Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lipca 2020 r., imieniny Weroniki, Zenona

Grała część czwartoligowców

(Zam: 12.11.2014 r., godz. 16.17)

Z powodu dnia Wszystkich Świętych, który wypadł w tym roku w sobotę, w zdecydowanej większości przełożone zostały pierwotnie planowane na ten weekend imprezy sportowe – wśród nich spotkania piłkarskiej IV ligi. Część zespołów, na co dzień rywalizujących z Bugiem Wyszków, rozegrała jednak swoje mecze.

Taką możliwość pozostawił poszczególnym klubom Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, który podczas posiedzenia z dnia 8 października br., podjął decyzję o przełożeniu planowanych na weekend 1-2 listopada spotkań, jednakże zezwolił na rozegranie meczów w pierwotnym terminie klubom, które wyrażą na to obopólną zgodę. Z takiego rozwiązania skorzystało sześć zespołów z grupy północnej mazowieckiej IV ligi. W niedzielę 2 listopada swój mecz w Szydłowie, rozegrały miejscowa Korona oraz zespół Klubu Sportowego Łomianki. Przyjezdni zgodnie z przewidywaniami wygrali spotkanie (1:0). Dzięki zwycięstwu, drużyna z Łomianek zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli.
Wcześniej, w środę 29 października rozegrano pozostałe dwa spotkania. Ostrovia Ostrów Mazowiecka pokonała na wyjeździe lidera ligi – MKS Przasnysz 4:1. Bez niespodzianki obyło się natomiast w Pułtusku, gdzie zespół Nadnarwianki pokonał hokejowym wynikiem 5:2 najsłabszą drużynę rundy jesiennej – Wkrę Żuromin.
Z możliwości rozegrania swojego meczu w tygodniu świątecznym nie skorzystał Bug Wyszków. Podopieczni trenera Artura Salamona spotkanie z MKS-em Ciechanów rozegrają w sobotę 15 listopada. Początek o godz. 13.00.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl