Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 października 2020 r., imieniny Iwony, Sabiny

Niedziela z FIFĄ 15

(Zam: 08.04.2015 r., godz. 16.25)

Real Madryt, FC Barcelona, Bayern Monachium i Legia Warszawa – między innymi takimi klubami grali uczestnicy turnieju w popularną grę sportową FIFA 15, który odbył się w niedzielę 22 marca w Pubie Motocyklowym „Sokół” w Długosiodle.

Tegoroczny turniej zorganizował Bartłomiej Rosiński na platformach Xbox 360 oraz Xbox One. Dla fanów gry piłkarskiej stworzono kilka stanowisk, na których odbywały się mecze fazy grupowej oraz fazy pucharowej. W turnieju wzięło udział 58 osób, w tym jedna przedstawicielka płci żeńskiej. Początkowo wszyscy zawodnicy rozegrali przynajmniej trzy spotkania w fazie grupowej, która składała się z kilkunastu czteroosobowych grup – dwóch najlepszych z każdej awansowało do fazy pucharowej. Na tym etapie drabinka turniejowa składała się z 32 uczestników, którzy po losowaniu zmierzyli się w meczach 1/16 finału. Mecze składały się z dwóch połów, które łącznie trwały 10 minut. Jak bywa w takich meczach – obowiązywała zasada, iż przegrany odpada z całego turnieju. W następnej kolejności zostały rozegrane mecze 1/8 finału oraz ćwierćfinały. Do półfinału awansowało czterech najlepszych zawodników – Michał Laska, Damian Puścian, Hubert Skrzecz oraz Piotr Telak. Dla przegranych w tej fazie przewidziano mecz o trzecie miejsce, który jednak nie odbył się z powodu nieobecności drugiego zawodnika i ostatecznie najniższe miejsce podium zdobył Hubert Skrzecz. Mecz finałowy rozegrany pomiędzy Damianem Puścianem oraz Michałem Laską zakończył się 2:0 dla pierwszego zawodnika. Najlepsza trójka w nagrodę otrzymała puchary, natomiast zwycięzca dodatkowo nagrodę rzeczową.
P.T.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl