Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2020 r., imieniny Hieronima, Wery

Dzieląc się radością i pasją

(Zam: 07.01.2015 r., godz. 16.40)

W Domu Dziennego Pobytu „Senior” odbyło się coroczne spotkanie wigilijne połączone z prezentacją nowego kalendarza opatrzonego hasłem „Pasja, radość, moc, energia – mamy je!”.

DDP „Senior” to jeden z działów wyszkowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej funkcjonujący od 26 lat, który udziela wsparcia osobom starszym – prowadzi zajęcia, organizuje integracyjne spotkania. W jego siedzibie przy ul. 3 Maja odbyło się spotkanie, na które zaproszenie otrzymali podopieczni „Seniora”, przedstawiciele zespołu „Wyszkowiacy”, Związku Emerytów i Rencistów oraz sponsorzy, którzy pomogli w wydaniu kalendarza. Wśród tych ostatnich pojawili się prezes WCMB Tomasz Biernacki oraz właściciel hurtowni elektronicznej Elektro Lux Jerzy Kruk. Zebranych witała kierownik DDP „Senior” Dorota Wojtkowska.
– Dziękuję państwu za waszą aktywność i za to, że możemy się dzielić państwa radością życia – mówiła składając świąteczne życzenia zastępca burmistrza Aneta Kowalewska.
– Życzę zdrowia, pogody ducha, wewnętrznego spokoju – mówiła w imieniu pracowników OPS dyrektor Agnieszka Mróz.
Wspólną modlitwę poprowadził proboszcz parafii pw. św. Wojciecha ks. Roman Karaś, któremu towarzyszył ks. Tadeusz Staniaszek.
Dzielenie opłatkiem, wspólna wieczerza to jeden z nieodłącznych elementów przedświątecznych spotkań w Domu Dziennego Pobytu. Od kilku lat są one połączone z premierą kalendarza na kolejny rok. Tak jak poprzednio, tak i teraz jego tematem przewodnim są zainteresowania seniorów – w publikacji znalazły się zdjęcia sześciu pań z pasją.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl