Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

Gałązka znowu trafił dla Chojniczanki

(Zam: 04.03.2015 r., godz. 16.30)

Swoją drugą bramkę w barwach nowego zespołu zdobył Damian Gałązka. Co prawda, na razie są to trafienia w meczach towarzyskich, jednak należy pamiętać, że I-ligowa Chojniczanka Chojnice sparuje z zespołami na dobrym, krajowym poziomie.

W sobotę 14 lutego Chojniczanka rozgrywała mecz towarzyski przeciwko ćwierćfinaliście ostatniej edycji Pucharu Polski, Błękitnym Stargard Szczeciński. Spotkanie z mocnym drugoligowcem było wyrównane, z lekkim wskazaniem na Chojniczankę. Damian Gałązka otworzył wynik meczu. W 37. minucie wyszkowianin wykorzystał niepewną interwencję bramkarza rywali i wbił piłkę do siatki. Jeszcze przed przerwą Błękitni wyrównali. W drugiej odsłonie padły kolejne dwie bramki, po jednej dla obydwu zespołów. W rezultacie mecz zakończył się 2:2.
Dobra postawa Gałązki dobrze rokuje przed zbliżającym się początkiem rundy wiosennej. Chojniczanka swój pierwszy ligowy mecz w tym roku kalendarzowym rozegra w sobotę 7 marca. Rywalem zespołu będzie okupujący dolną część tabeli Chrobry Głogów. Czy na boisku zobaczymy tego dnia Damiana Gałązkę? Wszystko w nogach wyszkowskiego zawodnika i głowie trenera, Mariusza Pawłowskiego.