Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 02 grudnia 2020 r., imieniny Aurelii, Balbiny

Utalentowana Wiktoria na spotkaniu w ministerstwie

(Zam: 04.03.2015 r., godz. 16.53)

Wiktoria Szulkowska, której obrazki można oglądać przez Ministerstwem Edukacji Narodowej w ubiegłym tygodniu wraz z opiekunami odwiedziła resort i spotkała się z minister Joanną Kluzik-Rostkowską.

Od ponad miesiąca przed budynkiem MEN można podziwiać wystawę prac plastycznych „Kolorowy świat Wiktorii Szulkowskiej” – uczennicy kl. IV Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Wyszkowie. 19 lutego Wiktoria wraz z dyrektor SOS-W Edytą Jarosz, Marzeną Szulc i Joanną Juszczyńską (dzięki którym ta wystawa została zorganizowana), wychowawczynią Beatą Glinką oraz koleżankami i kolegą z klasy, odwiedziła gmach ministerstwa.
Wspólnie podziwiali prace Wiktorii, które wprost rozświetlają szary budynek MEN, spotkali się z Natalią Zakrzewską i innymi pracownikami departamentu informacji i promocji, którzy przygotowali wystawę. Goście z Wyszkowa zwiedzili zabytkowy budynek przy Alei Szucha. Niesamowitym przeżyciem dla wszystkich była wizyta w gabinecie Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Wiktoria wręczyła minister oraz pracownikom departamentu swoje prace, opowiedziała o swojej pasji i szkole.
Beata Glinka
Oprac. J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl