Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny

Kronika policyjna

(Zam: 04.03.2015 r., godz. 16.38)

Kradzież w Mościskach
W nocy 17 lutego z prywatnej posesji w Mościskach (gmina Zabrodzie) nieznani sprawcy ukradli dwa akumulatory oraz kosę i piłę spalinową, która znajdowała się w niezamkniętym garażu. Poszkodowany właściciel oszacował straty na około 2 tys. zł.

Zginęły dokumenty, karty, gotówka
Mieszkanka powiatu wyszkowskiego powiadomiła policję o kradzieży portfela. Jak wynika z relacji poszkodowanej, na targowisku miejskim w Wyszkowie przy ul. Dworcowej nieznany sprawca zabrał z jej torebki portfel z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz 150 zł.
Sprawę prowadzą wyszkowscy kryminalni.

Zniknęło audi
Najprawdopodobniej w nocy nieznani sprawcy skradli audi 80 koloru czerwonego (rok prod. 1992) zaparkowane przy ul. Żytniej w Wyszkowie. Właściciel samochodu oszacował straty na około 3,5 tys. zł.
Sprawę prowadzą wyszkowscy kryminalni.

Ubiegłotygodniowe kolizje
W niedzielę około godz. 20.00 na ul. Centralnej w Wyszkowie 25-letni kierowca daewoo matiz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z hondą kierowaną przez 36-letniego mieszkańca Wyszkowa. W trakcie prowadzonych przez policjantów czynności okazało się, że kierowca matiza był nietrzeźwy (1 promil alkoholu w organizmie) i ma prawa jazdy.
W ubiegłym tygodniu w powiecie wyszkowskim doszło do 10 kolizji drogowych. We wtorek w Porządziu kierowca mercedesa chcąc uniknąć potracenia zwierzęcia leśnego zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Kilka minut później policja otrzymała kolejne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym. W Kalinowie (gmina Długosiodło) kierowca opla, aby uniknąć zderzenia z dzikiem, który nagle wbiegł na drogę, zjechał do przydrożnego rowu, gdzie doszło do wywrócenia pojazdu.
W środę na ul. Sowińskiego kierowca forda nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego do samochodu i doprowadził do zderzenia z saabem, który uderzył w skodę. Sprawca kolizji dostał mandat. Tego samego dnia doszło do kolizji drogowej w Lucynowie, gdzie kierująca seatem ibizą nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, straciła panowanie nad pojazdem i zjechała do przydrożnego rowu.
W ubiegłym tygodniu wyszkowscy policjanci przeprowadzili ponad 140 różnego rodzaju interwencji. W trakcie weekendowych działań „Trzeźwość” sprawdzili trzeźwość ponad 970 kierujących (1 okazał się nietrzeźwy).
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl