Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraForum poszkodowanych

(Zam: 06.05.2015 r., godz. 17.03)

Forum Poszkodowanych powstało z inicjatywy Grupy Wsparcia działającej przy poznańskiej Fundacji Filantrop. Na stronie internetowej www.forumposzkodowanych.pl można znaleźć informacje pomocne dla ofiar wypadków. W Wyszkowie również działa organizacja wspierająca takie osoby.

– Forum skierowane jest do wszystkich osób, które nie radzą sobie z traumą, szukają wsparcia osób o podobnych doświadczeniach, ale także pomocy merytorycznej – mówi Beata Dąbek z Grupy Wsparcia, główna pomysłodawczyni Forum oraz jego administratorka, która na własnym przykładzie wie jak potrzebna jest taka pomoc osobom poszkodowanym. – Chcieliśmy, aby nasze forum było funkcjonalne dla różnych grup społecznych i przez to miało przejrzysty i intuicyjny układ oraz łatwy dostęp, przy jednocześnie dużej dozie anonimowości – dodaje.
Przypominamy, że w Wyszkowie działa organizacja pomagająca osobom poszkodowanym. Stowarzyszenie „Życzliwi poszkodowanym” prowadzi swoją stronę internetową www.poszkodowanym.gnu.com.pl. Można się z nią kontaktować za pośrednictwem poczty e-mail poszkodowanym@wp.pl, telefonicznie 513 138 213. Organizacja udziela pomocy ekonomicznej, prawnej, psychologicznej, medycznej, a także podejmuje działania zmierzające do poprawy bezpieczeństwa na drogach.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl