Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 09 lutego 2023 r., imieniny Apolonii, CyrylaWizje „Simply the best” burmistrza

(Zam: 08.10.2014 r., godz. 16.59)

Miłościwie nam panujący burmistrz rozpoczął medialną ofensywę, mającą przekonać lud Wyszkowa, że jest wspaniale, a będzie jeszcze lepiej. Dla każdego coś miłego.
Możemy więc dowiedzieć się, że Wyszków jest lokalnym liderem, a pan Nowosielski co i raz słyszy, jak bardzo okoliczne miasta nam zazdroszczą. Zazdroszczą nam m. in. wysokiego poziomu inwestycji, rozwoju oświaty, niesamowitego wspierania przedsiębiorczości.

A wszystko dzięki naszemu „Simply the best” burmistrzowi, który ma wizję. Nie jest ona, co prawda, jasno określona, ale jest. Dla każdego taka, jaka mu się podoba.
Zacznijmy od sprawy stadionu. Bardzo chciałbym, aby burmistrz Nowosielski wykazał się odwagą i po prostu powiedział wyszkowianom prawdę. Tymczasem mamy festiwal sztuczek, które mają skołować wyborców. Ostatnio mamy do czynienia z wypowiedziami pana burmistrza, w których bojąc się rozliczenia w wyborach wycofuje się z forsowanego przez siebie pomysłu sprzedaży stadionu i budowy w tym miejscu bloków. Podjęta przecież już została uchwała Rady Miejskiej na wniosek burmistrza o przystąpieniu do zmiany przeznaczenia gruntu w miejscu, gdzie jest stadion, ponieważ na działce o przeznaczeniu sportowym nie można budować bloków.
O sprzedaży stadionu mówił Pan oficjalnie wiele razy. Po raz pierwszy przed dwoma mniej więcej laty, roztaczając wizję budowy nowej bazy sportowej w okolicach cmentarza komunalnego, mówił Pan: „Inwestycję jesteśmy w stanie zrealizować w 100 lub 80% ze sprzedaży obecnego stadionu”.
W wywiadzie sprzed dwóch tygodni w „NW” także jednoznacznie stwierdza Pan, iż należy „jakoś zagospodarować teren obecnego stadionu, wystawić na sprzedaż, zmieniając plan na budownictwo wysokie, może pojawią się propozycje ciekawsze”. Na pytanie: „A kiedy plany miałyby być realizowane?”, odpowiada Pan: „W przyszłej kadencji, jeśli rada zaakceptuje ten kierunek”.
A zatem wizja pana burmistrza polega na sprzedaży czy nie na sprzedaży obecnego stadionu?
Cytując Pana: „Menadżer powinien mieć wizję, odważnie ją prezentować i umieć obronić”. Tymczasem mamy do czynienia z pokrętnymi wypowiedziami i próbą przymaskowania tematu. Roztaczane miraże budowy wspaniałych obiektów sportowych nie zmieniają faktu, że burmistrz forsuje po prostu likwidację stadionu w centrum miasta i pobudowanie na jego miejscu osiedla mieszkaniowego. W miejsce wygodnego i łatwo dostępnego obiektu sportowego powstaną blokowiska. Młodzież z liceum nie będzie już miała dostępu do boisk, ale tym się burmistrz nie przejmuje, gdyż jest to problem starostwa jako organu prowadzącego. Że zaś tenże organ po prostu nie będzie miał gdzie urządzić boisk dla ogólniaka, to już pana Nowosielskiego nie obchodzi.
„Człowiek niezłomnych zasad”, Marek Eychler, wspierający ekipę burmistrza, taką oto radę w kwestii stadionu dawał ongiś wyszkowiakom: „A jak się komu nie podoba, to na łęgi! Tam sobie kopać w barani pęcherz”.
Wracając jednak do tematu wizji, o których burmistrz Nowosielski opowiada bezkrytycznym dziennikarkom na prawo i lewo, należałoby jednak zastanowić się, jakie długofalowe projekty zrealizował przez 12 lat? I tu mamy problem. W licznych wywiadach z burmistrzem, którymi wypełnione są nasze lokalne gazety, nie został wymieniony ani jeden większy projekt konsekwentnie zrealizowany przez rządzącą nami od 12 lat ekipę. Mogło nim być zagospodarowanie centrum miasta. Pan burmistrz osobiście zapowiadał realizację tego projektu. Co więcej, przedstawiał kilka koncepcji. Być może przedstawi jeszcze niejedną. Kolorowe, piękne wizualizacje publikowały wszystkie nasze lokalne gazety, ale o ile się nie mylę, to w miejscu, gdzie miałoby być centrum Wyszkowa dziś... rośnie trawa. I tu mamy niewątpliwy postęp, ponieważ jeszcze nie tak dawno rosły chwasty. Rzeczywiście, imponująca zmiana.
Kolejny duży projekt dotyczył budowy obwodnicy śródmiejskiej. Dwa prostsze i tańsze jej etapy zostały zrealizowane, jednak dwa następne przepadły w wyniku zaniedbań gminy Wyszków. Stracono przy tym 24 mln zł dofinansowania zewnętrznego. Zamiast obwodnicy mamy ulicę wewnętrzną i rosnące z roku na rok korki.
Intensywnie poszukując dużych projektów zrealizowanych przez gminę Wyszków spróbujmy przyjrzeć się ścieżkom rowerowym, których sporo powstało w ostatnich latach. Najpierw przez długi czas budowane były bez odpowiednich podjazdów i później skuwano, i poprawiano krawężniki. Monity rowerzystów trwały bardzo długo, zanim wydział inwestycji urzędu miejskiego zrozumiał, że rowery nie mają skrzydeł. Podobnie było z oznaczeniami – odbierano ścieżki bez odpowiednich oznaczeń, namalowanych na kostce brukowej. Po protestach oznaczenia uzupełniano. Nie do opanowania i nie do poprawienia jest jednak kolorystyka kostki. To zadanie przerosło możliwości intelektualne urzędników i nadzorujących ich burmistrzów. Mamy więc dziś mozaikę kolorystyczną, zagrażającą bezpieczeństwu zarówno pieszych, jak i rowerzystów. A więc znów klapa.
Nie od dziś niektóre lokalne tytuły prasowe stanowią przedłużenie wydziału promocji Urzędu Miejskiego. Stąd w ramach, jak to określiła Judyta „reklamki nie dla każdego” mamy wysyp nowych wizji burmistrza Nowosielskiego. Ostatnio roztacza się przed nami pomysły rozwoju kompleksu sportowego przy cmentarzu miejskim. Realizacja poprzednich wizji pozwala jednak sadzić, że te nowe to po prostu bajeczki dla naiwnych.

Komentarze

straconych 12 lat
Dodane przez Wyborca, w dniu 08.10.2014 r., godz. 18.32
Trio Nowosielski - Mróz - Warpas powinno odejść w polityczny niebyt. Dość tego lukrowanego marazmu!
"Simply the best" - czyj to POmysł?
Dodane przez Kaliope, w dniu 08.10.2014 r., godz. 18.40
Tylko znow dali ciała, tym razem z targowicą. To już jest zmęczenie materiału, nie chcę żyć z taką władzą kolejne 4 lata.
Dodane przez Simply the best, w dniu 08.10.2014 r., godz. 23.37
Burmistrz od lat ma wizję utrzymywania się przy władzy za wszelką cenę. Gazetki "Grześkowe" chętnie piszą o wizjach miłościwie nam panującego. Tylko o nich. Ale chwilę wystarczy się zastanowić i od razu widać, że żadna z tych wizji nie została i nie zostanie zrealizowana. Obietnice z poprzednich wyborów przecież nie zostały! Może wystarczy już tych wizji. Potrzebna jest zmiana!
Dodane przez ola, w dniu 09.10.2014 r., godz. 08.38
jestem za, a nawet przeciw - Wyszków, miasto kuriozalne
grzechu
Dodane przez uuuuuuuuuuuu, w dniu 09.10.2014 r., godz. 08.39
zrób tą drogę w tym sitnie bo nie dadzą ci spokoju
Dodane przez Listonosz, w dniu 09.10.2014 r., godz. 09.10
Czarna Żmija (jak Jaś Fasola), założę się, że Nowos nie da rady ogarnąć Wyszkowa w pierwszej turze. A jak nie to, w druiej może dojść do wielkiej niespodzianki. Co zrobi "Czarna Żmija"?
do straconych 12 lat
Dodane przez Krzysztof, w dniu 09.10.2014 r., godz. 11.54
Myślę, że Adam Warpasa zostawmy w spokoju. Błądzenie jest rzeczą ludzką. Ma teraz dużo czasu na przemyślenia. I nie jestem jego adwokatem. A do Adama, po prostu życzę zdrowia.
Dodane przez Z., w dniu 09.10.2014 r., godz. 13.27
Czarna żmija pójdzie z tą niemiecką gadzinówką z torbami
Do Krzysztofa
Dodane przez Pitu, pitu, w dniu 09.10.2014 r., godz. 15.53
Zgoda, o ile ten Warpas nie zamierza kandydować
Dodane przez gs, w dniu 09.10.2014 r., godz. 15.55
Jak widzę tę kampanię to ona głównie opiera się na krytyce i wytykaniu błędów, zaniechań obecnej władzy. W tym artykule także, a jest on jakby nie było częścią kampanii. Jest to najprostrza i najbardziej banalna metoda przekonywania do siebie. Nie wymaga umysłu kreatywnego, ale takiego, który ma dobrą pamięć lub robi dobre notatki. Wyrazy typu "władzunia" to przykład zachowania infantylnego. I jak tu traktować poważnie kandydata na Burmistrza?
Bez pamięci o przeszłości nie można tworzyć przyszłości
Dodane przez Person, w dniu 09.10.2014 r., godz. 16.36
Daj pan spokój "gs", taki pleciesz mądrości jakbyś cokolwiek wiedział o tej polityce i cokolwiek w niej osiągnął. Od 25 lat stoisz w miejscu. Nikt Cię nie słucha, zmień się, bo nic tym pouczaniem nie wskórasz.
Subtelny "gs"
Dodane przez Maga, w dniu 09.10.2014 r., godz. 20.27
Jaaaasne, twój idol Nowosielski pierwsze wybory wygrał dlatego, ze bardzo chwalił Malinowskiego. Ogarnij się człowieku.
Dodane przez do Person, w dniu 09.10.2014 r., godz. 21.12
Ponieśli i wilka....
Dodane przez hajke, w dniu 09.10.2014 r., godz. 21.39
Gościu dziwaczeje na stare lata.
Dodane przez Pani, w dniu 10.10.2014 r., godz. 12.31
Przypomnijcie te kłamstwo Nowosielskiego związane z utratą 24 mln na dokończenie małej obwodnicy.
Dodane przez wyborca, w dniu 10.10.2014 r., godz. 12.47
odezwę się po wyborach i przypomnę o niezasadnych pomyjach jakie wylewacie na obecnie rządzących,może też popełniających błędy.
Dodane przez Kaliope, w dniu 10.10.2014 r., godz. 14.35
Żałosne jest to, że Nowosielski stadionem próbuje zastąpić pomysł na Wyszków na następne 4 lata. Jeśli uważa jego sprzedaż za priorytet, to jedynie potwierdza, że nie ma pomysłu na to miasto, że się po prostu wypalił.
Dodane przez wyszkow, w dniu 10.10.2014 r., godz. 17.05
Za obwodnicę to powinniśmy w najbliższych wyborach podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że nie powstała. Ale podziękować tak całkowicie, burmistrz nie tylko nie powinien zostac wybrany na kolejną kadencję ale ludzie nie powinni mu (a także Mrozowi i obecnym radnym gminnym/powiatowym) pozwolić się dostać do rady powiatu. Niech sobie poszukają normalnej pracy, w której jak sięp odejmą realziacji jakiegoś zadania, to bedą musieli je wykonać i to dobrze albo pracodawca wyciągnie wobec nich konsekwencje. Po 15 nie da się normalnie przejechać przez miasto, kolejka - szczególnie TIRów - ciagnie się od ronda na Serockiej (a czasami jeszcze wcześniej) do ronda przy moście. Skrzyżowanie Okrzei - Pułtuska, można stać, stać, stać, czekać, czekac i czekać do aż: 1) przejadą wszystkie samochody z jednej i z drugiej strony, 2) ktoś ustąpi pierwszeństwa i przepuści czekających, 3) będzie jechał pociąg i ruch na Pułtuskiej na parę minut się zatrzyma. Ale wtedy też nie ma gwarancji, że ktoś "mądry" nie zatrzyma się na samym środku skrzyżowania. To, co dzieje się w centrum miasta po 15 to skandal i kompromitacja odpowiedzialnych za stratę pieniędzy na budowę obwodnicy miejskiej. Powinni za to ponieść konswkencje wszyscy, którzy do tego doprowadzili - burmistrz, urzędnicy, radni, każdy kto przyczynił się do tego, że ta część obwodnicy nie powstała.
Dodane przez bebe, w dniu 10.10.2014 r., godz. 18.55
Na Tubie Wyszkowa pojawiła się relacja z wczorajszej konferencji prasowa komitetu Masz Wybór – Głowacki przedstawia swój pomysł bazy sportowej. Pojawiła się tam informacja „Na wstępie Adam Mróz poruszył kwestie parkingów w centrum miasta. Stwierdził, że kiedyś zaproponował pomysł wykorzystania gruntów pod ratusz, został skrytykowany przez burmistrza, a teraz faktycznie widać tam nowe miejsca parkingowe. Następnie przeszedł do przedstawienia bazy, która według komitetu „Masz wybór” byłaby najlepsza.” To wstyd tak pomylić osoby, które brały udział w konferencji prasowej. Pana Mroza na konferencji prasowej nie było. To nie jego komitet.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 10.10.2014 r., godz. 21.10
Wygląda to na klasyczne przejęzyczenie. Oczywiście nie Adam Mróz tylko Adam Szczerba przedstawił optymalną koncepcję modernizacji stadionu. Adam Mróz popiera wyprowadzenie sportu z centrum Wyszkowa na teren przy cmentarzu komunalnym przy wylocie na Pułtusk. Cała relacja bardzo przyzwoita, choć pod koniec idzie już mocno na skróty. Ale będą z pewnością jeszcze relacje obszerniejsze.
etatowy pies
Dodane przez Pies, w dniu 11.10.2014 r., godz. 04.30
Może trzeba prześwietlić bliższe związki zgredzika z naszą władzunią?
do wyszkow
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 11.10.2014 r., godz. 06.10
Zgadzam się w całej rozciągłości z tą oceną. Za korki w mieście odpowiedzialny jest duet - panowie burmistrzowie Nowosielski i Mróz, którzy zamiast pracować uprawiają klasyczną politykę wizerunkową. Mówiąc wprost opowiadają bajeczki. Strata 24 mln dofinansowania to skandal. Na marginesie dodam, że to więcej niż pozyskano w ostatnich 5 latach. Było to bowiem zaledwie 17 mln zł. Utrata dofinansowania oraz niedokończenie obwodnicy śródmiejskiej doprowadziło do blokady miasta. Nasz tytułowy "Simply the best" niczym się jednak nie przejmuje - co go wzrusza, skoro lud Wyszkowa daje się tymi bajeczkami mamić.
Dodane przez Waldemar, w dniu 11.10.2014 r., godz. 10.36
Do wyszkow: 100% poparcia. Pomijam aspekty układów personalnych bo takowe są w każdej władzy. Przekonamy się o tym gdy burmistrzem zostanie nawet ktoś, kto teraz krytykuje nepotyzm G.N. Ale za komunikacyjny paraliż miasta obecne władze powinny zostać wyrzucone na zbity... W ferworze remontów, napraw, itd. zapomniano o jednym: o ułatwieniach komunikacyjnych. Nie poszerzono ani jednego metra zastanej 12 lat temu drogi, nie dodano ani jednego pasa lewo czy prawoskrętu. Nowe nawierzchnie i dywaniki ale ani jednego przejścia podziemnego. W wyniku inwestycji drogowych ruch w mieście jest spowalniany (np. światła (Prosta/Sowińskiego, czy org. ruchu na Sowińskiego (od Kościuszki do Pułtuskiej). Brak myśli i wizji co będzie za 10 lat. Ilu będzie mieszkańców a więc samochodów itp. itd. Rzygam remontami w ostatnim półroczu. Chciałbym mieć burmistrza przez kadencję a nie przez 6 m-cy. Panie Marku tędy droga a nie pisanie o "burmistrzykach". Podpowiadam blokadę ronda k. białego domu (wzorem Sochaczewa) by zwrócić uwagę władz na ilości tirów. Przyłączą się dziesiątki wyszkowian. To rozgłos na pół Polski.
Czy będzie umiał przegrać czysto i z honorem?
Dodane przez Lokis, w dniu 11.10.2014 r., godz. 11.38
Nowosielski nie wygra w pierwszej turze, a to znaczy, że przegra wizerunkowo. Dlatego nie wygra również dogrywki. Wiem o tym, bo się znam.
Dodane przez Jątek, w dniu 11.10.2014 r., godz. 21.37
Po stadionie na Kościuszki miałyby zostać jedynie korty i małe boisko "orlik", służące jako zaplecze sportowe pod nowe bloki ogrodzone wysokim płotem. Taki prezent w gratisie dla dewelopera
"Simply the best"
Dodane przez Ja, w dniu 11.10.2014 r., godz. 22.44
Kampania pod takim hasłem to płytka bufonada!
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 11.10.2014 r., godz. 23.26
Same dobre informacje. Polacy pierwszy raz w historii wygrywają z Niemcami w piłkę nożną i to 2:0. Camper Wyszków wygrywa na wyjeździe w Suwałkach 3:0 i zostaje liderem I ligi siatkarskiej. Podobnie będzie 16 listopada gdy nasi kandydaci z komitetu Masz Wybór dostaną się do Rady Miejskiej i Rady Powiatu i będą zmieniać Wyszków na plus a dwa tygodnie później nowym burmistrzem Wyszkowa będzie Marek Głowacki. Niemożliwe? W życiu wszystko jest możliwe a Wy nam w tym pomożecie.
Pomożecie?
Dodane przez ;), w dniu 12.10.2014 r., godz. 14.53
Pomożemy ;)
Dodane przez Grzegorz Gajewski, w dniu 12.10.2014 r., godz. 15.08
Dziękuję.
Dodane przez Mieszkaniec/wyborca, w dniu 12.10.2014 r., godz. 17.30
Za Nowosielskim idą tylko Ci, których już kupił oraz Ci, których obiecał kupić. Pamiętajcie, że te obustronne obietnice nie są bezinteresowne. Nikt inaczej go nie popiera. Dlatego, jeśli mają państwo na uwadze dobro tego miast, to proszę o mobilizację, bo po wyborach takiej szałajdy jak ze Zbylem Wiśniewskim w PWiK za 8,5 tyś może być 10 razy więcej. Nowosielski ten stołek chce ocalić za publiczne, nasze pieniądze.
Dodane przez Masz Wybór, w dniu 12.10.2014 r., godz. 21.24
KWW Masz Wybór zaprasza wszystkich mieszkańców Wyszkowa i powiatu wyszkowskiego na konferencję programową, na której zostanie przedstawiony program rozwoju Wyszkowa i całego naszego powiatu. Odbędzie się ona 16 października (czwartek) o godz. 18.00 w Bibliotece Miejskiej w Wyszkowie ul. Sowińskiego 82. Serdecznie zapraszamy.
Dodane przez Młody i zdrowy, w dniu 12.10.2014 r., godz. 23.46
Idę na to spotkanie!
Dodane przez evrybody viktoria., w dniu 13.10.2014 r., godz. 11.21
A czy wyobrażacie sobie, że Nowosielski nie będzie burmistrzem? Ja zaczynam sobie wyobrażać, bo widzę, że Głowacki może dać radę, rozkręca się a do 16 listopada jeszcze sporo czasu. Tak 3mać.
Dodane przez Kaliope, w dniu 13.10.2014 r., godz. 17.14
Z takimi poplecznikami jak Hryniewicz czy Błaszczakowa, naprawdę daleko nie zajedzie. Żadne z nich nie uzyska mandatu, skąd niby ma być to późniejsze poparcie. Posłuchajcie tych ludzi, oni myślą tylko o swoich stołkach albo o własnej rodzinie.
klika rodzinna
Dodane przez tom, w dniu 13.10.2014 r., godz. 18.26
Niech Wyszkowem rządzą klany rodzinne: Głowackich, Rusaków, Szczerbów...
Dodane przez hajke, w dniu 13.10.2014 r., godz. 19.20
Drużyna Nowosielskiego, to min. kacyk Zbysio Wiśniewski z PWiK z pensją 8,5 za nic robienie. Chce zostać radnym, żeby nie można go było zwolnić z tej pracy. Nowosielski ma u mnie za to wielkiego minusa.
Obiecanego duzo się zmieści
Dodane przez Maga, w dniu 13.10.2014 r., godz. 20.27
... tak mówi przysłowie i tak mozna skomentować program wyborczy Nowosielskiego&Spółka. Dziwnym trafem w 4 lata zrobią to, czego nie potrafili w ciągu dwunastu. Cud, że w tym swoim programie nie wymienili każdej dziury w chodniku, którą załatają, bo teraz to oni są naumiani. No i twórczy (hehehe!). Dziwię się tylko, że nie obiecali wyborcom po Wołdze. Ale że coś obiecali (przynajmniej niektórym) to pewne. Rachunek dostaniemy w podatkach.
Dodane przez Knom, w dniu 13.10.2014 r., godz. 21.17
Jak już wiadomo - nikt nie popiera Nowosielskiego bezinteresownie. Wystarczy przyjrzeć się tym wszystkim osobom i zastanowić się co juz od niego mają, lub na co liczą. Wystarczy popatrzeć po zdjęciach, kto afirmuje tę zepsuta wyborczą kiełbasę.
Dodane przez gs, w dniu 13.10.2014 r., godz. 22.19
Jakie dla niektórych to wszystko jest proste i oczywiste. Tu zbudować/przebudować/przenieść. Tylko zwracam uwagę, że to kosztuje. Skąd na to wszystko? Obawiam się, że większość kandydatów tylko obiecuje, a potem albo trzeba się wycofać bo kasy nie ma, albo trzeba brać kredyty co wiąże się z ryzykiem krytyki. I tak w kółko. Generalnie nie wierzę ludziom, co przed wyborami obiecują, ponieważ potem okazuje się, że nie jest tak prosto. Obwodnica śródmiejska? Fajnie, ale to nie rozwiąże problemu, tylko przeniesie go gdzieś indziej. Zamiast Kościuszki to Piłsudskiego będzie zakorkowana. Lepiej? Na pewno dla tych co przy Kościuszki mieszkają, ale czy lepiejdla tych co przy Piłsudskiego? Pomyślmy globalnie o Wyszkowie. Nie zamykajmy się we własnym podwórku jeżeli mamy bawić się w politykę. Każdy kto będzie u władzy w czasie kampanii będzie się mocniej angażować w pracę - to normalne i obawiam się, że 99% ludzi zachowa się podobnie. Obsadzanie stanowisk? Podobnie. 99% wymieni na swoich, którzy w pierwszej kolejności pomyślą o sobie, a potem o mieście w którym mieszkają. Wygrana z Niemcami to incydent nie ma co się podniecać. Wygrana w Suwałkach? Tu się zgodzę, ale widać, że jest to zwycięstwo wypracowane i powtarzalne, a nie jednorazowy wybryk.
kupiony
Dodane przez Jarek, w dniu 14.10.2014 r., godz. 01.03
Pierwszym kupionym jest Deluga. Za 30 srebrników czyt. złotych sprzedał się władzy. A był kandydatem co najmniej na dwóch jeszcze innych listach wyborczych.
dziwaczejesz "gs", a sukcesu Korwina nie powtórzysz
Dodane przez Samson, w dniu 14.10.2014 r., godz. 11.09
...Obwodnica śródmiejska? Fajnie, ale to nie rozwiąże problemu, tylko przeniesie go gdzieś indziej. Zamiast Kościuszki to Piłsudskiego będzie zakorkowana. Lepiej?... Dlatego nazywa się to obwodnica śródmiejska, wyprowadzająca tranzyt z centrum miasta. Nadal będzie brakowało dużej obwodnicy północnej, która powinna całkowicie rozwiązać ten problem. Wygrana z szałajdą Nowosielskiego, może być jednorazowym wybrykiem, ważne, że skutecznym. Co ci obiecał, pogłębić kanałek? Zacznijmy myśleć globalnie i nie pozwalajmy budować np. na grzęzawiskach. Później płacą ze ten snobizm wszyscy. Komu się to opłaca?
Dodane przez Samson, w dniu 14.10.2014 r., godz. 11.11
To naprawdę POtłuczony gość, w przenośni i dosłownie. POsłuchajcie go, a przekonacie się jaki to niewiele wiedzący, aspirujący do miana "celebryty" człowiek.
Do "gs"
Dodane przez Maga, w dniu 14.10.2014 r., godz. 11.50
Ależ od lat najbardziej proste i oczywiste, czyli "tu zbudować/przebudować/przenieść" jest wszystko dla Nowosielskiego i Mroza. Problem w tym, że tylko w czasie trwania kampanii wyborczej, bo jak już dooopa ponownie na stołku, to na wizjach się kończy. Wyszków nie jest żadnym liderem jak to głosi the Simply Best Nowosielski, ale w porównaniu do innych podwarszawskich gmin ciągnie się w ogonie rankingów. Nie wierzę, że w prawie 40 tysięcznej gminie musimy być skazani na tę ekipę żałosnych pozerów.
To naprawdę POtłuczony gość...
Dodane przez Samson, w dniu 14.10.2014 r., godz. 12.43
To w odpowiedzi do Jarka
Psychologia Wyborów
Dodane przez Gruby, w dniu 23.10.2014 r., godz. 17.45
polecam książkę "Psychologia Wyborów", gdzie znajdziemy m.in. zdania takie, że wyborcy (masa) pamiętają głównie to co było ostatnio, dlatego też wszelkie remonty i modernizacje (czytaj: fontanny z aniołkiem) robi się zaraz przed wyborami. Tak działa ta nasza wspaniała "demokracja".
Kto przeczyta ten trąba!
Dodane przez Pan Trąbalski., w dniu 05.11.2014 r., godz. 15.54
Miłościwie władający piórem (może bardziej klawiaturą) redaktorze/felietonisto Głowacki, bardzo proszę o odpowiednie oznakowanie następnych treści na takim poziomie wyraźnym napisem i barwą "CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ", gdyż jako niezdecydowany wyborca miałem nadzieję, że takimi artykułami zachęci mnie Pan do głosowania na siebie i... dalej jestem niezdecydowany! Wyliczanki, rozliczanki bez konkretów już były (m. in. na debacie) dlatego pozostały czas do wyborów należałoby poświęcić potwierdzenie Pana tez i zarzutów do obecnej władzy na postawie danych (nie wystarczy jeden artykuł z "dużej" gazety) - najlepiej obiektywnych danych. Może wg Pana współpracowników i popleczników obrany kierunek Pana kampanii jest dobry - być może ale tylko dla "ciemnej masy", hejterów itp., którzy nie potrafią dostrzec nic pozytywnego u siebie i u innych. Nie wiem czy Pan mieszka w Wyszkowie ale to miasto w ostatnich latach zmieniło się pozytywnie i to bardzo, zresztą tak jak cała Polska, która mogłaby rozwijać się dalej gdyby nie kryzys z 2009 roku, zmniejszone wpływy podatku CIT od przedsiębiorców do kas województw - co również odbiło się w Wyszkowie. Dlatego bardzo proszę o więcej szczegółów i oceny miasta w kontekście sytuacji w całym kraju. A tym czasem pozdrawiam wszystkie trąby po tej lekturze i przed nią!

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl