Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 21 września 2020 r., imieniny Mateusza, Miry

Kronika policyjna

(Zam: 11.02.2015 r., godz. 16.50)

Ukradli fiata 126 p
Nieznani sprawcy 26 stycznia z parkingu osiedlowego przy ul. Sowińskiego w Wyszkowie ukradli fiata 126p. Poszkodowany właściciel oszacował straty na około 1 500 zł.
Postępowanie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Włamanie do sklepu
Wyszkowscy kryminalni zatrzymali dwóch mieszkańców naszego miasta podejrzewanych o dokonanie kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego przy ul. Kościuszki w Wyszkowie. Podczas przeszukania u jednego z nich znaleźli narkotyki. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Sprawę prowadzą policjanci z wydziału kryminalnego.

Zginęła biżuteria, pieniądze i elektronika
Wieczorem 29 stycznia nieustaleni sprawcy włamali się domu jednorodzinnego w Blochach (gmina Długosiodło), z którego ukradli biżuterię, pieniądze, telewizor i inny sprzęt elektroniczny. Straty poszkodowana właścicielka oszacowała na kilka tysięcy złotych.
Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z Długosiodła.

Podejrzany o pobicie z dozorem policyjnym
Wyszkowscy policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Wyszkowa podejrzanego o pobicie mężczyzny w nocy z 29 na 30 stycznia na ul. Białostockiej w Wyszkowie. Zatrzymanego osadzono w policyjnym areszcie – miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie. Pobity mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.
Wobec podejrzanego, który usłyszał już zarzuty, prokurator zastosował policyjny dozór. Sprawę prowadzą wyszkowscy kryminalni.

Potrącenie rowerzysty
W sobotę 31 stycznia w Leszczydole Nowinach (gmina Wyszków) około godz. 9.30 doszło do wypadku drogowego, w którym 43-letni kierowca volkswagena passata potrącił jadącego w tym samym kierunku rowerzystę. W wyniku zdarzenia 85-letniego rowerzystę z obrażeniami ciała przewieziono do szpitala. Kierujący samochodem był trzeźwy.
Policjanci ustalają okoliczności tego wypadku.

Tragiczny finał poszukiwań 24-latka
W czwartek po południu pod mostem kolejowym w Wyszkowie odnaleziono ciało zaginionego 24-letniego Tomasza D. poszukiwanego przez wyszkowską policję. Ustalana jest przyczyna zgonu mężczyzny.

Statystyki z tygodnia
W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących samochodami. Niechlubnym rekordzistą był 25-letni mężczyzna, który kierował fiatem mając prawie 2 promile alkoholu w organizmie i zakaz prowadzenia pojazdów wydany przez sąd. Policja odnotowała też 10 kolizji drogowych.

J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl