Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaGrzegorz Nowosielski złożył ślubowanie

(Zam: 23.12.2014 r., godz. 16.50)

Od ubiegłego tygodnia Grzegorz Nowosielski oficjalnie sprawuje urząd burmistrza Wyszkowa czwartej kadencji. Złożył ślubowanie w obecności radnych i innych zebranych na sesji Rady Miejskiej.

Sesję służącą zaprzysiężeniu burmistrza komisarz wyborczy zwołał na 9 grudnia. Zgodnie z ustawą o samorządzie gminnym, objęcie obowiązków przez burmistrza następuje z chwilą złożenia wobec rady gminy ślubowania. W obecności sztandaru gminy wniesionego przez strażników miejskich, G. Nowosielski przyrzekał dochować wierności prawu, sprawować urząd dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców.
Zaświadczenie o wyborze wręczyła G. Nowosielskiemu przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej Barbara Bożuta, która na co dzień w Urzędzie Miejskim jest naczelnikiem wydziału ogólnego i spraw obywatelskich.
– Życzę panu, aby działalność pana dalej opierała się na wartościach, które łączą ludzi, budują solidarność społeczną, przyczyniają się do mnożenia dobra dla wszystkich mieszkańców gminy. Zaufanie społeczne, którym obdarzyli pana wyborcy niech przełoży się na owoce pracy, które pozytywnie ocenią mieszkańcy miasta i wsi. Szczęść Boże, panie burmistrzu w nowej kadencji – mówiła.
W imieniu pracowników Urzędu Miejskiego ponownego wyboru gratulowała G. Nowosielskiemu naczelnik wydziału promocji Lidia Stępkowska. Życzenia składali mu także radni.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Stary komunista, w dniu 27.12.2014 r., godz. 15.39
"G. Nowosielski przyrzekał dochować wierności prawu, sprawować urząd dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców" - i zaraz PO ślubowaniu pan Nowosielski POkazał swoją klasę i dbałość o mieszkańców. Czytelnicy Wyszkowiaka (najstarszej w mieście gazety) - podatnicy łożący na budżet gminy, zostali pozbawieni świątecznych życzeń z okazji Świat Bożego Narodzenia. Skoro nawet w tak doniosłe Święto pan Nowosielski postanowił uprawiać swoją prywatną wojenkę, to jakim w rzeczywistości jest człowiekiem i katolikiem?
Dodane przez Czytelnik podatnik, w dniu 27.12.2014 r., godz. 16.42
Prócz życzeń nie zamieścił jaśnie uczciwy Noiwosielski także zaproszeń na organizowany w Wyszkowie poraz pierwszy Orszak Trzech Króli i Sylwestra. Do sądu z bufonem!
Wesołych Świąt pani wice i dobrego samopoczucia
Dodane przez ola, w dniu 27.12.2014 r., godz. 17.44
Nie chce żeby wyszło, że bronię Nowosielskiego, ale z tego co się orientuję to sprawy ogłoszeń czy życzeń w jego imieniu załatwia Wydział Promocji Urzędu Gminy, który podlega zresztą nowej wiceburmistrz Anecie Kowalewskiej - byłej dziennikarce konkurencyjnej gazety. Może, to tu trzeba upatrywać antydemokratycznego zachowania wyszkowskiej władzy.
Zgadza się
Dodane przez Kaliope, w dniu 27.12.2014 r., godz. 19.39
To działanie naszej władzy to jawna dyskryminacja czytelników Wyszkowiaka i postawa anyspołeczna obliczona na sianie zamętu i konfliktowanie lokalnej społeczności. Może tym zechce się pochwalić na warszawskich salonach?
Dodane przez Anonim, w dniu 27.12.2014 r., godz. 21.23
To raczej foch jeszcze kogoś innego. Największego w urzędzie focha!
Dodane przez Kaliope, w dniu 27.12.2014 r., godz. 22.28
Foch fochem, ale na ogłoszenia prasowe w tym życzenia świąteczne składają się wszyscy mieszkańcy również czytelnicy Wyszkowiaka. Jak pani "foch" będzie je fundowała z własnej kieszeni, to niech je sobie umieszcza nawet w "The Sun".
Dodane przez Wyszkowianie to zostali skołowani., w dniu 28.12.2014 r., godz. 00.01
Nowosielski to w ogóle uważa, że robi nam łaskę, że chce być burmistrzem takiego Wyszkowa. Rozkopał nam miasto na święta i zimę.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 03.01.2015 r., godz. 16.44
Hańba, HAŃBA !

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl