Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 października 2020 r., imieniny Filipa, Halki

Kierunki kształcenia na przyszły rok szkolny

(Zam: 08.04.2015 r., godz. 16.48)

Zarząd powiatu zatwierdził kierunki kształcenia w szkołach ponadgimnazjalnych prowadzonych przez powiat na rok szkolny 2015/2016. W ZSnr 1 będzie się można kształcić na kierunkach – technik budownictwa, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik cyfrowych procesów graficznych, technik hotelarstwa oraz w klasie wielozawodowej i liceum.

W ZS nr 2 dostępne będą kierunki techniczne: elektryk, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, logistyk, spedytor, handlowiec, informatyk, mechanik, technik pojazdów samochodowych, w szkole zawodowej będzie można kształcić się na kierunku mechanik pojazdów samochodowych, będzie też oferta dla zamierzających uczęszczać do liceum. ZS w Długosiodle będzie miał klasę wielozawodową oraz klasy o kierunkach technik agrobiznesu, handlowiec. W szkole policealnej dla dorosłych będzie można zostać technikiem rachunkowości, opiekunem medycznym. Dorośli będą też mogli skończyć ogólniak. ZS w Zabrodziu będzie miał w ofercie technikum żywienia i usług gastronomicznych, klasę wielozawodową, szkołę policealną dla dorosłych na kierunku opiekun medyczny, liceum ogólnokształcące dla dorosłych. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy wykształci przyszłych kucharzy, fryzjerów, monterów sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych, stolarzy, pracowników pomocniczych obsługi hotelowej. W ofercie powiatu znajduje się także możliwość kształcenia w I LO w Wyszkowie oraz Zespole Szkół Specjalnych w Brańszczyku (szkoła przysposabiająca do pracy).
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl