Dziś jest 29 marca 2024 r., imieniny Eustachego, Wiktora

Bug przegrał z Olimpią, rezerwy na remis

(Zam: 06.05.2015 r., godz. 16.54)

Bug Wyszków przegrał drugi mecz z rzędu w rozgrywkach IV ligi. Tym razem za silna dla wyszkowskiej drużyny, okazała się stołeczna Olimpia. Remisem 2:2 zakończyło się z kolei spotkanie Bugu II Wyszków z Koroną Warszawa.

Spotkanie Bugu z Olimpią zostało rozegrane w sobotę 25 kwietnia na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Nieznacznym faworytem spotkania był zespół trenera Salamona, który wiosną spisywał się,jak dotychczas, dużo lepiej od rywali ze stolicy. Jak zwykle, przedmeczowe prognozy zweryfikowało jednak boisko.
Początek był obiecujący. Już w 3. Minucie miejscowych na prowadzenie wyprowadził Łukasz Barankiewicz. Był to niestety, jeden z ostatnich pozytywnych aspektów tego spotkania w wykonaniu gospodarzy. Jeszcze przed przerwą goście zdołali wyrównać, a w drugiej połowie udokumentowali swoją przewagę na boisku kolejną bramką. Mecz zakończył się 2:1, zwycięstwo gości było zasłużone.
Bug Wyszków – Olimpia Warszawa 1:2 (1:1)
Bramka dla Bugu: Ł. Barankiewicz 3.
Szansę na rehabilitację wyszkowianie będą mieli już w najbliższy piątek 1 maja, kiedy to zmierzą się w Szydłowie z miejscową Koroną. Początek starcia o godz. 13.30.
Nadnarwianka Pułtusk – MKS Przasnysz 1:2
Stołeczna Korona zatrzymała z kolei zwycięską passę rezerw wyszkowskiego Bugu, które jak dotychczas, wszystkie swoje spotkania kończyły wysokimi zwycięstwami. Mecz Bug II Wyszków – SKP Korona Warszawa został rozegrany w sobotę 25 kwietnia w stolicy. Pierwszą odsłonę meczu nieoczekiwanie zdominowali miejscowi, którzy optyczną przewagę udokumentowali dwoma bramkami. Swoje sytuacje mieli również wyszkowianie, jednak nie przyniosły one zmiany wyniku. Po przerwie podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka na szczęście znaleźli drogę do bramki gospodarzy i to dwukrotnie. Najpierw premierowe trafienie w barwach Bugu zanotował Błażej Rejnuś, na 2:2 z kolei wynik meczu ustalił Karol Skoczeń.
Korona Warszawa – Bug II Wyszków 2:2 (2:0)
Bramki dla Bugu: B. Rejnuś, K. Skoczeń.
W następnej kolejce rezerwy zmierzą się z Bednarską Warszawa.
Coco Jambo Warszawa – Inter Warszawa 0:9
Młode Orły Halinów – Sokół II Serock 5:3
Kamionek Warszawa – Mazur II Radzymin 4:5
Bednarska Warszawa – Hutnik II Warszawa 3:2
Legionovia III Legionowo – Wisła Zakroczym 4:1