Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaHusaria minimalnie przegrywa z Ukrainą, dobry występ M. Tryca

(Zam: 23.12.2014 r., godz. 16.37)

Reprezentujący Polskę w międzynarodowej lidze bokserskiej WSB zespół Rafako Hussars Poland z Mateuszem Trycem w składzie, uległ 5:6 w meczu kontrolnym silnej drużynie Ukraine Otomans.

Sparingowe spotkanie z Ukraińcami odbyło się w dniach 12-13 grudnia w ukraińskim Łucku. Ukraine Otomans to bardzo dobry zespół, należący do ścisłej czołówki ligi World Series of Boxing. Polacy prowadzeni przez nowego trenera – Zbigniewa Raubo, stanęli jednak na wysokości zadania. Ogółem podczas meczu z Otomans, stoczono 11 pojedynków. Po pierwszym dniu rywalizacji, Hussars remisowali z Ukraińcami 3:3. Swoje walki wygrali Dawid Jagodziński, Marek Pietruczuk (obu mogliśmy oglądać podczas ostatniego meczu ligi WSB w Wyszkowie) oraz Igor Jakubowski (aktualny Mistrz Unii Europejskiej w wadze ciężkiej). Wyższość rywali musieli uznać natomiast Damian Kiwior (również występował podczas meczu z Kazachami w Wyszkowie), Kamil Gardzielik i Paweł Wierzbicki. Porażki dwóch ostatnich zawodników można jednak uznać za mocno dyskusyjne, jak wiadomo – ściany sprzyjają gospodarzom.
Mateusz Tryc wszedł na ring drugiego dnia meczu. Wcześniej rywalom ulegli Grzegorz Kozłowski i Rafał Perczyński, a swoją walkę wygrał Dawid Michelus. Mateusz zmierzył się z Denisem Sołonenko i swoją walkę wygrał, dzięki czemu wynik meczu w tym momencie wynosił 5:5. W ostatnim starciu, niestety swojemu rywalowi uległ nowy nabytek Husarii, Roger Hryniuk. W rezultacie Polacy musieli uznać wyższość gospodarzy, jednak po meczu na Ukrainie z pewnością nie mają powodów do wstydu. Nas natomiast cieszy wciąż rosnąca forma Mateusz Tryca, któremu życzymy kolejnych zwycięskich walk zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl