Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Tajemniczy jacht na przystani

Ikona
(Zam: 31.08.2010 r., godz. 21.20)

Od miesiąca na wyszkowskiej przystani w pobliżu LOK-u stoi jacht motorowy. Podróżujący nim Białorusin nie przypłynął tu jednak, by zwiedzać miasto – do zatrzymania zmusiła go awaria maszyny.

Postój jachtu to niezwykłe zjawisko na wyszkowskiej przystani. Maszyna z gdańską rejestracją wzbudza uwagę przechodniów idących brzegiem rzeki, którzy zatrzymują się przy niej, przyglądają, robią zdjęcia, komentują. Na obiekt zwracają także uwagę podróżujący mostem kołowym.

Jak się dowiedzieliśmy, podróżujący pojazdem Białorusin wyruszył z Torunia i planował dopłynąć do Białorusi. Jednak uszkodził maszynę, pękła m.in. śruba, a przez dno zaczęła przeciekać woda. Niesprawny jacht zatrzymał się na wyszkowskiej przystani. Z zakleszczenia pomagali mu uwolnić się wyszkowscy strażacy, którzy użyli specjalistycznego sprzętu. Wypompowali także wodę z pokładu. Właścicielowi nie pozostało nic innego jak tylko czekać na specjalistów, którzy naprawią awarię. Jeszcze w minionym tygodniu na miejscu pracował przybyły z Torunia mechanik, który zmagał się z usunięciem uszkodzenia.

J.P.

Komentarze

WYSZKÓW NAD BUGIEM JEST!!!
Dodane przez juziek, w dniu 31.08.2010 r., godz. 22.13
no i to powinno dać do myślenia władzom Wyszkowa że jako jedyne nadrzeczne miasto w polsce nie mamy przystani z prawdziwego zdarzenia tylko jakąś kupę kamieni usypaną.co sobie facet z białorusi pomyślał?gdzie te czasy co nad rzeką coś się działo?teraz jedyne wydarzenie to jacht i zdechłe ryby.
?
Dodane przez Lesław Maleszka, w dniu 01.09.2010 r., godz. 08.56
Znając przyjazne nastawienie wyszkowskiej młodzieży to aż dziwne że jeszcze nikt mu tej łodzi nie ukradł ani bezinteresownie nie zatopił.
Przystań?
Dodane przez wyszkowianin, w dniu 01.09.2010 r., godz. 12.07
To ma być przystań? To za wielkie określenie, a ludzie się zachowują jakby pierwszy raz w życiu widzieli coś tej wielkości co pływa po wodzie, to o czymś świadczy. Wyszków odwrócony jest do rzeki d.upą i nie widać jakoś szans na zmianę kierunku "rozwoju". WSTYD na skalę międzynarodową.
Dodane przez tomasz p, w dniu 01.09.2010 r., godz. 16.10
O! Jednak się da dopłynąć Bugiem.
Powinna być przystań z prawdziwego zdarzenia
Dodane przez Ja, w dniu 07.09.2010 r., godz. 07.38
Powinna być przystań z prawdziwego zdarzenia

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl