Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 listopada 2020 r., imieniny Walerego, Wirgiliusza

Tryc przegrał w Miami

(Zam: 04.03.2015 r., godz. 16.32)

Mateusz Tryc, pięściarz walczący w barwach zespołu Rafako Hussars Poland, niestety nie zdołał wygrać swojej pierwszej walki w lidze WSB i przegrał jednogłośnie pojedynek ze Stevem Nelsonem podczas meczu polskich Husarzy z USA KnockOuts.

Mecz bokserski przeciwko amerykańskiej drużynie został rozegrany w piątek 20 lutego w Miami na Florydzie. Polacy wystąpili na amerykańskiej ziemi w składzie: Hamza Touba (-52 kg), Dawid Michelus (-60 kg), Steven Gerard Donnelly (-69 kg), Mateusz Tryc (-81 kg), Roger Hryniuk (+91 kg).
Hamza Touba, występujący w polskich barwach Niemiec, stoczył dosyć wyrównany pojedynek z Brentem Venegasem. Niestety, w drugiej części pojedynku wyraźnie „siadł” kondycyjnie, co wykorzystał Amerykanin, wygrywając dwie ostatnie rundy i ostatecznie cały pojedynek u wszystkich sędziów.
Zdecydowanie mniej do powiedzenia miał w swojej walce Dawid Michelus. Wielokrotny mistrz kraju w kategorii do 60 kg, nie zdołał wygrać ani jednej rundy z uzdolnionym Carlosem Balderasem.
W trzecim pojedynku nadzieję polskiemu zespołowi przywrócił Irlandczyk w polskich barwach, Steven Gerard Donnelly. Pięściarz, który zdobył serca polskich kibiców boksu podczas heroicznej walki w meczu z Kazachami, po raz kolejny stanął na wysokości zadania. Donnelly pewnie wypunktował Briana Ceballo, wygrywając pojedynek u wszystkich sędziów.
W czwartej walce przyszedł czas na występ Mateusza Tryca. W kategorii do 81 kg naprzeciwko Polaka stanął mocny fizycznie Steve Nelson. Pojedynek był dosyć chaotyczny. Ograniczony pięściarsko rywal dążył do wymian w półdystansie, w które niepotrzebnie wdawał się Mateusz. Ciężka do punktowania walka została ostatecznie przez sędziów zaliczona jako zwycięstwo reprezentanta gospodarzy.
W ostatniej walce wieczoru, przeziębiony Roger Hryniuk zmierzył się Camem Awesomem. Polski pięściarz z powodu choroby był znacznie osłabiony, co przełożyło się na jego postawę w ringu. Po trzeciej rundzie trener Husarii Zbigniew Raubo zmuszony był poddać swojego zawodnika.
W rezultacie Husaria uległa zespołowi USA 1:4. W najbliższy weekend Polacy zmierzą się z ekipą reprezentującą Wenezuelę, a już za dwa tygodnie mecz w Wyszkowie. W piątek 6 marca Husaria zmierzy się w hali WOSiR z drużyną Puerto Rico Hurricanes. Jeżeli nie zdarzy się nic niespodziewanego, to w barwach Rafako Hussars Poland zobaczymy Mateusza Tryca.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl