Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 lipca 2022 r., imieniny Marii, UrbanaWyszkowscy fighterzy zaprezentowali się na Gali w Pułtusku

(Zam: 06.05.2015 r., godz. 16.53)

Świetny występ podczas V Zawodowej Gali Sportów Walki „Semiramida Pułtusk vs reszta Polski” zanotowali zawodnicy reprezentujący wyszkowski klub Gimnazjon Apin.

Pułtuska gala odbyła się w sobotę 25 kwietnia. Jako pierwszy spośród wyszkowian, zaprezentował się na niej Mateusz Mościcki, rywalizujący w boksie. Zawodnik stoczył walkę w kategorii wagowej -75kg, niestety sędziowie zapunktowali 3:0 dla rywala Mateusza, chociaż w ocenie kolegów z klubu decyzja ta była krzywdząca dla zawodnika z Gimnazjonu. Mościcki zadawał celniejsze ciosy, jego proste dochodziły celu, a w ostatniej rundzie wypadł lepiej kondycyjnie.
Kolejna walka z udziałem wyszkowianina odbyła się na zasadach K-1, w kategorii wagowej -71kg. Błażej Sarnacki z wyszkowskiego klubu tym razem nie pozostawił decyzji sędziom. W I rundzie, po zaskakującym i agresywnym ataku na rywala, wdał się w wymianę bokserską i skończył ją mocnym niskim kopnięciem. W połowie rundy zaczął przełamywać przeciwnika i zanotował pierwszy konockdown na swojej karcie. Ostatecznie walka zakończyła się akcją bokserską i KO, po trafieniu prawym prostym i upadku rywala.
W ostatnim pojedynku w boksie, w kategorii -91kg, zaprezentował się Paweł Deluga. Wyszkowianin zmierzył się z Damianem Laskowskim. W pierwszej rundzie Laskowski ruszył mocno na Delugę i zaczął zdobywać przewagę. Kolejna runda to pokaz doskonałej defensywy po stronie Delugi, który umiejętnie kontrował i zamykał rywala w narożniku, a jego prawy prosty coraz częściej dochodził do celu. Ostatnia runda to zdecydowana przewaga Pawła, który zdemolował Laskowskiego, posyłając go trzykrotnie na deski. Sędzia przerwał pojedynek, a tym samym walka zakończyła się przed czasem przez TKO.
Wyszkowskim zawodnikom gratulujemy udanych występów!
opr. Turu

Podziękowania dla narożnika: Piotra Trześniewskiego-Tryca, Cezarego Maciorowskiego oraz pierwszej damy Gimnazjonu: catman Karoliny Kozłowskiej. Podziękowania również dla sponsorów: Apin, AG Trans i Stary Browar oraz wszystkich kibiców z Wyszkowa.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl