Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 marca 2023 r., imieniny Eustachego, WiktoraŚmiertelny wypadek

(Zam: 11.02.2015 r., godz. 16.46)

To kolejny w ostatnich dniach przypadek potrącenia na przejściu dla pieszych.

W środę 28 stycznia około godz. 17.30 doszło do wypadku na ul. Sowińskiego w Wyszkowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że na oznakowanym przejściu dla pieszych 20-letni kierowca hondy potrącił 73-letniego mieszkańca Wyszkowa. Poszkodowanego mężczyznę przetransportowano do szpitala, gdzie niestety zmarł. Kierowca pojazdu był trzeźwy, policjanci zatrzymali jego prawo jazdy.
Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i proszą osoby, które były świadkami wypadku o kontakt – tel. 29 743 62 50, 29 743 62 00 lub 997.
Policja po raz kolejny apeluje do kierowców o rozwagę, ostrożność, dostosowanie prędkości jazdy do warunków drogowych i atmosferycznych. Apel kieruje również do pieszych, którzy także powinni być szczególnie ostrożni – im elementy odblaskowe mogą uratować życie.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

ciemnogród
Dodane przez przechodzień, w dniu 14.02.2015 r., godz. 08.28
wszystkie przejścia dla pieszych są nieoświetlone w Wyszkowie,całe miasto ciemne.Co to za wiocha,że w środku miasta mam w odblaskach chodzić??
Dodane przez Anonim, w dniu 14.02.2015 r., godz. 10.01
Nie obrażaj wiochy, bo chyba nie wiesz, że wiochy są bardzo dobrze oświetlone. To tylko wasz burmistrz zleca roboty niekompetentnym firmom. Nawet jak jest nowe oświetlenie, to coś tam zawsze wysiada i tak o to jest w mieście ciemno. Na niektórych ulicach są nowe lampy, ale dają takie oświetlenie jak w burdelu. Nic nie poradzimy na to, że osoby w urzędze nie znają się na oświetleniu ulic, nie wiedzą jaki rodzaj lamp wybrać. Dlatego w Wyszkowie dla własnego bezpieczęństwa piesi muszą nosić odblaski.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl