Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaJedenaste zwycięstwo

(Zam: 10.12.2014 r., godz. 16.44)

Warta Zawiercie stała się jedenastą ligową ofiarą Campera Wyszków w tym sezonie. Podopieczni trenera Jana Sucha pokonali rywali 3:0 i z kompletem punktów przewodzą tabeli Krispol I Ligi.

Spotkanie z Wartą zostało rozegrane w sobotę 29 listopada w Zawierciu. Wyszkowianie rozpoczęli premierową odsłonę w składzie: Konrad Woroniecki, Łukasz Kaczorowski, Maciej Gówczyński, Jakub Kowalczyk, Jakub Peszko, Sebastian Wójcik, Damian Sobczak (libero). Pierwszy set od początku do końca przebiegał pod dyktando naszych siatkarzy. Dobra gra blokiem zaowocowała kilkoma punktami zdobytymi w tym elemencie bezpośrednio oraz wieloma wyblokami, po których podopieczni trenera Jana Sucha wyprowadzali zabójcze kontry. W ataku niepodzielnie rządził Łukasz Kaczorowski, który w pierwszym secie praktycznie nie popełniał błędów. Wyszkowianie bez najmniejszych problemów wygrali 25:17.
Druga odsłona początkowo była bardzo wyrównana. Do pierwszej przerwy technicznej trwała walka punkt za punkt. Po wznowieniu Warta zdołała nawet odskoczyć na kilka oczek (15:11). Wyszkowianie powrócili jednak w wielkim stylu do gry. Przy serii mocnych zagrywek Jakuba Peszki, gospodarze zostali odrzuceni daleko od siatki, co przyniosło Camperowi efekt w postaci kolejnych skutecznych bloków i kontr. Całkowicie rozbici siatkarze z Zawiercia nie potrafili odzyskać inicjatywy i ostatecznie przegrali drugą partię do 17.
W trzecim, i jak się później okazało ostatnim secie, gospodarze postawili Camperowi największy opór. Zwycięstwo wyszkowian nie było jednak zagrożone. Duet Kaczorowski-Peszko kończył znakomitą większość piłek na skrzydłach, a rywale odpowiadali jedynie pojedynczymi akcjami. Camper zasłużenie wygrał 25:19, a tym samym 3:0 w całym meczu. MVP spotkania wybrano Łukasza Kaczorowskiego.
Warta Zawiercie – Camper Wyszków 0:3 (17:25, 17:25, 19:25)
Camper: Konrad Woroniecki, Łukasz Kaczorowski, Maciej Gówczyński, Jakub Kowalczyk, Jakub Peszko, Sebastian Wójcik, Damian Sobczak (libero), a także: Rafał Faryna, Tomasz Rutecki.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Pekpol Ostrołęka – SMS PZPS Spała 3:1
Avia Świdnik – Krispol Września 1:3
CARO Rzeczyca – Stal Nysa 0:3
AGH AZS Kraków – Ślepsk Suwałki 0:3
Kęczanin Kęty – KPS Siedlce 1:3
Victoria Wałbrzych – Espadon Szczecin 3:0
W najbliższym tygodniu kibiców Campera czeka nie lada gratka. Do Wyszkowa przyjadą bowiem kolejno dwie ligowe drużyny. W środę 3 grudnia Camper podejmie wicelidera tabeli, Victorię Wałbrzych. Mecz rozpocznie się o godz. 19.00, oczywiście w hali WOSiR przy ul. Geodetów 45. W piątek 5 grudnia, o tej samej porze, obok siatkarzy Campera na parkiet wybiegną zawodnicy Espadonu Szczecin. Tymi dwoma spotkaniami wyszkowski zespół zakończy pierwszą rundę fazy zasadniczej rozgrywek, miejmy nadzieję, że z kompletem punktów.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl