Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 listopada 2020 r., imieniny Walerego, Wirgiliusza

Gałązka znowu trafił dla Chojniczanki

(Zam: 04.03.2015 r., godz. 16.30)

Swoją drugą bramkę w barwach nowego zespołu zdobył Damian Gałązka. Co prawda, na razie są to trafienia w meczach towarzyskich, jednak należy pamiętać, że I-ligowa Chojniczanka Chojnice sparuje z zespołami na dobrym, krajowym poziomie.

W sobotę 14 lutego Chojniczanka rozgrywała mecz towarzyski przeciwko ćwierćfinaliście ostatniej edycji Pucharu Polski, Błękitnym Stargard Szczeciński. Spotkanie z mocnym drugoligowcem było wyrównane, z lekkim wskazaniem na Chojniczankę. Damian Gałązka otworzył wynik meczu. W 37. minucie wyszkowianin wykorzystał niepewną interwencję bramkarza rywali i wbił piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą Błękitni wyrównali. W drugiej odsłonie padły kolejne dwie bramki, po jednej dla obydwu zespołów. W rezultacie mecz zakończył się 2:2.
Dobra postawa Gałązki dobrze rokuje przed zbliżającym się początkiem rundy wiosennej. Chojniczanka swój pierwszy ligowy mecz w tym roku kalendarzowym rozegra w sobotę 7 marca. Rywalem zespołu będzie okupujący dolną część tabeli Chrobry Głogów. Czy na boisku zobaczymy tego dnia Damiana Gałązkę? Wszystko w nogach wyszkowskiego zawodnika i głowie trenera, Mariusza Pawłowskiego.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl