Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 czerwca 2021 r., imieniny Jana, Onufrego

Studniówka w stylu Moulin Rouge

Ikona
(Zam: 18.01.2011 r., godz. 12.45)

Sezon studniówkowy można uznać za otwarty. W sobotę 15 stycznia w hali sportowej WOSiR, na sto dni przed egzaminem dojrzałości spotkali się tegoroczni maturzyści I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida. W towarzystwie przyjaciół, rodziców, nauczycieli oraz gości, uczniowie bawili się beztrosko do białego rana.

Tematem przewodnim studniówkowego balu był tym razem musical ,,Moulin Rouge”, o czym świadczyły wspaniałe dekoracje, zmieniające tego wieczora halę sportową nie do poznania. Piękną oprawę wizualną sali należy zawdzięczać komitetowi studniówkowemu, na czele którego stała Iwona Woźniakowska. Tradycyjnie już na studniówce I LO, staropolski polonez zabrzmiał dwukrotnie. W pierwszej turze młodzież poprowadził dyrektor Władysław Klimaszewski tańcząc z Judytą Dawidczyk z klasy III D. W drugim korowodzie dyrektorowi w pierwszej parze towarzyszyła natomiast Milena Liśkiewicz z klasy III C.

Po nagrodzonym gromkimi brawami polonezie głos zabrał dyrektor Klimaszewski oraz zaproszeni goście.
- Dzisiejszy wieczór, dla was uczniowie, to czas, żeby się pobawić, poszaleć, przed studniowym finiszem przygotowań maturalnych. Wszystkim życzę wspaniałej zabawy oraz dobrych wyników na maturze – życzył swoim podopiecznym dyrektor.

- Mam nadzieję, że dzisiejszy wieczór i tę szkołę będziecie pamiętać na zawsze, bo pięknych rzeczy po prostu się nie zapomina. Życzę wszystkiego najlepszego – dodał naczelnik wydziału edukacji, Krzysztof Arbaszewski.

- Na tej studniówce możemy siedzieć, tańczyć, bawić się, szaleć, natomiast za sto dni na maturze będziemy mogli już tylko siedzieć, szaleństwa pozostawiając dla mózgu i ręki trzymającej długopis. Dziś jednak o tym zapomnijmy i bawmy się do białego rana – żartobliwym tonem zakończył część oficjalną przewodniczący samorządu uczniowskiego, Konrad Zacharski.

Kwiaty za trud włożony w edukację i przygotowanie do egzaminu dojrzałości otrzymali z rąk uczniów wychowawcy poszczególnych klas: III a – Klaudyna Matejko, III b – Agnieszka Bajkowska, III c – Joanna Krzyszczak, III d – Danuta Bondaruk, III e – Katarzyna Mielcarz, III f – Jolanta Zioło, III g – Ewa Torebko.

Po walcu wiedeńskim przyszedł czas na zabawę, do której zaprosili zgromadzonych prowadzący uroczystość uczniowie: Damian Rogucki i Magda Rusak. Przy oprawie muzycznej żywiołowego DJ-a, licealiści bawili się beztrosko, po raz ostatni przed zbliżającą się wielkimi krokami maturą. Przyszłym absolwentom I LO życzymy powodzenia podczas majowego egzaminu dojrzałości.

Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl