Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 05 grudnia 2020 r., imieniny Krystyny, Sabiny

Camper pokonany we własnej hali

(Zam: 21.01.2015 r., godz. 14.41)

Siatkarze Campera Wyszków po raz pierwszy w tym sezonie musieli uznać wyższość rywali po meczu we własnej hali. Pogromcą lidera tabeli i obecnego mistrza ligi okazał się zespól Ślepska Suwałki.

Spotkanie Camper-Ślepsk zostało rozegrane w sobotę 10 stycznia w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie. Gospodarze rozpoczęli mecz w składzie: Konrad Woroniecki, Łukasz Kaczorowski, Jakub Peszko, Jakub Kowalczyk, Rafał Faryna, Waldemar Sobczak (libero). Początek premierowej odsłony należał do gości. Siatkarze z Suwałk prowadzili na pierwszej przerwie technicznej 8:4. Po wznowieniu gry Camper rzucił się do odrabiania strat. Wydawało się, że wyszkowianie opanowali sytuację, gdy po kilku udanych blokach doszli rywali na 11:12. Nic bardziej mylnego. W środkowej fazie seta goście prezentowali bardzo groźne zagrywki, które skutecznie wybijały wyszkowianom z głowy myśli o objęciu prowadzenia. Słabe przyjęcie negatywnie wpłynęło na skuteczność pierwszej akcji Campera. Bezradni podopieczni trenera Sucha ostatecznie przegrali pierwszego seta 18:25.
W drugiej odsłonie obie drużyny stoczyły bardzo wyrównany pojedynek. Od pierwszego do ostatniego gwizdka, walka toczyła się niemal punkt za punkt. W środkowej fazie seta niewielką przewagę wypracowali sobie przyjezdni. Wyszkowianie dzielnie walczyli o odrobienie strat, jednak na prowadzeniu w tym secie już się nie pojawili. Ostatecznie Ślepsk wygrał drugą partię 25:23 i powiększył swoje prowadzenie w meczu na 2:0.
W trzeciej partii wyszkowianie postawili wszystko na jedną kartę. Kartą tą była mocna zagrywka. Siatkarze Campera ryzykowali w polu serwisowym, jednak ryzyko to przynosiło efekty. Asy serwisowe Sebastiana Wójcik, Rafała Faryny i Łukasza Kaczorowskiego wyprowadziły gospodarzy na prowadzenie. Rywale wydawali się „złamani” na przyjęciu. W końcu grający „swoją” siatkówkę wyszkowianie triumfowali. Zwycięstwo 25:20 dało Camperowi kontakt w meczu, a kibicom zgromadzonym w hali nadzieję na zwycięstwo.
Czwarta odsłona, niestety okazała się ostatnią. Początek był wyrównany, potem nieznacznie przeważał Camper. Goście zdołali jednak zniwelować przewagę gospodarzy jeszcze przed drugą przerwą techniczną. Potem do stanu 20:20 walka toczyła się punkt za punkt. Sama końcówka natomiast należała do gości. Skuteczna gra kapitana i ikony Ślepska, Wojciecha Winnika, przyniosła rywalom zwycięstwo 25:21, a tym samym 3:1 w całym meczu.
Camper Wyszków – Ślepsk Suwałki 1:3 (18:25, 23:25, 25:20, 21:25)
Camper: Konrad Woroniecki, Łukasz Kaczorowski, Jakub Peszko, Jakub Kowalczyk, Rafał Faryna, Waldemar Sobczak (libero), a także: Tomasz Rutecki, Bartosz Zrajkowski, Maciej Główczyński, Jacek Obrębski.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Espadon Szczecin – Stal Nysa 3:1
Victoria Wałbrzych – Krispol Września 1:3
Warta Zawiercie – Pekpol Ostrołęka 3:1
Kęczanin Kęty – Avia Świdnik 3:1
AGH AZS Kraków – CARO Rzeczyca 3:2
W najbliższym tygodniu rozgrywki Krispol I ligi ponownie zawitają do Wyszkowa. Kibiców w naszym mieście czeka gratka – liderujący w tabeli Camper zmierzy się bowiem z wiceliderem – Krispolem Września. Wyszkowianie będą mieli szansę zrewanżować się rywalom z Wielkopolski za ostatnią porażkę, w starciu obu drużyn w ramach Pucharu Polski. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 17 stycznia w hali sportowej WOSiR przy ul. Geodetów 45 w Wyszkowie. Początek meczu o godz. 18.00.
Wszystkich sympatyków siatkówki z Wyszkowa i okolic serdecznie zapraszamy!
Turu

Komentarze

MUSZĄ CHCIEC JESZCZE ZAWODNICY.
Dodane przez JAN SEBASTIAN B., w dniu 28.01.2015 r., godz. 09.13
Od momentu kiedy Zarząd zgłosił drużynę do gry w PLUS LIDZE .Drużyna przestała wygrywać mecze,jaki z tego wniosek.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl