Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 listopada 2020 r., imieniny Konrada, Leonarda

Kandydaci na wójtów i radnych w gminach naszego powiatu

(Zam: 22.10.2014 r., godz. 16.10)

Trzynastu kandydatów w pięciu gminach powiatu wyszkowskiego ubiega się o stanowisko wójta. Wśród nich o reelekcję starają się wszyscy dotychczasowi wójtowie. Poniżej przedstawiamy także listę kandydatów na radnych i podział gmin na okręgi.

Gmina Długosiodło
Kandydaci na Wójta Gminy Długosiodło
BORUC Mirosław - KKW SLD Lewica Razem
DYL Marzena - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski
JASTRZĘBSKI Stanisław - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”

Okręg nr 1
KANIEWSKA Dorota - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
GAŁĄZKA Danuta Izabela - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 2
GAŁĄZKA Maria Bożena - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
MAJEWSKA Katarzyna - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski
SĘPKOWSKI Włodzimierz Andrzej - KWW Przymierze Samorządowe

Okręg nr 3
AUGUSTYNIK Łukasz Michał - KWW “Nowa Gmina”
RUDNIK Celina Natalia - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
PYCH Sławomira Elżbieta - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski
KUBICA Mirosław - KWW Przymierze Samorządowe

Okręg nr 4
WÓJCIK Emilia - KKWSLD Lewica Razem
CIACH Tomasz - KWW Młodzi Dla Wsi
KOWALSKI Krzysztof - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
SZWACZYK Alina - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 5
CIACH Renata Marzena - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
PLAKWICZ Sławomir Wojciech - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski
SOLMIŃSKA Agnieszka - KWW Przymierze Samorządowe

Okręg nr 6
MORKA Sebastian - KKW SLD Lewica Razem
WIECZOREK Eugeniusz Bolesław - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
ŁAZARECKA Jadwiga Mirosława - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 7
PIWEK Artur Emil - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
JECHNA Arkadiusz Andrzej - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 8
KSIĄŻEK Łukasz - KKW SLD Lewica Razem
KALINOWSKI Bogusław - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
KULESZA Marzena - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 9
WÓJCIK Hubert Sebastian - KKW SLD Lewica Razem
PAŁUBIŃSKI Tadeusz Janusz - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
POKORA Wiesława Maria - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski
ZDZIARSTEK Iwona Katarzyna - KWW Iwony Zdziarstek

Okręg nr 10
MECH Arkadiusz - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
PAKIEŁA Danuta - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski
PUJER Radosław - Praca i Wspólna Odpowiedzialność

Okręg nr 11
DAMĘTKA Małgorzata - KKW SLD Lewica Razem
JECHNA Kazimierz - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
BLOCH Katarzyna - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 12
KONOPKA Dorota - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
ROSIŃSKA Anna - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 13
GÓRAJ Zbigniew Marian - KKW SLD Lewica Razem
ŁEMPICKA Justyna Katarzyna - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
MACHNOWSKI Marek - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 14
ROSIŃSKA Edyta Emilia - KKW SLD Lewica Razem
KALWARA Iwona - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BUDEK Stanisław Alfred - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
DŁUGOŁĘCKI Adam - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręg nr 15
BOGDAN Arkadiusz - KKW SLD Lewica Razem
KOLANKIEWICZ Jan - KWW “Nasza Gmina Długosiodło”
JAGIEŁŁO Lilla Ewa - KWW Bezpartyjny Powiat Wyszkowski

Okręgi Wyborcze
1. Sołectwo Długosiodło ulice: 1 Maja, 22 Lipca, Dąbrowszczaków, Głowackiego, Kilińskiego, Leśna, Moniuszki, Obrońców Ojczyzny, Piaskowa, Pocztowa, Pułaskiego, Sosnowa Strażacka, Świerczewskiego
2. Sołectwo Długosiodło ulice: 4 Września, Kościuszki, Mickiewicza, Polna, Poniatowskiego, Słoneczna Spacerowa, Sportowa, Targowa
3. Sołectwo Długosiodło ulice: Czwórki, Folwark, Grzybowa, Jaśminowa, Kardynała Wyszyńskiego, Krótka, Ostrołęcka, Podborze, Poświętne, Projektowana, Spokojna, Strumykowa, Świerkowa
4. Sołectwo Nowa Pecyna, Sołectwo Stara Pecyna, Sołectwo Lipniak Majorat, Sołectwo Plewki, Sołectwo Nowe Bosewo, Sołectwo Stare Suski
5. Sołectwo Blochy, Sołectwo Augustowo, Sołectwo Chorchosy
6. Sołectwo Dębienica, Sołectwo Łączka, Sołectwo Zalas
7. Sołectwo Stare Bosewo ulice: Cicha, Długa, Główna, Graniczna, Kabat, Kwiatowa, Leśna, Letnia, Lipnik, Lipowa, Miła, Okrężna, Papiernia, Poprzeczna, Prosta, Przytorze, Rekreacyjna, Rzeczna, Wąska
8. Sołectwo Stare Bosewo ulice: Klonowa, Kolejowa, Krótka, Letniskowa, Modrzewiowa, Nadgórze, Ogrodowa, Polna, Radosna, Rozwojowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, Świerkowa, Tartaczna, Wiejska
9. Sołectwo Budy Przetycz, Sołectwo Przetycz Folwark, Sołectwo Przetycz Włościańska
10. Sołectwo Sieczychy, Sołectwo Zygmuntowo, Sołectwo Adamowo, Sołectwo Stasin
11. Sołectwo Dalekie, Sołectwo Kalinowo
12. Sołectwo Jaszczułty, Sołectwo Zamość
13. Sołectwo Chrzczanka Folwark, Sołectwo Chrzczanka Włościańska, Sołectwo Grądy Szlacheckie, Sołectwo Znamiączki
14. Sołectwo Marianowo, Sołectwo Olszaki, Sołectwo Grądy Zalewne, Sołectwo Ostrykół Włościański, Sołectwo Ostrykół Dworski, Sołectwo Nowa Wieś
15. Sołectwo Kornaciska, Sołectwo Wólka Grochowa, Sołectwo Wólka Piaseczna, Sołectwo Małaszek, Sołectwo Prabuty

Gmina Rząśnik
Kandydaci na Wójta Gminy Rząśnik
FALBA Wiesław - KWW Gmina Rząśnik Razem
RĘBAŁA Renata - KW Prawo i Sprawiedliwość
SUCHTA Radosław - KKW SLD Lewica Razem
KOŁODZIEJSKI Paweł - KWW "Przyjazna Gospodarna Gmina"
Okręg nr 1
ŚLESICKA Małgorzata - KWW Gmina Rząśnik Razem
PUJER Joanna - KWW Praca i Wspólna Odpowiedzialność
LESZCZYŃSKI Marek Paweł - KW Prawo i Sprawiedliwość
AMPULSKA Hanna - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
KUMEK Artur - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 2
SUSKA Ewa - KWW Gmina Rząśnik Razem
JAROSŁAW Bloch - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
DEPTUŁA Jolanta Barbara - KWW Razem Dla Ziemi Wyszkowskiej
KOŚCIK Aneta - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 3
CIEMERYCH Ilona - KWW Gmina Rząśnik Razem
KAMIŃSKI Adam - KWW “Odnowa 2014”
ŚWIEŻEK Danuta Barbara - KW Prawo i Sprawiedliwość
PONICHTERA Marianna - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
DECEWICZ Jacek Mariusz - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 4
ŚWIDERSKI Jarosław - KW Prawo i Sprawiedliwość
DYMCZYK Zbigniew Edward - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
CIEMERYCH Marek Seweryn - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 5
BOREK Krystyna - KWW Gmina Rząśnik Razem
PIKORA Jan Andrzej - KWW “Odnowa 2014”
DEPTUŁA Jarosław - KW Prawo i Sprawiedliwość
WIELGOLEWSKA Marzena Anastazja - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
BLOCH Wiesław - Komitet Wyborczy Samoobrona Odrodzenie

Okręg nr 6
BERESKI Radosław - KW Prawo i Sprawiedliwość
ŁASZCZYCH Joanna - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”

Okręg nr 7
WIERZCHOŃ Agnieszka - KW Prawo i Sprawiedliwość
WIERZCHOŃ Zbigniew Stanisław - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”

Okręg nr 8
KULESZA Stanisław - KWW Gmina Rząśnik Razem
GAŁĄZKA Iwona Agnieszka - KW Prawo i Sprawiedliwość
KRAWCZYK Krystyna - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”

Okręg nr 9
KŁOS Norbert - KWW “Odnowa 2014”
MRÓZ Anna - KW Prawo i Sprawiedliwość
OSTROWSKI Sławomir Tomasz - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”

Okręg nr 10
BANASZEK Wioleta - KWW Gmina Rząśnik Razem
MRÓZ Sławomir Stanisław - KW Prawo i Sprawiedliwość
GOŹDZIEWSKI Mirosław - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
PRZYCHODZKA Wioleta - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 11
MATUSZEWSKA Agata Joanna - KWW Gmina Rząśnik Razem
TRĘTOWSKA Aldona - KWW “Odnowa 2014”
GOŁĘBIEWSKI Grzegorz Jan - Komitet Wyborczy PSL
RYTEL Agnieszka Katarzyna - KW Prawo i Sprawiedliwość
ŁYCZKOWSKI Wiesław Tomasz - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
PIKORA Małgorzata Bożena - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 12
KOŁODZIEJSKI Jarosław - KWW Gmina Rząśnik Razem
KUCHARCZYK Kazimierz - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
SUCHTA Wiesław - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 13
ZAWADZKA Jadwiga - KWW Gmina Rząśnik Razem
SOLIWODA Krzysztof Aleksander - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
POCHMARA Mieczysław Józef - KKW SLD Lewica Razem

Okręg nr 14
CHMIELEWSKI Sławomir Jan - KWW Gmina Rząśnik Razem
NOWOTKA Anna - KW Prawo i Sprawiedliwość
NOWACKI Sławomir - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”

Okręg nr 15
WRÓBEL Wiesław - KWW Gmina Rząśnik Razem
NOWACKI Marcin - KW Prawo i Sprawiedliwość
LESZCZYŃSKI Piotr - KWW “Przyjazna Gospodarna Gmina”
SKALIK Andrzej Ryszard - KKW SLD Lewica Razem

Okręgi Wyborcze
1. Sołectwo: Rząśnik ul. Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Leśna, Macieja Rataja, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Kopernika, Wyszkowska od numeru 1-39 nieparzyste
2. Sołectwo: Rząśnik ul. Wyszkowska parzyste od numeru 2 do końca, nieparzyste od numeru 41 do końca, Spokojna, Lubielska, Jasna
3. Sołectwo: Rząśnik ul. Jesionowa
4. Sołectwo: Dąbrowa
5. Sołectwo: Komorowo
6. Sołectwo: Wólka Folwark, Wólka Przekory
7. Sołectwo: Nowe Wielątki, Wielątki Folwark, Wielątki
8. Sołectwo: Ochudno
9. Sołectwo: Porządzie 1-70
10. Sołectwo: Porządzie 71 -do końca
11. Sołectwa: Grądy Polewne, Grodziczno, Nury, Stary Lubiel, Nowa Wieś
12. Sołectwa: Ostrówek, Wincentowo, Janowo, Wólka Lubielska
13. Sołectwa: Nowy Lubiel, Wólka Wojciechówek
14. Sołectwa: Gołystok, Józefowo, Wola Polewna, Osiny
15. Sołectwa: Bielino, Plewica, Rogóźno

Gmina Somianka
Kandydaci na Wójta Gminy Rząśnik
KACPERSKI Jacek Tadeusz - KWW Nasza Gmina Somianka
ŻOŁYŃSKI Andrzej - Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 1
RAKOWSKI Robert - Komitet Wyborczy PSL
GIEREK Zenon Kazimierz - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 2
DEPTUŁA Jarosław Sławomir - KWW Nasza Gmina Somianka
KUCHTA Jacek - Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 3
ŚLESIK Andrzej - Nasza Gmina Somianka
KOKOSZKA Tadeusz - Komitet Wyborczy PSL
WIĘCEK Tomasz Zenon - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 4
GŁÓWCZYK Hanna Grażyna - KWW Nasza Gmina Somianka
OSTATEK Anna Magdalena - KWW Nasza Somianka
KORPIKIEWICZ Wojciech - Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 5
GAŁĄZKA Cezary Piotr - KWW Nasza Gmina Somianka
POLAK Beata Elżbieta - Komitet Wyborczy PSL
KMOCH Anna - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 6
POLAK Barbara - KWW Nasza Gmina Somianka
KOZON Leszek Roman - Komitet Wyborczy PSL
GAJEWSKI Michał - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 7
KASIŃSKI Grzegorz - KWW Nasza Gmina Somianka
RAKOWSKI Krzysztof Jan - Komitet Wyborczy PSL
ZIELIŃSKI Adam Leszek - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 8
GAJEWSKI Bogumił - KWW Nasza Gmina Somianka
MAJEWSKA Dorota - Komitet Wyborczy PSL
ŁUGOWSKI Andrzej - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 9
MIELCZARCZYK Waldemar Stanisław - KWW Nasza Gmina Somianka
KUCHTA Hubert - Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 10
PACHULSKI Marcin Jacek - KWW Nasza Gmina Somianka
ROGALIŃSKI Mirosław - Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 11
SZYMAŃSKI Dariusz Robert - KWW Nasza Gmina Somianka
ZAŁOGA Dariusz - Komitet Wyborczy PSL

Okręg nr 12
KAMIŃSKI Józef - Komitet Wyborczy PSL
KRAWCZYK Roman - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 13
GAWROŃSKI Łukasz Artur - KWW Nasza Gmina Somianka
JENOCH Agnieszka - Komitet Wyborczy PSL
LEWANDOWSKA Monika - KW Prawo i Sprawiedliwość
DYLAK Tadeusz Wiktor - KWW Razem dla Gminy Somianka

Okręg nr 14
ŚLUBOWSKI Łukasz zam. Ostrowy, wiek: 20 KWW Masz Wybór
SZCZERBA Sławomir zam. Stare Kozłowo, wiek: 58 KWW Nasza Gmina Somianka
KRÓL Bogdan - Komitet Wyborczy PSL
LEWANDOWSKI Krzysztof Henryk - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 15
APELSKI Stanisław Wacław - KWW Nasza Gmina Somianka
SUCHECKA Barbara - Komitet Wyborczy PSL

Okręgi Wyborcze
1. Sołectwa: Barcice, Jasieniec
2. Sołectwa: Nowe Płudy, Stare Płudy
3. Sołectwa: Somianka, Michalin
4. Sołectwa: Somianka-Parcele, Somianka Zaszosie
5. Sołectwo: Kręgi
6. Sołectwa: Jackowo Górne, Jackowo Dolne
7. Sołectwa: Celinowo, Henrysin, Huta Podgórna, Wielęcin
8. Sołectwa: Janki, Popowo Kościelne, Popowo-Parcele
9. Sołectwa: Wólka Somiankowska, Zdziebórz
10. Sołectwa: Suwin, Ulasek
11. Sołectwa: Nowe Wypychy, Stare Wypychy, Wielątki Rosochate
12. Sołectwo: Stary Mystkówiec
13. Sołectwa: Skorki, Nowe Kozłowo
14. Sołectwa: Ostrowy, Stare Kozłowo
15. Sołectwo: Wola Mystkowska

Gmina Zabrodzie
Kandydaci na Wójta Gminy Zabrodzie
JEZIERSKI Krzysztof - KWW Wspólnie dla Zabrodzia
MICHALIK Tadeusz - KWW Nasze Zabrodzie

Okręg nr 1
PODOLAK Maria Iwona - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
STERNIK Wacław Tadeusz - KWW Nasze Zabrodzie
KULESZA Robert Sylwester - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 2
KOSTRZEWA Ryszard - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
JACHACY Małgorzata - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 3
NIDA Piotr Krzysztof - KWW Nasze Zabrodzie
RUDNIK Czesław - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 4
OŁDAK Mirosław Jan - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
LASKOWSKI Krzysztof - KWW Nasze Zabrodzie

Okręg nr 5
OSTROWSKA Renata - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
GIZA Wiesław Kazimierz - KWW Nasze Zabrodzie
JUSIŃSKI Wojciech Paweł - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 6
PERZANOWSKI Leszek - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
MANIECKI Waldemar Kazimierz - KWW Nasze Zabrodzie

Okręg nr 7
NAPŁOSZEK Monika - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
BANASIAK Jarosław - KW Prawo i Sprawiedliwość
KRUSZEWSKA Monika - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 8
CHMIEL Tadeusz - KWW Nasze Zabrodzie
JAKUBOWSKI Mariusz Tomasz - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 9
CHMIEL Tadeusz Kazimierz - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
WIELGOLASKA Bogusława - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 10
GARBARCZYK Andrzej - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
PIEŃCZUK Daniel - KWW Nasze Zabrodzie

Okręg nr 11
PAKUŁA Janusz Marian - KWW Nasze Zabrodzie
WIĘCH Katarzyna - KWW Wspólnie dla Zabrodzia
WALCZYŃSKA Anna Jolanta - KWW Zabrodzie Młodych

Okręg nr 12
TOLAK Elżbieta - KW Prawo i Sprawiedliwość
STRĄGOWSKI Andrzej - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 13
SOKOŁOWSKA Jadwiga - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
ŚLENDAK Jan - KWW Nasze Zabrodzie
ROJEK Piotr Krzysztof - KW Prawo i Sprawiedliwość
KWIATKOWSKA Agnieszka - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 14
BIEŃKOWSKI Zdzisław Andrzej - KWW Nasze Zabrodzie
WAWRYŁO Leszek - KWW Wspólnie dla Zabrodzia

Okręg nr 15
TEODORCZYK Alina Urszula - KWW Nasza Przyszłość - Zabrodzie
GOTOWIEC Wojciech Piotr - KWW Nasze Zabrodzie

Okręgi Wyborcze
1. Sołectwo: Anastazew, Basinów, Płatków, Podgać
2. Mostówka ul.: Dworcowa, Graniczna, Krótka, Napoleońska, Osiedlowa, Piwna, Projektowana, Rekreacyjna, Wesoła, Wiejska, Zaciszna
3. Mostówka ul.: Akacjowa, Dębowa, Jasna, Kolejowa, Krzywa, Leśna, Łączna, Modrzewiowa, Nadgórze, Piaskowa, Polna, Przelotowa, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Wrzosowa, Zjazdowa
4. Sołectwo: Adelin, Mościska
5. Sołectwo: Karolinów, Obrąb, Przykory
6. Sołectwo: Choszczowe, Kiciny
7. Sołectwo: Gaj, Zazdrość
8. Sołectwo: Zabrodzie ul.: Starowiejska, Szkolna, Wspólna
9. Sołectwo: Zabrodzie ul.: Aksamitna, Boczna, Chmielna, Ekologiczna, H. Dobrzańskiego, Jasna, Kolejowa, Łączna, Osiedlowa, Różana, Słoneczna, Wesoła, Wł. St. Reymonta, Zielona
10. Sołectwo: Głuchy
11. Sołectwo: Słopsk , Młynarze
12. Sołectwo: Niegów ul.: Cicha, Handlowa, Leśna, Piaskowa, Polna, Spacerowa, Spokojna, Warszawska, posesje bez ulicy
13. Sołectwo: Lipiny, Wysychy
14. Sołectwo: Niegów ul.: Klonowa, Kościelna, Nadbużańska, Wierzbowa
15. Sołectwo: Dębinki

Gmina Brańszczyk
Kandydaci na Wójta Gminy Brańszczyk
PĘKUL Mieczysław Zygmunt - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
PRZYBYLSKI Wiesław - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 1
GÓRA Walerian - KWW Nasz Przyjazny Brańszczyk
MIKOŁAJEWSKA Elżbieta - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
SZYMANIK Jan - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 2
KAFLIK Grzegorz - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
DROBOT Zbigniew - KW Prawo i Sprawiedliwość
KOSEK Grażyna - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 3
KUKWA Tadeusz Bogusław - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
BRALEWSKI Stanisław Krzysztof - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 4
KĄDZIELA Stanisław - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
WIELGOLASKA Ewa Beata - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 5
DEPTUŁA Dariusz - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
PIEŃKOS Beata - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 6
ŁAPIŃSKA Milena - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
UCHAL Jadwiga - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 7
WYSZYŃSKA Jadwiga - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
ZAGOŻDŻON Hanna - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 8
KALISZ Wiesława - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
STOSZEWSKA Jadwiga - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 9
OSTROWSKI Andrzej - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
KRUSZEWSKI Tadeusz - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 10
ROGALSKA Joanna Bożena - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
GŁOWACKI Zdzisław - KW Prawo i Sprawiedliwość

Okręg nr 11
SKŁUCKI Andrzej - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
SUTKOWSKA Magdalena - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 12
SITEK Grzegorz - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
DOMALEWSKI Jan - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 13
MARSZAŁ Mariusz Piotr - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
KUKWA Andrzej Marek - KWW Nasza Poręba
BOGDAN Daniel - KWW Razem Dla Ziemi Wyszkowskiej

Okręg nr 14
GAŁĄZKA Sławomir Kazimierz - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
GURNIAK Paweł - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręg nr 15
NASIADKA Anna Ewa - KWW “Nasza Gmina Brańszczyk”
BĘBENEK Czesław - KWW Wiesława Przybylskiego

Okręgi Wyborcze
1. Sołectwo Brańszczyk: ul. Bielińska, ul. Brzozowa, ul. Fryderyka Chopina, ul. Ciepła, ul. Kamieniecka, ul. Dębowa ul. Nakieł, ul. Na Stoku, ul. Pogodna ul. Retmańska, ul. Zielone Wzgórze ul. Jana Pawła II od nr 1 do 59
2. Sołectwo Brańszczyk: ul. Chabrowa, ul. Dworska, ul. Jeziorna ul. Nadbużna, ul. Polna, ul. Przyjemna ul. Prosta, ul. Rumiankowa, ul. Wąska ul. Jana Pawła II od nr 60 do 103
3. Sołectwo: Nowy Brańszczyk, Przyjmy
4. Sołectwo: Niemiry
5. Sołectwo: Nowe Budy, Stare Budy, Tuchlin
6. Sołectwo: Ojcowizna, Trzcianka od nr 1 do 114
7. Sołectwo: Tr zcianka od nr 115 do 267
8. Sołectwo: Turzyn
9. Sołectwo: Białebłoto-Kobyla
10. Sołectwo: Białebłoto-Kurza, Białebłoto Stara Wieś
11. Sołectwo: Nowa Wieś, Osiedle Dalekie -Tartak : ul. Brzozowa, ul. Dębowa, ul. Modrzewiowa ul. Puszczy Białej, ul. Sosnowa, ul. Topolowa ul. Wrzosowa
12. Sołectwo: Poręba-Kocęby, Dudowizna
13. Sołectwo: Poręba Średnia
14. Sołectwo: Udrzyn , Udrzynek
15. Sołectwo: Budykierz, Knurowiec

Komentarze

Dodane przez XZ, w dniu 27.10.2014 r., godz. 11.03
Prosze prosze Pan Marek Leszczyński kandydat PISu do niedawna na naszej klasie miał zdjęcię "nigdy więcej IV RP i PISu a teraz no prosze Pisowiec pełną gębą.
rozpacz
Dodane przez wyborca, w dniu 28.10.2014 r., godz. 15.54
Czy w innych gminach też są tacy prężni kandydaci jak w gm. Rząśnik. Jak nazwiska kandydatów to ręce mi opadają.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl