, wymaluj,Urban w najlepszej formie ze stanu wojennego... No sorry, takiego ciemnogrodu, mohera, "waciaka" po Panie się nie spodziewałem.Jesteś najlepszym przykładem , " wykształcony, młody, europejczyk" glosujący na Donka i Bronka, który nie umie się w kulturalny sposób wypowiedzieć. Nigdy nie używałem takiego słownictwa, ale jesteś "waciakiem klasycznym"
Komorowski jak Majtek Ejchler, nie szanuje ludzi i ich przekonań
Dodane przez AntyBox, w dniu 11.05.2015 r., godz. 11.22
Na korzyść Andrzeja Dudy wpłynęły także dwa medialne wydarzenia: debata kandydatów zorganizowana przez TVP oraz „debata” zorganizowana w TVN24. Pierwsze wydarzenie pokazało wyborcom, że Bronisław Komorowski tak naprawdę ich nie szanuje. Że on już czuje się lepszy od kandydatów oraz od obywateli. Że nie chce rozmawiać ani z jednymi, ani z drugimi. To ludzi zabolało. Nawet jeżeli debata była niemrawa, to ludzie poznali kandydatów i ich programy – Bronisława Komorowskiego tam nie było.
takie tam , wybrali Airbusa , a Świdnik i Mielec na bruk
Dodane przez Paszczur, w dniu 11.05.2015 r., godz. 11.42
Zzwiązkowcy z Airbusa oczekują, że decyzja o zakupie francuskich śmigłowców przez Polskę korzystnie wpłynie na zatrudnienie w fabrykach we Francji. Większość części i podzespołów niezbędnych do ich montażu produkować będą jednak francuskie firmy – informuje francuski tygodnik ekonomiczny L’Usine nouvelle w artykule na temat polskiego przetargu śmigłowcowego. W przypadku podpisania między Airbus Helicopters a Polską umowy na 50 śmigłowców wojskowych, maszyny oraz ich silniki będą montowane w Polsce. Helikoptery Caracal, na które zdecydowało się Ministerstwo Obrony Narodowej, są jak pendolino albo Stadion Narodowy – ich możliwości techniczne będą mniejsze, niż oczekiwano, za to koszty dużo większe, niż przewidywał preliminarz. Za identyczną liczbę 50 śmigłowców tego samego typu i z podobnym wyposażeniem Brazylijczycy zapłacili o połowę mniej "Rząd podjął decyzję o dopuszczeniu do testowania w Polsce śmigłowca produkowanego przez [francuską] firmę Airbus" - ogłosił 21 kwietnia prezydent Bronisław Komorowski i zapewnił, że Polacy mogą być spokojni o miejsca pracy, ponieważ Francuzi "posiadają zakłady przemysłowe w Polsce". To nieprawda. Airbus Helicopters (w odróżnieniu od pozostałych oferentów) nie ma w Polsce zakładu związanego z produkcją śmigłowców
Referendum?
Dodane przez Ka78, w dniu 11.05.2015 r., godz. 11.43
Ojcze narodu, już za późno, pana czas już się skończył. Teraz chce pan oglosić referendum, kiedy się pali panu grunt pod nogami? Wszystko robi pan pod publikę, czy wtedy, gdy pan odrzucal wszelkie inicjatywy społeczne był pan w jakims letargu kogo pan reprezentuje Vipów PO, bo nigdy pan nie reprezentowal Polakow, tylko biznesmenów. Co pan zrobił w sprawie umów śmieciowych? Mam dziecko 2 letnie, żadnej pomocy a ledwo wiażę koniec z koncem. To czysta propaganda, może panu pomoże TVN, ale proponuje się już powoli pakować, może i dzwonic do TUSKA, może coś panu znajdzie do roboty, ale wolałabym żeby nie w tym kraju.
Nie dla sprzedaży Lasów Państwowych!!!
Dodane przez LP, w dniu 11.05.2015 r., godz. 12.21
Pamiętajcie, że Komorowski stoi za POmysłem sprzedaży Polskich Lasów Państwowych!!!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 12.23
Na miejscu pana Dudy zająłbym się raczej budowaniem tego PISu raz jeszcze od podstaw, usunięciem raz na zawsze skompromitowanych ludzi takich jak Macierewicz i Kaczyński, pozbyciem się uciążliwego balastu w postaci skrajnej prawicy i narodowców, uniezależnieniem się od biskupów, Kościoła, a przede wszystkim od Rydzyka. Wtedy może nabrałaby ta partia szacunku wśród Polaków i zdobyła trwałe poparcie.
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2015 r., godz. 12.37
Doradzaj p...ku Mrozowi, może usunie się ze stołka przewodniczacego Rady Nadzorczej PWiK i odda Ci go w POsiadanie. Będziesz miał cztery nogi do wyboru, albo wszystkie na raz.
Masz na pieńku ze skarbowym Eychler?
Dodane przez Szacunek, w dniu 11.05.2015 r., godz. 12.40
Panie Komorowski,mieliście z tuskiem, kopaczową i całym waszym PO masę czasu na JOW-y i obiecaliście to nawet w swoim programie. Przed wyborami mówiliście inaczej, obiecaliście zmniejszenie podatków, itp. a po wyborach sami wiemy jak było. Rozdmuchaliście administracje do granic możliwości. Polacy już nie mają zamiaru dalej dawać pieniędzy na wasze fanaberie i kolejne posady dla znajomków. Trzeba po prostu było wtedy powiedzieć- tniemy koszty administracji. Nie ma żadnych ośmiorniczek i win, u Sowy!!! Jakie nagrody dla swoich ministrów ???!!! (Kopaczowa za 2014r. 95.milionów zł. tusk za 2013.r. 105.mil.zł.i wcześniejsze lata, ok. 100.milionów rocznie. Jakie milionowe odprawy dla prezesów spółek państwowych???!!! Teraz to Pan wmówi ludziom wszystko by tylko nie zlecieć ze stołka. Nadal Polsce kwota wolna od podatku to ciągle 3 tyś. złotych, a ostatnia próba poniesienia jej została odrzucona przez PO. Szczyt bezczelności. Miał pan, i pana PO, 5. lat, i nic nie zrobił, a teraz ma propozycje, dzień po przegranych wyborach. Powodzenia i dowidzenia
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 11.05.2015 r., godz. 13.07
Panie Marku, nie zainteresowałem się losem eksporterów, tylko chciałem pokazać, że kij ma dwa końce. Nie zawsze osłabienie waluty na swoje negatywne strony. :P
Dodane przez Rabe Komoruski, w dniu 11.05.2015 r., godz. 13.31
Tego się nie podaje Bronisław Komorowski POdpisał ustawę, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony Niemców i Rosjan na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego emerytury te mają być wypłacane z pieniędzy Polskich obywateli. Czyje interesy reprezentuje ten pRezydent ??? Bo na pewno nie Polski On reprezentuje interesy Starszych braci w wierze. Dodam jeszcze że Bronek podpisał ustawę o GMO która pozwala na nie pisanie w opisie produktów że zawiera GMO.
Dodane przez Pat, w dniu 11.05.2015 r., godz. 13.32
Ta marionetka WSI, półanalfabeta i hipokryta nie bedzie miał czego zarządzać... niedługo będzie na śmietniku historii. Te oświadczenia brzmią śmiesznie w jego ustach. Ten, który zignorował 2,5 mln podpisów przeciw podwyższeniu wieku emerytalnego, 1 mln podpisów przeciw projektowi "6-latków" nagle zaczął doceniać referendum??? Kto to kupi ??? Sztabowi tego nieudacznika radzę zakup dodatkowych pampersów
Dodane przez RepryMenda, w dniu 11.05.2015 r., godz. 13.33
Referendum ?! :)) Za późno kolego. O jakieś 8 lat za późno.. A co do wyborów prezydenckich. No cóż. Jestem zachwycony wynikiem Pawła Kukiza, na którego sam głosowałem. Za dwa tygodnie, nie chcę ale muszę, zagłosuję na Dudę. Najbliższe wybory powinny zadziałać na PO jak osikowy kołek na wampira. Na takie złodziejstwo i grabież Państwa takie egzorcyzmy będą najlepszym rozwiązaniem. PO to już polityczny, żywy trup. Zresztą tak jak SLD i PSL.
Wyniki z naszego okręgu!
Dodane przez Brawo!, w dniu 11.05.2015 r., godz. 13.42
Także w okręgu ostrołęckim w niedzielnym głosowaniu wygrał Duda, zdobywając 49,83 proc. głosów. Drugie miejsce zajął Komorowski – 22,61 proc., a trzecie Kukiz – 17,87 proc. głosów - takie oficjalne wyniki podała w poniedziałek PAP Okręgowa Komisja Wyborcza nr 23 w Ostrołęce. Pozostali kandydaci uzyskali tam następujące wyniki: Korwin-Mikke - 2,88 proc.; Ogórek - 2,05 proc.; Jarubas – 1,95 proc.; Braun – 0,88 proc.; Palikot - 0,78 proc.; Kowalski - 0,61 proc.; Wilk - 0,43 proc.; Tanajno - 0,11 proc. Frekwencja w trakcie wyborów wyniosła w okręgu ostrołęckim 46,66 proc. Uprawnionych do głosowania było tam 309 tys. 908 osób. Okręgowa Komisja Wyborcza nr 23 w Ostrołęce obejmuje powiaty: makowski, ostrołęcki, ostrowski, przasnyski, wyszkowski oraz miasto Ostrołęka na prawach powiatu.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 14.41
Wstyd ! Gdzie jesteście ci wszyscy, którzy na wybory nie poszliście? Czy wam zależy na tym by Polska stała się państwem katolickim, na wzór islamskiego? Czy wam zależy na zaostrzeniu najbardziej restrykcyjnej ustawy w cywilizowanym świecie o ochronie życia poczętego, którą w obecnym kształcie miały jedynie hitlerowskie Niemcy i Rumunia Ceausescu??? Zależy wam na rządach skorumpowanych, zboczonych biskupów, pociągających za sznurki rządu ? Na ciągłych kłamstwach w sprawie katastrofy samolotu w Smoleńsku, wymyślanych co chwilę nowych wersjach, na robieniu wody z mózgów naszym starym już rodzicom?. Przyjdźcie więc na wybory za 2 tygodnie i powiedzcie NIE warcholstwu.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 15.01
Rosyjskie media są wprost zachwycone rozwojem sytuacji w Polsce po I turze wyborów. Nic dziwnego,wygrana PISu to woda na młyn Putina.
Dodane przez ola, w dniu 11.05.2015 r., godz. 15.46
obecnie sytuacja wygląda tak- o. Rydzyk + Jarosław Kaczyński + Andrzej Duda = ?...cdn...
Co z tą skarbówką Eychler?
Dodane przez Sąsiad, w dniu 11.05.2015 r., godz. 16.19
Uwag, ten Eychler Marek jest ważnym członkiem wyszkowskiego PO Adama Mroza (byłego wiceburmistrza Wyszkowa obecnie wicestarosty wyszkowskiego, męża dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Agnieszki Mróz) jest tam trollem od czarnej propagandowej roboty. Wypada w tym miejscu POdziękować panu Adamowi za zaangażowanie. Troll Eychler Marek przecież sam z siebie nie kąsa forów ta mową miłości. Musi mieć partyjne umocowanie. Na tym przykładzie widać, czym jest PO w ogóle i jakie przedstawia wartości. Brawo panie Marku, tylko pomaga pan naszej sprawie. PO w Wyszkowie też skutecznie pan mieszkańcom obrzydził.
Dodane przez Do pana Eychlera, w dniu 11.05.2015 r., godz. 16.31
Zgadzam sie z panem,,nalezy powiedziec NIE warcholstwu". Dlatego bedziemy glosowac na Dude. Napewno zwyciezy. W jednosci sila.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 16.49
Śmiechu warte, ale i pożałowania godne. Elektorat, który 4 miesiące temu usłyszał nazwisko Duda po raz pierwszy w życiu - idzie do urn opętany jego wizjami. Historia najwidoczniej zatoczyła koło ponownie i wróciła jako farsa, raz już ten elektorat chciał wybrać Tymińskiego na prezydenta.
yes, yes, yes
Dodane przez ola, w dniu 11.05.2015 r., godz. 17.05
Bronisław Komorowski publicznie przyrzekł ze ODEJDZIE z polityki jeśli Pan Szeremietiew okaże sie niewinny (głośna sprawa z lat 90. 98% z was nie kojarzy oczywiście tego) - no i jak to wiadomo proces trwał latami. Niedawno, Pan Szeremietiew został oczyszczony z zarzutów prawomocnym wyrokiem - no i co?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 17.17
Nie odnoszę wrażenia jakoby mieszkańcom Wyszkowa została obrzydzona PO, natomiast widać po ostatnich wyborach do rad, że PIS przestała tu istnieć, sądzę, że w dużej mierze za sprawą Panów Sobczaka z jednej i Głowackiego z drugiej strony. Panowie ci dostali się co prawda do powiatu, ale tam nie było okręgów jednomandatowych. W jednomandatowych okręgach Pis poniósł klęskę absolutną i nie dziwię się, że od dawna ( od paru lat) jest im przeciwny (JOW), bo to było do przewidzenia. PIS będzie rękami i nogami zapierał się przed wprowadzeniem JOW bo będzie to dla niego kląską.
POrażka
Dodane przez Kelner, w dniu 11.05.2015 r., godz. 17.51
Państwo polskie istnieje tylko teoretycznie! Ch...uj, dupa i kamieni kupa!
Wyskoczył nagle z referendum...
Dodane przez Kazik z Sowińskiego, w dniu 11.05.2015 r., godz. 17.57
Referendum ?! :)) Za późno kolego. O jakieś 8 lat za późno.. A co do wyborów prezydenckich. No cóż. Jestem zachwycony wynikiem Pawła Kukiza, na którego sam głosowałem. Za dwa tygodnie, nie chcę ale muszę, zagłosuję na Dudę. Najbliższe wybory powinny zadziałać na PO jak osikowy kołek na wampira. Na takie złodziejstwo i grabież Państwa takie egzorcyzmy będą najlepszym rozwiązaniem. PO to już polityczny, żywy trup. Zresztą tak jak SLD i PSL. Ciekawe dlaczego nie pytał nas o sens podniesienie wieku emerytalnego czy zabranie pieniędzy z OFE!!!!
Wstyd ! Gdzie jesteście ci wszyscy, którzy na wybory nie poszliście?
Dodane przez Paszczur, w dniu 11.05.2015 r., godz. 18.12
no ręce opadają! Lepszy od Urbana,teraz to już tylko Gebels pozostał jako porównanie. Panie Marku Pana cytat:" Na ciągłych kłamstwach w sprawie katastrofy samolotu w Smoleńsku, wymyślanych co chwilę nowych wersjach" Czy widzi Pan różnicę w śledztwie pomiędzy "katastrofą smoleńska" a zestrzeleniem samolotu w Donbasie? Tam po 4 miesiącach mają wrak, czarne skrzynki u siebie. U nas 5 lat i pewnie dłużej , teraz to nie ma znaczenia , bo po tylu latach dewastowania co można stwierdzić. Dodam, że to był rejon wojny,można było sprowadzić szczątki samolotu i badać u siebie? Skoro państwo polskie , faktycznie , istnieje tylko teoretycznie itd.... całuje w d....ę Putina , to każdy może wygłaszać teorie jakie przyjdą do głowy. Gdybyśmy zachowali się jak Holendrzy, mieli wrak i skrzynki , nie czytali 5 wersji, kopii taśm, to Polacy przyjęli by wyjaśnienie do wiadomości. A teraz na czym Pan się opiera , na wersji Anodiny? każdy Polak w tej sytuacji może domniemywać co się stało. Paszczur też. Mam 2 wersje; 1.Macierewicz podłożył bombę ,a teraz ściemnia , żeby nie padło na niego! 2. na pokładzie był jakiś psychol, tak jak w niemieckim samolocie , który zmusił pilotów do walniecia w glebę! Obie moje teorie są równo warte raportowi Millera, wyssane z palca! nie mamy szczątków, skrzynek. boję sie dalej pisać, jako klasyczny waciak. Widziałeś te żółwiki Tuska, w siódmym niebie z Putinem, w dniu katastrofy? Z czego się tak cieszył? a prorok Bul " Kiedyś prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" to dokładny cytat!!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 19.12
A Ty sądzisz, że jak Duda zostanie prezydentem to wrak odzyska? Bo co zrobi? Powie rosjanom oddawajcie? I oni oddadzą, tak? Rząd polski robił to już kilka razy.
zgoda i ...bezpieczeństwo P. Eychlera
Dodane przez zwiazkowiec, w dniu 11.05.2015 r., godz. 19.38
Serdecznie witam P. Eychler!!! Tak miłe słowa od rana Pan kieruje do wyborców P. Dudy!!! Dziękujemy!!! Hasło wyborcze P. Prezydenta sprawdziło się, proszę pisać tak dalej, a wygrana mamy w kieszeni!!! Zmiencie płytę i nie straszcie ojcem Rydzykiem, Macierewiczem czy Kaczynskim, to się przejadło.Wy macie swoja GW, red. Lisa, TVN, Niesiołowskiego itd. Wiele razy apelowano tu o nieobrażanie adwersarzy, ale kompleksy małomiasteczkowego Platformersa na to Panu nie pozwalają. Pan taki Wykształciuch, człowiek wielu fakultetów, których skany zamieszcza w necie, marnuje energię na prymitywnych pisiorów. Panu już dziękujemy, niechże się Pan nie zniża do obrażania takich wieśniaków, jak my!!! Współczuję, że przyszło Panu żyć wśród naszej wyszkowskiej kołtunerii, do której należę i jestem z tego dumna!!! A może pora na przeprowadzkę - Warszawka tak blisko, już na Pana czeka!!!!
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.05.2015 r., godz. 19.53
Dość ciekawa dyskusja toczy się pod moim tekstem. Bardzo mi miło. Nie jestem zdziwiony, że w ramach polityki miłosci i zgody do epitetów, w których zwolenników Andrzeja Dudy okreslano faszystami, komunistami i moherowymi beretami doszły nowe. Mamy teraz pogardliwe określenie "waciaki". A jakaś chyba pani mówi z wyraźną odrazą, że Dudę wybrali rolnicy i robotnicy. A fe !!! To ta sama pogarda dla ludzi, która spowodowała, że pan prezydent Komorowski nie raczył uczestniczyć w debacie. Taki był ważny. Jak słyszałem w jednej z relacji dzis rano nie rozmawiał on jednak z dziennikarzami, lecz wygłosił przemówienie i poszedł. Taki jest ważny. Uważam jednak, że nie można go lekceważyć. Jak bowiem zauważono w jednym z numerów "W sieci" całe struktury państwa - prokuratury, słuzby specjalne, NBP ( pamiętamy jeszcze rozkoszną rozmowę panów Sienkiewicza i Belki ?) itp., itd. będą zaangazowane w najbliższych tygodniach w atakowanie Andrzeja Dudy. Do tego wszystkie Liski i Stokrotki we wszystkich TVNach, Polsatach. Ho,hoooo. Będą się uwijać funkcjonariusze poprzebierani za dziennikarzy jak w ukropie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 11.05.2015 r., godz. 21.10
Marek, dopiero co miałeś pretensje, że Komorowski prowadzi niemrawą kampanię, a teraz że będą się uwijać?
Jak saksończyk Ejchlej nie widzi upadku PO to POdpowiem:
Dodane przez knom, w dniu 11.05.2015 r., godz. 21.26
POza Mrozem na 5 stołkach i POdstołkach, Siekierskim co miał być orłem a okazał się nielotem z przetrąconym piórem, outsiderem Chodkowskim, specem od robaków Gitzińskim, rencistki na wylocie Jastrzębskiej, buisnes women Sosnowska, której straty własne firmy są przerażające (robi za słupa?), wielkim ptakiem z ulicy Sezamkowej Składanowskim (bez POsady), Jasiem Śliwką od przynieś, POdaj, POzamiataj i Ejchlejem mordochlapem i tchórzem nie ma nikogo. Ten ostatni został nawet z listy do samorządu wykopany.
POmiot III RP
Dodane przez Hihi, w dniu 11.05.2015 r., godz. 21.31
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 07.05.2015 r., godz. 12.33 Paszczur i Głowacki, w waszych wypocinach niema jednego słowa prawdy, niema nawet sensu z wami dyskutować i cokolwiek dementować czy polemizować, poczekajmy do niedzieli.
Miał Pan rację - przewaga POnad dwukrotna :)
Dodane przez Hihi, w dniu 11.05.2015 r., godz. 21.48
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 08.05.2015 r., godz. 22.21 Czy rzeczywiście okaże się, że przeszłość ma na imię Bronisław ? W Wyszkowie na pewno tak. Sądzę, że przewaga Andrzeja Dudy w powiecie wyszkowskim będzie co najmniej dwukrotna. Panowie z wyszkowskiego PO nie spróbowali nawet podjąć poważnej walki. Jednak w innych miejscowościach proporcje będą inne. Ostatnie sondaże pokazują, że poparcie dla Komorowskiego spadło już poniżej 40 %. Ciekawe, czy to prawda, czy jednie próba mobilizacji najtwardszego elektoratu PO ? To bowiem też jest możliwe.
W ramach lizania Bul Komorowski zaPOwiedział referendum, dum, dum Hihi :)
Dodane przez Hihi, w dniu 11.05.2015 r., godz. 21.52
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 10.05.2015 r., godz. 22.53 Widzę, że zaczęło się już lizanie tyłka Kukizowi. Nie dziwne, ten elektorat będzie teraz języczkiem u wagi.
Dodane przez a jakaś chyba pani..., w dniu 11.05.2015 r., godz. 22.11
do Marka Głowackiego - słowa "rolnicy' i "robotnicy" to nie są przymiotniki i nie mieszczą się w słownictwie aksjologicznym oraz oceniającym: nie niosą za sobą konotacji pozytywnej ani negatywnej, a więc nie są ani komplementami ani inwektywami; natomiast słowo "odraza" jest często używane jako określenie specyficznej emocji, ale też co dla jednych jest odrażające dla innych może być bardzo przyjemne - jezeli więc w panu słowa "rolnicy" i "robotnicy" wywołują odrazę i kojarzą się z pogardą, to jest to pana problem...nie mniej jednak trochę racji pan ma, bo koń jaki jest każdy widzi
Dodane przez Anonim, w dniu 11.05.2015 r., godz. 22.21
Poparcie dla Dudy i Kukiza świadczy o tym, że naród budzi się i mówi "dość". Ekipa rządząca już nie będzie czuła się tak bezkarnie jak dotychczas. Jeszcze ci prości obywatele wywiozą ich " na wozie z gnojem". Czara goryczy może się przelać.
Jakaś chyba (tliwa)
Dodane przez Kamila, w dniu 12.05.2015 r., godz. 00.05
rolnicy i robotnicy w twoich wypocinach zabrzmieli pejoratywnie. Typowe dla zaocznych wykształciuchów pułtuskich "uczelni".
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 12.05.2015 r., godz. 07.34
Jak powiedział celnie Paweł Kukiz inicjatywa referendalna Bronisława Komorowskiego to ściema. Każde dziecko to wie, łącznie z samym inicjatorem. No, może jeżeli chodzi o Wyszków to jedynie kilku intelektualistów z naszej lokalnej Platformy Obywatelskiej nie zorientuje się. Dlaczego jednak w to brną ? Przyczyny są proste. Po pierwsze każde kłamstwo to dla tego towarzystwa naturalna sprawa. Okłamali nas i okradli z oszczędności w OFE, okłamali z podatkami, które miały być nie podnoszone i w wielu innych sprawach. Afera taśmowa pokazała nam, jak bezczelnie potrafią nas okłamywać. Z jednej strony pan Komorowski wciska nam ciemnotę, że jesteśmy bezpieczni, jak nigdy od wieków, a pan minister Sienkiewicz przy ośmiorniczkach mówi smutną prawdę, że państwo polskie istnieje tylko teoretycznie. Dziś pozostały im jedynie ściemy i straszenie. I tego towaru będziemy mieli w tych dwóch tygodniach w nadmiarze. Zarówno politycy PO-PSL jak i funkcjonariusze z zaprzyjaźnionych mediów, a także przeróżni eksperci będą się uwijać jak w ukropie. Ktoś się nabierze ? Oczywiście, że tak. Bardzo wielu.
Dodane przez Ejchlej, w dniu 12.05.2015 r., godz. 10.33
To klienci i korytowcy obecnej władzuni najwięcej się obawiają. Boją się o utratę źródła często lewych dochodów.
Myśliwy
Dodane przez ola, w dniu 12.05.2015 r., godz. 11.48
Wracając do hrabi Komorowskiego, to przyznam, że nie ufam ludziom, którzy dla próżnej przyjemności strzelają do bezbronnych zwierząt.
Dodane przez TD, w dniu 12.05.2015 r., godz. 12.19
15 maja "Gazeta Wyborcza" miała wręczyć nagrodę Człowiek Roku 2014 prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu. Jednak, jak poinformował zastępca redaktora naczelnego "GW" Jarosław Kurski impreza odbędzie się w innym terminie. "Zasugerował nam to sam Prezydent RP (...). Przepraszamy za tę nieprzewidzianą – zaskakującą także dla nas - zmianę w programie" - czytamy w oświadczeniu... Czyżby nagroda stała się "kólą" u nogi?
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 12.05.2015 r., godz. 18.42
Olu, bo to jest tak, że mężczyźni generalnie to polują, robią to od tysięcy lat, tym się różnią od kobiet (między innymi). Oczywiście istnieją też kobiety, które wolą słabych, wątłych, nie mających swojego zdania mężczyzn, takich cichych w kapciach z gazetą. Taki mężczyzna bierze kobietę na litość. Nie chciałbym mieć takiego prezydenta ani męża, gdybym był kobietą.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 13.05.2015 r., godz. 05.12
Bitwa wygrana. I to nawet z zaskakująco dobrym wynikiem. Pamiętamy bowiem te pyszałkowate zapewnienia zwolenników Komorowskiego, że sprawa oczywista i wybory rozstrzygną się w pierwszej turze na jego korzyść. Ale to dopiero bitwa. Gra się toczy. Emocje są potężne. Spece od robienia Polakom wody z mózgu pracują pełną parą. Komorowski już wszystkich kocha, już nie wygraża pięścią. Już nikogo nie lekceważy, lecz rozumie politycznych konkurentów. Już rozmawia z ludźmi i spaceruje Krakowskim Przedmieściem. Apeluję do wszystkich Polaków.Nie dajmy się oszukać. Nie wpadajmy w samozadowolenie. Prawdziwa bitwa o Polskę dopiero przed nami. To bardzo trudne zadanie, żeby tę skorumpowaną, cyniczną szajkę odsunąć od władzy. Jestem jednak przekonany, że przy pełnej mobilizacji polskich patriotów pozytywne zmiany są możliwe. Pierwszym krokiem do nich będzie zwycięstwo Andrzeja Dudy w drugiej turze wyborów prezydenckich. Teraz pracujmy nad tym, żeby nastąpiło.
Dodane przez Takitam, w dniu 13.05.2015 r., godz. 10.10
Ja to jest, że rządzący zawsze są skorumpowani, cyniczni niekompetentni a opozycja szlachetna, mądra, uczciwa?... No chyba, że ktoś robi wodę z mózgu i naciąga rzeczywitość...
Dodane przez Ale kwas, w dniu 13.05.2015 r., godz. 10.21
Kwasniewski popiera Komorowskiego i twierdzi, że stawia na doświadczenie międzynarodowe. Obydwaj mają doświadczenie międzynarodowe. Jeden pijak, który rozsławiał Polskę wsiadając zagranicą do bagażnika samochodu. Drugi rozsławia Polskę w parlamencie Japońskim stając buciorami na siedzenie dla spikera i słynnym : "chono szogunie"!
Dodane przez Kazik z Sowińskiego, w dniu 13.05.2015 r., godz. 11.29
Szanowni Wyborcy ! Zobaczcie kto stoi za Komorowskim w obronie swoich własnych interesów w obronie swoich przestępstw wobec Narodu ! Są to między innymi : Michnik ,Kwaśniewski,Wałęsa , Dukaczewski,Celiński,Kiszczak Platforma Obywatelska i obecnie PSL ! Czy chcecie nadal żyć jako wyrobnicy w Republice Kolesi ?
Dodane przez do M.E. i PeOwców, w dniu 13.05.2015 r., godz. 12.18
a nie przyszło wam do głowy, jak słabe musi być PO i Bronek, że ludzie głosują na słaby PiS i Dudę? Bronek i reszta są tak znienawidzeni, że już dla większości nie ma nic gorszego. I dobrze.
Dodane przez A, w dniu 13.05.2015 r., godz. 13.14
Dzięki panie Prezydencie! - za podniesienie wieku emerytalnego - za podwyższenie podatku VAT - za GMO - za podniesienie akcyzy na paliwo - za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce - za o-ZUS-owanie "umów śmieciowych" - za koszty utrzymania kancelarii większe, niż Królowej Brytyjskiej - za regulacje w każdym aspekcie gospodarki - za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały - przeprowadzone rzetelnie - za wygonienie z Polski 2 mln ludzi - oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.: - za zgolenie wąsów - za instrukcję obsługi krzesła - za międzynarodowe kontakty - z Szogunami - za czekoladowego Orła - za dbałość o język polski - za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób. - za obronę WSI.
Komorowski
Dodane przez Piotrek, w dniu 13.05.2015 r., godz. 13.18
powinien zrezygnować z kandydowania bo jeśli by wygrał(co jest bardzo mało prawdopodobne lecz należy brać ten wariant pod uwagę)to może być delikatnie mówiąc "gorąco"na tzw.ulicy i będziemy mieli drugi karnawał tyle że nie solidarności i może się ziścić stara rymowanka o drzewach i komunistach.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 13.05.2015 r., godz. 14.17
Piotrek, podobną sytuację możemy mieć też w przypadku wygranej Dudy, a już napewno po roku, dwóch jego rządów.
Dodane przez Pa, w dniu 13.05.2015 r., godz. 15.47
Ejchlej wyjdzie na ulicę... :)

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl