Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 września 2020 r., imieniny Damiana, Sabiny

Dyrektor szpitala apeluje o wsparcie

(Zam: 11.02.2015 r., godz. 17.09)

Dyrektor wyszkowskiego szpitala Cecylia Domżała wśród samorządów szuka wsparcia finansowego na modernizację oddziału kardiologicznego i wewnętrznego. Koszt tego przedsięwzięcia ocenia na 11 mln zł.

Jak mówiła podczas sesji Rady Miejskiej 29 stycznia, szpital ma czas na dostosowanie oddziałów do obowiązujących wymogów do końca 2016 r.
– Sami nie jesteśmy w stanie zrealizować tej inwestycji z własnych środków. 95 proc. naszego budżetu do pieniądze z umów z Narodowym Funduszem Zdrowia, których nie możemy wydatkować na sprzęt, inwestycje – informowała.
Zadeklarowała, że podobny apel z prośbą o wsparcie zamierza wystosować do wszystkich gmin powiatu.
– Nie chciałabym powiedzieć pod koniec 2016 r., że musimy zamykać oddziały – podkreśliła.
Burmistrz Grzegorz Nowosielski zapewnił, że będzie starał się przekonać radnych do tego, by wsparli wyszkowski szpital. Jak zauważył, w niedawno przeprowadzonej wśród mieszkańców ankiecie znalazła się konkluzja, że służba zdrowia to jedna z tych dziedzin, która według wyszkowian powinna być w szczególności wspierana przez samorząd.
– W ciągu roku środki powinny się znaleźć i potrzeby szpitala będziemy mogli uwzględnić – powiedział.
J.P.

Komentarze

Dodane przez lolek, w dniu 13.02.2015 r., godz. 10.42
dobre Grześ przekona radnych hahahah, oczywiście nie uda się , bo wyczerpie pokłady przekonywania do innych inicjatyw bardziej jemu potrzebnych
Dodane przez Do dyrektor Domzalowej, w dniu 16.02.2015 r., godz. 01.24
Nalezy gospodarowac madrze,a nie szukac wsparcia u innych. Jest pani wysoko nagradzana przez swoich to chyba nie za zebraczke.Pomyslalem,jak gdyby NIK przetrzasnal pani gospodarnosc to napewno znalazlyby sie pieniadze nie tylko na remont dwoch oddzialow. Kobieto nie osmieszaj sie,przeanalizuj wynagrodzenia,ktorymi tak hojnie obdarzasz ,,swoich". Zarobki co niektorych swoja wysokoscia szokuja tak samo i pani dochody.
Dodane przez O niej juz nie piszcie, w dniu 17.02.2015 r., godz. 15.03
Nastepna po OSP Gulczewo powinna dostac nagrode za lizanie wladzy I wybitne osiagniecia dla siebie. PSL i jego bogaci czlonkowie niech ja wspomagaja, bo to co ona robi,wiadomo,ze dla nich. Madry dyrektor nie dalby sie zrobic marionetka.
Dodane przez k, w dniu 18.02.2015 r., godz. 11.43
to trzeba bylo remontowac oddzialy zamias biur
Dodane przez Lesio, w dniu 18.02.2015 r., godz. 13.53
To jest jeden z przykladow patologi zarzadzania. Osoby bez nalezytej wiedzy,prostacy bez ambicji i wstydu obsadzani sa na kierowniczych stanowiskach,dla ktorych pieniadz i tylko pieniadz stanowi dewize zycia.. Maja zadowolenie krzywdzac ludzi i lechcza je kretactwa,co by jeszcze zepsuc. Spoleczenstwo juz sie obudzilo i przejrzalo. ich ,,zacne" zaslugi. Jeszcze troche i cyrk z jego klaunami odejdzie w niebyt.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl