Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 24 października 2020 r., imieniny Anety, Marcina

Muzyczne powitanie wiosny

(Zam: 01.04.2015 r., godz. 16.42)

„Topimy Marzannę w Browarze” to już druga tak zatytułowana impreza, którą Wyszkowskie Stowarzyszenie Kultury Alternatywnej „Alternator” zorganizowało z Wyszkowskim Ośrodkiem Kultury „Hutnik” w Starym Browarze. Zagrały cztery kapele.

Imprezy „Alternatora” to nie tylko dobry sposób na rozrywkę, ale to także okazja do posłuchania młodych polskich zespołów. Stowarzyszenie promuje i popularyzuje twórczość debiutujących i będących krótko na scenie artystów. Taką kapelą jest Derwana, która otworzyła sobotni koncert. Jako drugie wystąpiło wyszkowskie Wparkustraszy – grupa zagrała rok temu na Palinocce, również organizowanej przez Alternator i „Hutnik”. Punkową część wieczoru słuchacze spędzili z zespołem Firenze, natomiast na koniec na scenie pojawiła się grająca w stylu reggae Raggafaya, której występ zakończył się po północy.
Kolejna rockowa impreza „Alternatora” i „Hutnika” w Wyszkowie to Palinocka, zaplanowana na 20 czerwca. Obok występu kapel Turbo i Experience odbędzie się przegląd zespołów amatorskich. Więcej szczegółów na temat wydarzenia organizatorzy mają przedstawić w najbliższym czasie.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl