Menu górne

Dziś jest 15 sierpnia 2022 r., imieniny Marii, MagdalenyDebiut ligowy „na piątkę”

(Zam: 23.12.2014 r., godz. 16.33)

Piąte miejsce zajmują na półmetku rozgrywek III ligi kobiet Loczki Wyszków, które sezonem 2014/2015 zadebiutowały w oficjalnych rozgrywkach krajowych.

Podopieczne trenera Karola Wołynki mają za sobą udaną rundę jesienną. Początek nie napawał optymizmem, drużyna rozpoczęła rozgrywki ligowe od nieco pechowej porażki z Wilgą Garwolin (1:2). W dwóch kolejnych meczach dziewczęta z Wyszkowa rywalizowały z bardzo silnymi drużynami z Ząbek i Huty Mińskiej. Jeszcze przed tymi spotkaniami było wiadomo, że o jakiekolwiek punkty będzie ciężko. Mimo że wyszkowianki uległy przeciwniczkom odpowiednio 5:9 (Ząbkovi) i 0:3 (Tygrysowi Huta Mińska), to jednak warto wspomnieć, że nie były to spotkania tak jednostronne jak się spodziewano. Potem było już tylko lepiej. Loczki odniosły swoje pierwsze zwycięstwo w lidze, ogrywając Orliki Jeruzal 3:1. Następnie przyszła nieznaczna przegrana z Mazovią Grodzisk Mazowiecki (1:2) i zwycięstwa z Królewskimi Płock (1:0), Pogonią Siedlce (6:0) i Startem Otwock (3:0, wo).
Ogółem Loczki zgromadziły 12 punktów, odnosząc cztery zwycięstwa i tyleż samo porażek. Wyszkowianki zdobyły łącznie 20 bramek tracąc przy tym 18. Najskuteczniejszą zawodniczką była Paulina Pokraśniewicz, która zdobyła 7 bramek. Aktywnie wspierała ją Karolina Frątczak, która zanotowała z kolei 5 trafień.
Ogółem występy Loczków można uznać za jak najbardziej satysfakcjonujące. Z zainteresowaniem będziemy śledzić mecze wyszkowianek w rundzie jesiennej, po której miejmy nadzieję, Loczki powalczą o jeszcze wyższe miejsce w tabeli.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl