Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraAsy ze Starego Bosewa

(Zam: 06.05.2015 r., godz. 17.12)

Na ostatniej sesji wójt Stanisław Jastrzębski wyróżnił i wręczył listy gratulacyjne uczniom oraz opiekunom Zespołu Szkół w Starym Bosewie za zdobycie wysokich miejsc w konkursach na szczeblu powiatowym oraz krajowym.

Szkoła Podstawowa muzycznie i sportowo
W ogólnopolskim konkursie „Minutowa piosenka klasowa” II miejsce zajęła kl. VI b. Opiekunami byli Anna Łobacz i Paweł Skibiński. Damian Ordak triumfował w konkursach pozaszkolnych. Na „Igrzyskach Węgierskich” zdobył złoto w kategorii musical i srebro w kat. pop. Zajął także II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Tęczowe piosenki Jana Wojdaka” oraz na „Festiwalu piosenki z dobrym tekstem. Muzyczna jesień”. W powiatowych biegach przełajowych I miejsce zajęła Zuzanna Piórkowska w kat. kl. IV oraz Weronika Uchal w kat. kl. V. W powiatowym turnieju piłki nożnej II miejsce zajęła drużyna w składzie: Bartłomiej Wróbel (kapitan), Jakub Kania, Bartosz Sarnacki, Kamil Mróz, Bartosz Dudek, Mateusz Winczewski, Dawid Kępka. Opiekunem był Adam Heronimek.

Gimnazjum lingwistycznie i sportowo
W powiatowym konkursie języka angielskiego II miejsce zajęła Marta Marchewka. Opiekunem była Aleksandra Bednarczyk. W turnieju tenisa stołowego na szczeblu powiatowym w kat. dziewcząt I miejsce zdobył zespół w składzie: Aleksandra Paź (najlepszy zawodnik w powiecie) i Adrianna Kopaniarz. W kat. chłopców II miejsce zajęła drużyna w składzie: Mateusz Kołodziejczyk i Piotr Sadolewski. W Powiatowych Biegach Przełajowych najszybszą biegaczką okazała się Dominika Zwalińska. III miejsce w zawodach piłki nożnej w kat. dziewcząt zajął zespół w składzie: Natalia Jechna (kapitan), Adrianna Kopaniarz, Adrianna Deptuła, Aleksandra Łojek, Paulina Puścian, Dominika Zwolińska, Sylwia Makarewicz. Opiekunem był Krzysztof Pochmara.
M.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl