Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 30 września 2023 r., imieniny Hieronima, WeryNapadów ciąg dalszy…

(Zam: 11.01.2011 r., godz. 12.52)

W ubiegłym tygodniu w Wyszkowie doszło do dwóch zdarzeń, których ofiarami padły pracownice salonu gier oraz sklepu spożywczego. Sprawcy napadów nie zostali zatrzymani. Policja poszukuje świadków piątkowego zdarzenia.

Do jednego z wyszkowskich salonów gier wszedł młody chłopak. Krótko pograł na jednym z automatów, a potem poprosił pracownicę o rozmienienie 200 złotowego banknotu. Kiedy ta udała się do kasetki z pieniędzmi, a on w tym czasie poszedł za nią i wyrwał z ją rąk kobiety. Szybko wybiegł z salonu i uciekł w kierunku pobliskich bloków. Pracownica salonu gier nie doznała żadnych obrażeń ciała. Do zdarzenia doszło 5 stycznia ok. godz. 10.30.
Dwa dni później, o godz. 21.00 do jednego z wyszkowskich sklepów spożywczych weszło dwóch zamaskowanych w kominiarki mężczyzn. Jeden z nich trzymał pracującą w tym dniu kasjerkę, a drugi otworzył kasę fiskalną i zabrał z niej pieniądze. Napastnicy zabrali z półek butelki z alkoholem i wyszli ze sklepu. Policja zwraca się do osób, będących świadkami zdarzeń lub posiadających inne informacje na ich temat, o kontakt (także anonimowy).

Oprac. E.M.
Na podstawie informacji KPP Wyszków

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta