Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Poloneza czas zacząć

Ikona
(Zam: 01.02.2011 r., godz. 12.38)

Studniówka to jeden z najważniejszych balów. Jest to noc zabawy przed ciężką pracą, przygotowaniem się do egzaminu dojrzałości. Piękne kreacje, dźwięk poloneza, uśmiechnięte twarze i zabawa do białego rana – 29 stycznia w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji swoją studniówkę miało sześć klas maturalnych z Zespołu Szkół nr 3 w Wyszkowie.

Studniówkę zainaugurowała dyrektor Elżbieta Michalik, która powitała uczniów, grono pedagogiczne, przedstawicieli Rady Rodziców oraz przedstawiciela Urzędu Marszałkowskiego – Andrzeja Kwiatkowskiego.
– Studniówka to w życiu każdego młodego człowieka jeden z najpiękniejszych dni, a to dlatego, że od dzisiaj zaczynamy wielkie odliczanie stu dni do matury – mówiła. – Od tego, jak rozplanujecie ten czas, zależy wasze dalsze życie: studia, praca, rodzina. Już dziś życzę na tym polu pełnej realizacji i świetnych wyników na egzaminie dojrzałości. Ale zanim zatracicie się w książkach, przypomnijcie sobie słowa patrona naszej szkoły: Jan Kochanowski, wiele lat temu mówił: „Miło szaleć, kiedy czas ku temu”. Dziś jest właśnie taki czas. Życzę wszystkim niezapomnianych wrażeń i świetnej zabawy do białego rana – dodała.

– Ten bal to początek waszej dorosłości, a matura to okno na świat. Pamiętajcie, aby nie zmarnować tej szansy – apelowała przewodnicząca Rady Rodziców, Anna Chmiel.

Oprócz życzeń innych gości, błogosławieństwa udzielonego przyszłym maturzystom przez ks. Adama Lubelskiego, nie zabrakło oczywiście podziękowań złożonych rodzicom, nauczycielom i wychowawcom. W imieniu klas maturalnych przemawiali: Katarzyna Kasprzyńska i Adrian Bartczyk. Po przemówieniach nadszedł czas na poloneza, który został zatańczony w dwóch turach. W pierwszej turze z dyrektor Elżbietą Michalik zatańczył najlepszy uczeń – Patryk Wachowski, z dyrektorem Adamem Mickiewiczem – Klaudia Polak, w drugiej – panią dyrektor prowadził Krystian Sabkiewicz, z dyrektorem Jerzym Sasinem zatańczyła Katarzyna Kasprzyńska.

M.Ch.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl