Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraAndrzej Duda chce prezydentury aktywnej

(Zam: 29.04.2015 r., godz. 18.59)

Uczestnicy wiecu skandowali imię i nazwisko gościa, oklaskami witając go na placu przy ul. Sowińskiego. Kandydat PiS na prezydenta Andrzej Duda przyjechał do Wyszkowa w niedzielne popołudnie autobusem.

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara


Mnóstwo osób chciało osobiście uścisnąć mu dłoń, zamienić z nim kilka słów, zdobyć autograf, zrobić sobie wspólne zdjęcie. Wielu zwracało się do kandydata „panie prezydencie”.
Wśród uczestników spotkania byli posłowie PiS Arkadiusz Czartoryski, Henryk Kowalczyk, członkowie lokalnego PiS-u, reprezentanci wyszkowskiego Klubu Gazety Polskiej i wielu innych sympatyków A. Dudy.
– To może być przełom w ostatnich dziejach naszego kraju, nadszedł czas, by poważnie rozmawiać o polskiej polityce i przyszłości Polski – rozpoczął gość swoje przemówienie trwające ponad pół godziny, wielokrotnie przerywane oklaskami.
Andrzej Duda podkreślił, że od stycznia odbył w całej Polsce 230 spotkań z wyborcami. W Wyszkowie mówił m.in. o młodych Polakach chcących wyjechać z Polski.
– To jest prawdziwe zagrożenie dla naszego państwa na przyszłość, bo kto będzie mieszkał w Polsce za 20-30 lat? – zwracał się do słuchaczy. – Kto będzie pracował na system emerytalny? Kto w ogóle będzie tworzył nasze państwo, jeśli nie będzie tu polskiego społeczeństwa? Młodzi zostaną na Zachodzie, tam urodzą się ich dzieci i kto z nich do Polski wróci? Pojechałem do Londynu, by zapytać, jak im tam jest i czy są gotowi wrócić do Polski. Powiedzieli „jest nam o niebo lepiej, bo jesteśmy tu normalnie traktowani, tu państwo dba o człowieka, zapewnia mu minimum na start, nie zgniata go na każdym rogu np. poprzez system ubezpieczeń społecznych” – mówił kandydat. – Wniosek mój z tej rozmowy jest krótki – największym zadaniem dla ludzi, którzy chcą sprawować władzę w Polsce jest odbudowa polskiej gospodarki, przywrócenie kraju na drogę rozwoju poprzez odbudowę przemysłu. Nie będzie gospodarki w tak dużym kraju opartej wyłącznie na usługach. To były bzdury, które opowiadano nam na początku lat 90. Te 26 lat pokazało, że albo nas oszukano, albo popełniono głęboki błąd. Dziś wszystkie gospodarki, które się rozwijają oparte są na przemyśle. On generuje wzrost gospodarczy – w Wyszkowie były wielkie zakłady, meblarski, FSO. Tego nie ma i Wyszków nie jest odosobniony pod tym względem w Polsce. Często dla mniejszych miast upadek zakładu oznaczał degradację dla wszystkich. Dziś, kiedy mówię o odbudowie polskiego przemysłu to mówię, że potrzebna jest nam polityka odważna, ale rozważna, a przede wszystkim aktywna w tej dziedzinie.
A. Duda obiecał, w przypadku wygranych wyborów, powołanie narodowej rady rozwoju, bo, jego zdaniem, Polska rozwija się bez planu i bez strategii. Jako przykład tego zjawiska podał służbę zdrowia.
– Trzeba doprowadzić do tego, by ludzie w Polsce byli godnie wynagradzani. Dziś w gospodarce konkurujemy niską płacą. Jesteśmy w pułapce średniego dochodu – powiedział. – Nie jesteśmy w stanie konkurować z tymi, którzy płacą jeszcze mniej. W tej konkurencji jesteśmy bez szans, inaczej doprowadzimy Polskę do zupełnego upadku, a ludzi do zwykłej nędzy. Nie jesteśmy w stanie rywalizować z wielkimi gospodarkami Zachodu, bo tam bardzo dobrze się płaci pracownikom, ale też przemysł jest innowacyjny i bije nas na głowę.
Jak mówił, pod względem innowacji, Polska jest na 25. miejscu na 28 krajów należących do Unii Europejskiej.
– Mimo wszystkich funduszy, które są na ten cel kierowane, jesteśmy na dnie, bo tak fatalnie jest prowadzona w Polsce polityka – bez strategii, planu, wykorzystania potencjału, jaki jest w Polakach – oznajmił. – Polska potrzebuje strategii rozwojowych, przemyślanych, mądrych decyzji, nad tym powinien pracować prezydent i eksperci, którzy go wspierają. Chcę prezydentury aktywnej, wiem, że można ją realizować, konstytucja na to pozwala. Prezydent nie musi bezczynnie siedzieć pod żyrandolem, powinien pracować, skoro został wybrany.
Kandydat chce zniesienia systemu emerytalnego, który pozwala na przejście na emeryturę dopiero po ukończeniu 67 roku życia.
– Jeśli ustrój w Polsce jest demokratyczny, to słowo społeczeństwa ma wygrać, a nie to, czego chcą rządzący, którzy nie potrafią zapobiec powiększaniu dziury budżetowej na skutek swojej indolencji, dziadostwa, które realizują – podkreślił A. Duda. – Z państwa powiatu, jak mówią oficjalne dane, 7 000 ludzi dojeżdża do pracy do Warszawy. To pokazuje jaka jest sytuacja Wyszkowa, który jest doskonałym przykładem niezrealizowania w Polsce zasady zrównoważonego rozwoju – uznał.
J.P.

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara

Foto
Andrzej Duda w Wyszkowie
fot. Justyna Pochmara


Zapraszamy też do oglądania zdjęć na naszym profilu na Facebooku, który można znaleźć pod adresem www.facebook.com/tygodnikwyszkowiak

Komentarze

Dodane przez Kazik z Sowińskiego, w dniu 29.04.2015 r., godz. 20.45
Szacun dla przyszłego prezydenta za to, że odwiedził Wyszków i wygłosił płomienne porywające przemówienie. Wszyscy będziemy na pana Dudę głosować.
Dodane przez Anonim, w dniu 30.04.2015 r., godz. 00.33
Mów (pisz) za siebie! Żadnych PiSowców! t
"Cieszy mnie ten rym: "Polak mądry po szkodzie"; lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie, nową przypowieść Polak sobie kupi, że i przed szkodą i po szkodzie głupi." Jan Kochanowski
Dodane przez Arek, w dniu 30.04.2015 r., godz. 01.49
24.01.2014r. A. Duda ówczesny poseł PiS głosuje jak prawie wszyscy jego klubowi koledzy za wypłatą Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, emerytur z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stlinowskiego. 27.01.2014r. uczestniczy w wyjazdowej sesji Knesetu w Krakowie. Na co może liczyć lobby żydowskie gdy ten człowiek zostanie prezydentem? Czy warto się o tym przekonywać na własnej skórze?
DUDA
Dodane przez ??????, w dniu 30.04.2015 r., godz. 11.34
Będę głosował na Andrzeja Dudę. Ludzie nie wstydźcie się głosować na PIS. Widzicie co z Naszym krajem zrobił Tusk z Komorowskim. Koniec z tymi pachołkami Merkel!!!
Dodane przez rocznik 78, w dniu 30.04.2015 r., godz. 15.27
Dzięki za SKOKi panie duda. Złodziej z PISu najgłośniej krzyczy,że inni kradną.
Dodane przez tik tak, w dniu 30.04.2015 r., godz. 15.37
pan Duda Tak
Dodane przez ola, w dniu 30.04.2015 r., godz. 19.51
Duda - najgorszy kandydat, czy powiedział do tej pory coś mądrego i konstruktywnego? nie!
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 30.04.2015 r., godz. 20.45
Byłem na tym wiecu. Przede wszystkim dużo ludzi i bardzo dobra atmosfera. Pan Andrzej Duda wygłosił świetne przemówienie. Nie posługując się kartką, przemawiał płynnie, skupił uwagę słuchaczy. Biorąc pod uwagę ten sukces, a także historyczne dane można być pewnym , że to kandydat, który w naszym powiecie wygra i to zdecydowanie. Jednak pomimo to należy wg mnie przekonywać sąsiadów, znajomych itp. Przede wszystkim wahających się. Te wybory mają na prawdę wysoką stawkę.
wybory
Dodane przez Marek Zabrodziak, w dniu 30.04.2015 r., godz. 22.26
Popieram Dudę bo jusz mam dosyś złodziejskiego okradania Polski przez Tuska i, Komorowskiego a Kopaczowa wyleczyła nas do końca z wszystkiego . Kilka wieków temu Polskię siła rozebrali a teraz pokojowe gospodarcze metody zastosowali
Tylko Andrzej Duda.
Dodane przez Mindowe, w dniu 30.04.2015 r., godz. 23.10
Andrzej Duda jest bezapelacyjnie najlepszym kandydatem wśród ubiegających się o urząd prezydenta Polski.Od poczatku jego kampanii nie miałem co do tego wątpliwości i na niego oddam swój głos.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.05.2015 r., godz. 01.09
Kaziku z Sowińskiego mów za siebie samego.
Duda jest OK.
Dodane przez Edward, w dniu 01.05.2015 r., godz. 06.37
A co ci przeszkadzają SKOKi, jakie masz zarzuty? Mam tam ulokowane swoje "kilka groszy" i jestem bardzo zadowolony. Wcześniej byłem klientem innych banków w Wyszkowie i było znacznie gorzej. "Roczniku 78" wpierw sam sprawdź a później się wypowiadaj bo wychodzisz na papugę PO. Roczniku 78 nie wierz we wszystko co piszą propagandziści bo ci drzazga w ręke wejdzie.
Za MK
Dodane przez Gość, w dniu 01.05.2015 r., godz. 07.38
W ramach narodowej psychoterapii, bez większej nadziei na terapeutyczny skutek, zapraszam na zbiorowe leczenie ze złudzeń. Gdy pierwsi odkrywcy nowych lądów dobijali do brzegów, natychmiast brali się za cywilizowanie i handlowanie z tubylcami. Jeden i drugi proces kończył się dla miejscowych głodem, chorobą śmiercią i zatraceniem własnej tożsamości. Od tamtego czasu wiele się nie zmieniło, tymi samymi metodami państwa posiadające siłę i strzegące własnych interesów podbijają dzikie wyspy, grabiąc je powtarzalną techniką. Paciorki i koraliki nie robią już wrażenia nawet na największych dzikusach, dlatego dokonano wymiany gadżetów. Dziś sprzedaje się wizje i złote recepty, których żaden współczesny konkwistador nie miałby odwagi zastosować we własnym państwie, bo by go swoi wrzucili do kotła dzikich. Na początku lat 90 sprzedano nam tym sposobem „prywatyzację” i tak oddaliśmy za darmo albo doprowadzili do upadku produkcji wszystkiego, co się ruszało, głównie w przemyśle ciężkim. Wystarczyło rzucić jedną wizję, jedną hasło i w ciągu kilku lat, skądinąd idiotyczny ustrój zwany realnym socjalizmem, został zastąpiony grabieżą nazywaną „niewidzialną ręką wolnego rynku”. Nic nie trzeba robić, nie musicie mieć żadnego państwa dzikusy, niewidzialna ręka za was posprząta, przecież przyroda daje sobie radę bez żadnego nadzoru, bez żadnego ministerstwa i instytucji. Zostawcie swój los w rękach przyrody i własnych możliwości. Tłum rzucił się na świetlana wizję i prostą receptę, a nim się obrócił za siebie, kupował dwa razy droższy prąd od państwowych firm niemieckich, miał najdroższe usługi telefoniczne i internetowe od państwowej firmy francuskiej, nadal kupuje najdroższy gaz od ruskiej firmy zarządzanej z Kremla. Po 25 latach z tubylczej produkcji w kilkudziesięciu obszarach: motoryzacyjnym, hutniczym, RTV, AGD, chemicznym, itd. pozostały nam montownie europejskie, stawki płacy chińskie, emerytury buszmeńskie. Zdziwienie? Tak działają naturalne siły przyrody i zwierzęta, które nie są baranami.
Za MK
Dodane przez Gość, w dniu 01.05.2015 r., godz. 07.39
Po drodze na dzikich Polakach przetestowano wszelkie formy lichwy i kradzieży, pod takim samym hasłem: „zrobi się samo i będzie cudownie”. Tak sprzedaliśmy banki do jednej nogi, oszczędności emerytalne i zaciągnęliśmy kredyty, które będą spłacać nasze wnuki. Prymitywne ludy zamieszkujące dzikie wyspy siłą rzeczy płacą frajerskie i jestem skłonny przyznać rację, że w roku 1989 gdyby nawet znalazł się jakiś mądry lokalny wódz i wyjaśnił plemieniu, że daje się łapać na kolorowe nic, to i tak lud rzuciłby się na duperele zachodnie, sprzedawane kantorami. Ale minęło ćwierć wieku i te same wizje, z tymi samymi marzeniami połykane są przez kolejne pokolenia polskich buszmenów. Rozmaitej maści kacykowie wynajmowani przez konkwistadorów wciskają następne prywatyzacje lasów i służby zdrowia, likwidacje zasiłków i wypłat na starość, tłumacząc całe te złodziejstwo walką o wolność i zmianę systemu. Od mojego miejsce zamieszkania do solidnego państwa niemieckiego mam niecałe 100 kilometrów. Tam w gniazdkach płynie niemiecki prąd, po ulicach jeżdżą niemieckie samochody, w niemieckich zakładach wprawdzie pracuje sporo Turków i Polaków, ale żaden nie jest właścicielem, bardzo rzadko brygadzistą i prawie w ogóle dyrektorem. Pracują Niemcy do 63 roku życia, zasiłki mają takie, że żyją dwa razy lepiej od polskiego inżyniera, czy lekarza, służba zdrowia leczy państwowo, a legendarny Volkswagen to nic innego, jak wyśmiewane polskie FSO.
Za MK
Dodane przez Gość, w dniu 01.05.2015 r., godz. 07.40
I co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Ano to, że nie potrzeba rozumu, wykształcenia, wiedzy, ani nawet doświadczenia życiowego, wystarczy jeden dzień pobyć po wschodniej, a drugi dzień po zachodniej strony Odry, żeby zobaczyć jak niewielu zrobiło idiotów z tak licznych. Wniosek z tej krótkiej podróży w czasie i przestrzeni jest jeden. Każdy zwolennik słabego państwa, które ma zastąpić niewidzialna ręka popytu i podaży jest albo idiotą, który zostawia konkwistadorom otwartą chałupę z całym dobytkiem i gołą żoną w łóżku albo robi na umowę zlecenie u konkwistadorów. Odkąd człowiek zlazł z drzewa, w jaskini utrzymały się tylko te plemiona, które potrafiły stworzyć wspólnotę strzegącą domowego ogniska, potrafiącą polować, produkować narzędzia dla rzemieślników i broń dla wojowników zdolnych odeprzeć ataki konkurencyjnych plemion. Ta najbardziej elementarna socjologia demaskuje wszystkie koraliki, paciorki i ognistą wodę, ale natura ludzka jest dwojaka. Jedni ludzie są jak lwy, inni jak małpy. Kto w Rzeczypospolitej od 25 lat wygrywa wszelkie plebiscyty i przegrywa ostatnie cielaki z obory nie będę palcem wskazywał, bo stada małp z dziką, tępą radością i tak zrobią swoje, targając zmęczone lwy za ogony. Na przestrzeni ostatnich 100 lat jednemu Polakowi udało się zbudować podwaliny pod solidne państwo i szanujący się naród, nazywał się Józef Piłsudski i dokonał tej sztuki prostą metodą: „gonić kurwy i złodziei”. Z całą pewnością miał też namyśli sprzedajnych kacyków, roznoszących wizje i recepty
Dodane przez gs, w dniu 01.05.2015 r., godz. 12.48
p. Duda jak i większość kandydatów mnie zniechęca tym, że na pierwszym miejscu u nich jest krytyka innych. Dlaczego? Bo tak jest najłatwiej. Komorowskiego, bo już jest Prezydentem 5 lat i zawsze można znaleźć u niego jakąś porażkę, innych za wypowiedzi lub uciekanie od wypowiedzi. Takie postępowanie u mnie wpłynie znacząco na decyzję na kogo zagłosować. Obecna kampania niestety jest mało merytoryczna. Zauważcie sprawę SKOKów. Gdyby to była wina PO to ile jadu PiS by wylał, ilu dymisji się domagał, ilu komisji śledczych? Faktem jest jednak, że my wszyscy zapłaciliśmy dużo za fatalne zarządzanie SKOKami. p. Duda jest przestawicielem PiS a w PiS wkurza mnie ich podejście do invitro, aborcji i generalnie wolności. Ja jestem za tym, aby każdy decydował o sobie. Nie chę, aby ktoś decydował za mnie czy chcę mieć dziecko z probówki czy nie, nie chcę aby ktoś decydował za mnie czy chcę urodzić chore dziecko czy nie. Chę tę decyzję podjąć samodzielnie w zgodzie z własnym sumieniem, a nie sumieniem polityka. PiS wg mnie jest za cienki w podejścu do spraw gospodarki. Skupiają się na tym, komu dać tak jakby budżet to był worek bez dna. Nie mówią już jednak wyraźnie skąd wźiąć. PiS wg mnie jest za bardzo "kościelny", a ja jestem za zdecydowanym odłączeniu państwa od Kościoła. Jestem za tym, aby w miejscach publicznych nie było znaków religijnych, bo to są miejsca publiczne i umieszczanie takich znaków to faworyzowanie danej religii. Który zatem kandydat da mi wolność w decydowaniu sam za siebie. Na pewno nie p. Duda.
Dodane przez ola, w dniu 01.05.2015 r., godz. 14.00
Cały czas zastanawiam się nad tym, dlaczego oponenci P.A.Dudy czy innych, przeciwnych PO kandydatów, wbrew głoszonej "zgodzie" są tak agresywni w stosunku do adwersarzy? Dlaczego odmawiacie prawa do własnych poglądów tym, którzy chcą zmiany i mają krytyczne zdanie na temat obecnie panującej władzy? Niech każdy ma prawo do własnego zdania, to przecież jest tolerancja??? Smucą mnie komentarze dyskredytujące osoby, które były na spotkaniu, wysmiewanie sie z ich wyglądu czy wieku. To nieelegancko, Szanowni Państwo adwersarze!!! Zawsze będziemy się różnić, ale powinniśmy się szanować. Skąd tyle złośliwości, zacietrzewienia, frustracji??? Bądźmi dla siebie braćmi, nie wilkami....
Komorowskiego, bo już jest Prezydentem 5 lat i zawsze można znaleźć u niego jakąś porażkę
Dodane przez Toy, w dniu 01.05.2015 r., godz. 19.14
Nie znaleźć, on jest jedną wielką POrażką gs. Z "bulem", ale musisz się z tym zgodzić.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 01.05.2015 r., godz. 20.25
Za in vitro świat cywilizowany nagradza Noblami, duda chce nagradzać ... więzieniami
Dodane przez wyszkowianin, w dniu 01.05.2015 r., godz. 20.30
MK zaprezentował nam wycieczkę w przeszłość i marzenie o państwie trzymanym za mordę. Nawet jednak Piłsudski nie przygotował Polski i swoich następców na zbliżający się kataklizm w 1939 roku. Czy będzie lepiej? Pierwsze zadanie to wysłać Komorowskiego " na Mazury, macać kury", Drugie to posłać do diabła rząd Kopaczowej i wszystkie te pijawki przyssane do władzy. Kto ich zastąpi? Liczę, że w 38 milionowym państwie znajdą się takie osoby.Najbardziej pasuje mi program Dudy lub Ogórek z dużo większą kwotą wolna od podatku,20 tysięcy, mniej restrykcyjnym prawem, silniejszym państwem, własną walutą, nie oligarchizacją państwa itp. Nie interesują mnie tacy pajace jak Komorowski, JKM czy Palikot. Może Polacy wybiorą w końcu dobrze.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 01.05.2015 r., godz. 21.42
Andrzej Duda - to się uda. To hasło wyborcze, które znalazłem w jednej z gazet. Czy to rzeczywiście się uda ? Byłoby to bardzo potrzebne i wskazane. Rządząca nami banda cynicznych cwaniaczków, którzy do perfekcji opanowali manipulowanie ludźmi powinna odejść raz na zawsze. Mamy świeżą aferę z ministrem rządu Ewy Kopacz. Ile było już tych afer ? Dziesiątki. Czytam właśnie książkę - "Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego" Wojciecha Sumlińskiego. Wynika z niej, że obecnie urzędujący prezydent jest od dawna umoczony w ciemne sprawki i współpracuje z komunistycznymi oficerami służb specjalnych. Oni go wykreowali na prezydenta i go cały czas nadzorują. Dość już tego bagna.
Dodane przez Paradoks, w dniu 01.05.2015 r., godz. 23.30
Młody Duda ma stary elektorat, młody elektorat ma zgredzika Korwina :)
Moherowe berety górą!
Dodane przez Aneta, w dniu 02.05.2015 r., godz. 01.12
Ta Szanowna Pani w berecie na ostatnej fotografii bardzo szczególnie przekonuje mnie do głosowania na każdego... tylko nie Dudę. Bezbarwna postać z nikąd.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 02.05.2015 r., godz. 09.44
Jeśli dobrze zrozumiałem to pan Duda chce obniżyć wiek emerytalny, obniżyć VAT, obniżyć wszelkie opłaty, podwyższyć kwoty wolne od podatku, a za "zaoszczędzone" w ten sposób pieniądze chce dozbroić armię, wybudować mieszkania i zapewnić każdemu godne życie. Dobrze zrozumiałem?
Dodane przez Głódź, w dniu 02.05.2015 r., godz. 10.24
A mnie przekonuje POstawa głodomora Mroza. Całe PO to jedna wielka Głódź!
Dodane przez Głódź POwska, w dniu 02.05.2015 r., godz. 10.28
Ile jeszcze trzeba czasu żeby dorobić tych gołodupców z PO, aż się wszyscy nazrą do syta. Ale czy tacy jak Mróz mają POczucie umiaru? Ile ten człowiek inkasuje profitów. Niech się POchwali, niech się nie wstydzi. Przecież być całe życie głodomorem to żaden obciach w POkrętnej partii.
do Anety
Dodane przez M....., w dniu 02.05.2015 r., godz. 12.44
Do wszystkich trzeba mieć szacunek, a do ludzi starszych szczególnie. Też wiecznie młoda nie będziesz. A do kogo mają mieć sympatię jak nie do Pana Dudy? Moze do Komorowskiego, który każe im pracować do usranej śmierci?
do anety
Dodane przez ola, w dniu 02.05.2015 r., godz. 14.22
Dlaczego obraża Pani kobietę w berecie? Nie wydaje mi się, żeby wołała do pani z fotografii z apelem o głosowania na P. Dudę??? Najlepszą obroną jest atak, zwolennicy PO tak właśnie realizują prezydencką zgodę!!! Jak nie ma argumentu, to wyzywać od moherowych beretów, w imię zgody! Odnoszenie się do wyglądu to atak poniżej pasa, ale czego tu od Was wymagać. Pan Eychler w imię miłości i zgody nazwisko P. Dudy pisze małą literą, zresztą nie tylko to. Może warto nie kaleczyc języka błędami, ale jaki pan, taki kram.... do "bulu" wierni z "nadzieią" na reelekcję. Pozdrawiam weekendowo i więcej życzliwości, mniej jadu Panstwo z PO....
DUDA SIĘ NIE UDA
Dodane przez aga51, w dniu 02.05.2015 r., godz. 20.38
Byłam, widziałam i słyszałam. Niestety, był to popis chciejstwa bez pokrycia. Na to rozsądni ludzie nie dadzą się złapać.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 03.05.2015 r., godz. 06.16
Oczywiście każdy nieco inaczej ocenia wystąpienie kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy na wiecu w Wyszkowie. To normalne. Moim zdaniem mówił sensownie i słusznie wskazywał zarówno zagrożenia dla Polski , jak i potrzebne kierunki zmian. Obecność dużej liczby osób na spotkaniu z nim i żywa reakcja na jego słowa mocno kontrastuje z tym, co działo się po przyjeździe bronkobusa do naszego miasta. Sam pomysł jeżdżenia bronkobusa bez peowskiego kandydata na prezydenta jest już kuriozalny. Ponoć to genialna koncepcja pani premier Kopacz. W Wyszkowie na tym wyborczym pseudowydarzeniu pojawiło się zaledwie kilku partyjniaków. Rozstawili kartoniki z wizerunkiem pana Bronisława Komorowskiego, porozdawali ulotki i pojechali. Z pewnością zwolennicy Platformy Obywatelskiej mają z powodu tej nieudanej akcji wyborczej potężny problem. Niektórzy próbują to nadrobić agresją w stosunku do Andrzeja Dudy i jego zwolenników. Ale panowie i panie z PO - trzeba było zmobilizować swoich zwolenników przed waszym spotkaniem wyborczym. A może jest ich w Wyszkowie tak mało, że nie ma kogo mobilizować ?
Dodane przez Anonim, w dniu 03.05.2015 r., godz. 09.04
Niech każdy zagłosuje za, lub przeciw, nie ważne na kogo. Komorowski to dalszy ciąg dobobytu w jakim jesteśmy, inni to jakaś perspektywa zmian. Ile osób zadowolonych jest z obecnej sytuacji, a ile nie? Problem w tym, aby naród ruszył tyłki i poszedł zagłosować.
Dodane przez Katarzyna, w dniu 03.05.2015 r., godz. 12.51
Rozsądni ludzie POzwolili na taki obraz Polski, jak to opisał MK! POczytaj sobie aga51. I jak już, to odnieś się merytorycznie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 05.05.2015 r., godz. 13.53
Tytuł - nic dodać, nic ująć ..."Andrzej Duda chce prezydentury aktywnej". Chcieć każdy może...
Dodane przez Listonosz, w dniu 06.05.2015 r., godz. 11.39
O, i pisze to człowiek, który w tym super systemie pracuje na czarno, atylko od czasu do czasu dostanie śmieciową umowę. POgratulować panie Marku hurrraoptymizmu!

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl