Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 stycznia 2022 r., imieniny Jana, Przybysława

Rock z serduszkiem

Ikona
(Zam: 11.01.2011 r., godz. 12.43)

Kapele Bullshit, Twisted Crackers, Haqua i Ścigani wystąpiły w sobotni wieczór w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” w ramach finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Było rockowo i energetycznie.

Zainteresowanie sobotnim wydarzeniem było duże, o czym świadczy pełna frekwencja w sali widowiskowej „Hutnika”. Głośna i żywiołowa muzyka od pierwszych minut koncertu sprawiła, że publiczność licznie zebrała się pod sceną.

Jako pierwsza tego wieczoru wystąpiła wyszkowska formacja Bullshit, która zagrała punkową muzykę, m.in. własne interpretacje utworów zespołów Analogs, Bachor, czy Dezerter.

Jako drudzy zaprezentowali się Twisted Crackers – formacja powstała po rozpadzie kapeli Miałem w Piątek. Młodzi członkowie grupy kontynuują swoją muzyczną pasję prezentując rock z elementami punka,popu, hip-hopu i reggae. Muzycy wykonali kawałki z towarzyszeniem keyboardu, przez co ich melodyjne kompozycje z łatwością wpadały w ucho. Pod sceną bawili się głównie ich rówieśnicy, z których wielu śpiewało razem z wokalistą.

Tego wieczoru zagrali też Haqua, których nie tak dawno w „Hutniku” można było podziwiać obok Experience i Od Jutra. Grupa była dobrą propozycją dla fanów metalu – choć tworzą go młodzi ludzie, udowodnili, że mają potencjał i grają na wysokim poziomie.

Na koniec zagrali Ścigani – zespół powstały dziesięć lat temu na Śląsku, określający swoją muzykę jako dźwięki z pogranicza rocka r’n’b, popu z elementami muzyki reggae, funk, soul.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl