Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 maja 2020 r., imieniny Magdaleny, Urbana

Trześniewski-Tryc remisuje w Wilnie

(Zam: 26.11.2014 r., godz. 15.50)

W sobotę 15 listopada w litewskim Wilnie, na Siemens Arena odbyła się gala sportów walki KOK Heros 2014 & Bushido. Dobry występ zanotował wyszkowianin, Piotr Trześniewski-Tryc.

Litewska impreza transmitowana była w międzynarodowej telewizji FightBOX, a na żywo zobaczyło ją aż 11 tysięcy kibiców. Wyszkowianin walczył w prestiżowej formule K-1 w kategorii do 71 kg. Rywalem Trześniewskiego-Tryc był tegoroczny Mistrz Europy w K-1, Litwin, Herkus Lukosiunas. O ile pierwszą z trzech 3-minutowych rund można było zapisać na konto rywala, to w pozostałych dwóch Piotr był stroną dominującą. Wyszkowianin konsekwentnie realizował założenia taktyczne, używając kopnięć na tułów oraz low-kicków. W przeciwieństwie do niemalże wszystkich niezależnych obserwatorów, którzy widzieli zwycięstwo Trześniewskiego-Tryca, sędziowie orzekli po trzech rundach remis. Dziwi fakt, że nie została zarządzona w tej sytuacji runda dodatkowa, która w przypadku walk remisowych jest standardem. Jak wiadomo, gospodarzom zawsze sprzyjają jednak ściany.
Piotra należy pochwalić za dobrą postawę na trudnym terenie rywala, przed naprawdę dużą publicznością. Warto wspomnieć, że gale federacji IBF – KOK Heros (pisownia oryginalna), traktowane są na Litwie w podobny sposób co gale KSW w Polsce.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl