Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 października 2020 r., imieniny Edmunda, Przemysława

Niedoróbki w MECEO

(Zam: 23.12.2014 r., godz. 17.01)

Firma SKORUT Systemy Solarne Sp. z o.o. z Myślenic wraca na teren Mazowieckiego Edukacyjnego Centrum Energii Odnawialnej, które mieści się w budynku byłej kotłowni przy I L.O. w Wyszkowie.

Między 29 a 31 grudnia ma naprawić w ramach gwarancji kilka usterek, które ujawniły się w trakcie eksploatacji pomieszczeń.

Władze powiatu spotkały się z przedstawicielami wykonawcy 1 grudnia. Wówczas wskazały na występowanie wad – w sumie jedenaście punktów. Część z nich już została usunięta, w tym m.in. zlikwidowano wyciek glikolu z instalacji kolektorów słonecznych i uzupełniono płyn solarny, przywrócono zasilanie rozdzielnicy elektrycznej dla instalacji kolektorów słonecznych, zwiększono ciśnienie glikolu w dużej instalacji solarnej i zahamowano jego wyciek na połączeniach przy wymienniku płytowym. Pozostałe wady, w tym brak cyrkulacji ciepłej wody użytkowej w instalacji Internatu (występują przerwy w dopływie ciepłej wody), wyciek wody na połączeniach pod wymiennikiem płytowym, nieprawidłowy kierunek zamontowania licznika przepływu na rurociągu solarnym, brak zabezpieczenia przepompowni ścieków, brak izolacji cieplnej na rurociągach węzła cieplnego zostaną usunięte do ostatniego dnia roku.
Jeszcze przed feriami zimowymi, między 7 a 16 stycznia dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego planuje oficjalne otwarcie MECEO. Obecnie trwają prace przygotowawcze do rozpoczęcia zajęć edukacyjnych, między innymi konfiguracja programu komputerowego. Młodzież rozpocznie tam naukę po przerwie świątecznej. Teraz jest zapoznawana z wyposażeniem i możliwościami, jakie daje jedyna taka placówka w okolicy.
A.B.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl