Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Camper z Espadonem w I rundzie play-off

(Zam: 08.04.2015 r., godz. 16.30)

Espadon Szczecin, będzie rywalem Campera Wyszków w I rundzie fazy play-off rozgrywek Krispol I Ligi. Podopieczni trenera Jana Sucha zakończyli fazę zasadniczą na pierwszym miejscu, szczecinianie natomiast na lokacie numer 8.

Wyszkowska drużyna ma dodatni bilans spotkań z Espadonem w tym sezonie. W Wyszkowie podopieczni trenera Sucha pokonali rywali 3:1. W Szczecinie Camper wygrał natomiast po wyrównanym spotkaniu 3:2. W tym sezonie rywalizacja w I rundzie fazy play-off toczy się do dwóch (a nie jak dotychczas trzech) wygranych spotkań. Pierwszy mecz odbywa się na terenie niżej notowanej drużyny, drugi i ewentualny trzeci natomiast, w hali wyżej notowanego w rundzie zasadniczej zespołu. W rezultacie, pierwszy mecz z Espadonem odbędzie się w sobotę 11 kwietnia w Szczecinie. Rewanż zostanie rozegrany w sobotę 18 kwietnia w hali WOSiR w Wyszkowie, a niedzielę 19 kwietnia odbędzie się również ewentualne trzecie spotkanie. Zespół szczecinian grał w kratkę w obecnym sezonie. Mimo niezłego (na papierze) składu (w Szczecinie występuje najwyższy i najniższy zawodnik ligi – odpowiednio środkowy Marcin Nowak i rozgrywający – Michał Sladecek), siatkarze z Pomorza Zachodniego nie potrafili ustabilizować formy. Są jednak zespołem groźnym, szczególnie w kontekście ostatnich słabych występów wyszkowian.
W pozostałych parach Ślepsk Suwałki trafił na Pekpol Ostrołęka, Victoria Wałbrzych zmierzy się z Krispolem Września, a Stal Nysa rozpoczęła już od zwycięstwa (3:0) rywalizację z SMS-em Spała. Wyraźnym faworytem pierwszej z wymienionych par wydaje się być Ślepsk Suwałki. Ciężko wytypować wynik rywalizacji pomiędzy Krispolem a Victorią, szczególnie w obliczu bardzo nierównej gry zespołu z Wałbrzycha w tym sezonie. W ostatniej parze oba zespoły rozpoczęły już rywalizację (ze względu na Mistrzostwa Europy Kadetów, w których startują zawodnicy SMS-u). Pierwsze spotkanie rozstrzygnęli na swoją korzyść siatkarze Stali, wygrywając we własnej hali 3:0. Drugie spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 18 kwietnia w Spale i naszym zdaniem, jego faworytem będzie zespół gospodarzy. Wszystko jak zwykle rozstrzygnie jednak parkiet.
W fazie play-off o miejsca 9-12, o utrzymanie w lidze rywalizują cztery zespoły. Kęczanin Kęty zmierzy się z Avią Świdnik, a AGH AZS Kraków z CARO Rzeczyca. W tzw. fazie play-out rywalizuje się do trzech wygranych spotkań. Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl