Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyBug z nowym trenerem

(Zam: 01.10.2014 r., godz. 17.18)

Bug Wyszków w ostatnim tygodniu rozegrał dwa spotkania ligowe – zremisował z Koroną Szydłowo oraz wygrał na wyjeździe ze Skrą Drobin. Informacją tygodnia jest jednak fakt odejścia ze stanowiska dotychczasowego szkoleniowca drużyny – Krzysztofa Ogrodzińskiego.

Spotkanie z Koroną Szydłowo zostało rozegrane w środę 17 września na stadionie w Wyszkowie. Zespół Bugu po raz kolejny już w tym sezonie zaprezentował się w nim bardzo przeciętnie. Dosyć szczęśliwie zdobyta na początku spotkania bramka nie wystarczyła do odniesienia zwycięstwa nad niżej notowanym zespołem gości. Na pięć minut przed zakończeniem spotkania rywale wyrównali i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.
Bug Wyszków – Korona Szydłowo 1:1 (1:0)
Bramka dla Bugu: Ł. Kowalczyk 6.
Bug (wyjściowa jedenastka): Ł. Derejko – K. Kaput, A. Wróbel, M. Maciak, R. Nogaj – Sz. Salwin, D. Gałązka, M. Rosiński, B. Szydłowski – Ł. Kowalczyk, R. Linka.
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Nadnarwianka Pułtusk – Wisła II Płock 2:1
Mławianka Mława – MKS Przasnysz 0:1
Mazovia Mińsk Mazowiecki – Skra Drobin 3:1
MKS Ciechanów – Olimpia Warszawa 0:3
Narew Ostrołęka – Błękitni Raciąż 1:0
Błękitni Gąbin – Bzura Chodaków 1:1
Wkra Żuromin – KS Łomianki 0:3
Ostrovia Ostrów Mazowiecka – Huragan Wołomin 0:2
Po nieudanym meczu z Koroną, trener Bugu Krzysztof Ogrodziński, oddał się do dyspozycji zarządu klubu. Po długiej rozmowie, obopólnie podjęta została decyzja, na mocy której dotychczasowy szkoleniowiec ustąpił ze stanowiska. Zastąpił go Artur Salamon, dotychczasowy trener rezerw Bugu, a przed laty czołowy napastnik zespołu, który występował na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej (sezon 1993/94). Do wyjazdowego starcia ze Skrą Drobin, piłkarze wyszkowskiego zespołu przystąpili już pod wodzą nowego szkoleniowca. Wyszkowianie wygrali 3:1 i oby był to dobry prognostyk na kolejne mecze.
Skra Drobin – Bug Wyszków 1:3
Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Wisła II Płock – Huragan Wołomin 3:0
KS Łomianki – Ostrovia Ostrów Mazowiecka 3:3
Bzura Chodaków – Wkra Żuromin 9:0
Błękitni Raciąż – Błękitni Gąbin 2:1
Olimpia Warszawa – Narew Ostrołęka 3:1
Korna Szydłowo – MKS Ciechanów 3:2
MKS Przasnysz – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:1
Nadnarwianka Pułtusk – Mławianka Mława 0:1
W najbliższej k olejce Bug Wyszków podejmie na własnym stadionie MKS Przasnysz. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 27 września. Początek o godz. 15.00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!
Na koniec zaś, chcielibyśmy ze swojej strony serdecznie podziękować Krzysztofowi Ogrodzińskiemu za niemalże trzyletnią pracę z pierwszym zespołem Bugu Wyszków. Przez ten relatywnie długi okres, trener przeobraził wyszkowską drużynę z zespołu opartego na zawodnikach „przyjezdnych” w drużynę, która „Wyszków” ma nie tylko w nazwie. Prowadzony przez Krzysztofa Ogrodzińskiego zespół dwukrotnie ocierał się o awans do III ligi, wielokrotnie natomiast przynosił kibicom radość i dumę. W tym sezonie niestety, coś się w tym sprawnym do tej pory mechanizmie zacięło. Jak w niemal każdej dyscyplinie sportu i życia, w takim momencie potrzebny jest powiew świeżości. Parę lat temu wniósł go Krzysztof Ogrodziński, teraz tę szansę ma Artur Salamon. Poprzedniemu trenerowi życzymy powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach, zarówno tych sportowych, jak i pozasportowych. Obecnemu natomiast – sukcesów z drużyną, która dzięki staraniom Krzysztofa Ogrodzińskiego – ma olbrzymi potencjał.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl