Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 października 2020 r., imieniny Donaty, Remigiusza

Koniec przygody z Pucharem

(Zam: 03.12.2014 r., godz. 16.13)

Bug Wyszków odpadł z rozgrywek okręgowego Pucharu Polski. W półfinale rywalizacji w okręgu warszawskim, wyszkowianie ulegli Wildze Garwolin 0:2.

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę 22 listopada na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Przeciwnik Bugu, Wilga Garwolin, to zespół występujący na co dzień w grupie południowej mazowieckiej IV ligi. Piłkarze z Garwolina zajmują na półmetku rozgrywek 14. lokatę. Na papierze minimalnym faworytem byli więc podopieczni trenera Salamona. Niestety, boisko zweryfikowało przedmeczowe założenia na niekorzyść wyszkowian.
Pierwszą bramkę gospodarze dostali niemalże „do szatni”. Gol padł w 41. minucie i do końca premierowej odsłony wynik nie uległ już zmianie. Po niespełna kwadransie drugiej odsłony rywale „dobili” wyszkowskich piłkarzy drugą bramką. Ta padła po rzucie karnym podyktowanym na korzyść drużyny z Garwolina. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.
Bug Wyszków – Wilga Garwolin 0:2 (0:1)
Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Odpadnięcie z PP, który przez większość szkoleniowców jest traktowany jako „niepotrzebny obowiązek” sprawia, że wyszkowianie mogą się skupić już wyłącznie na grze w lidze. Dziesiąta lokata na półmetku rozgrywek to wynik rozczarowujący, ale jak najbardziej do poprawienia. Zważywszy na fakt, że do pierwszej w tabeli Bzury Chodaków, Bug traci zaledwie 9 punktów.
W następnym numerze naszego tygodnika dokonamy podsumowania rundy jesiennej w wykonaniu piłkarzy Bugu Wyszków.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl